Çok yanlızım yardım edin :(

Hayırlısını isteyin her zaman 26 yaş da genç yani gezin tozun eğlenin hayat sürprizlerle dolu hiç beklemediğiniz bir an da çıkıverir karşınıza

Ahh ahh bir bilsen tanışmak yetmiyor sonra birsürü sorun beraberinde geliyor Ben yalnız değilim ama mutsuzum

Insanlari tanıdıkça yalnızlık güzelleşiyor... Elbet zamani geldiğinde çıkar biri karşına bunlari düşünüp hayatı kaçırma tadını çıkar...

Okul bittiğinde artık annem yengem eve gelen giden gittiğimiz yerlerdeki insanları değerlendirip bana uygun mu diye konuşurduk lakin benim hayatımda biri olduğunu bilmiyorlardı , benden size tavsiye aşk karın doyurmaz . Bu tarz tatlı sohbetleri en yakinlarinizla ailenizle paylaşın teyzelerinizle filan da olur onlar aileniz kotulugunuzu istemez ve siz istemediğiniz sürece sizi kimseye de zorla vermezler diye umuyorum ne bileyim etrafinizda hiç yoktan ben de evde kaldım şöyle bı çocuk çıktı da biz mi evlenmiyoruz gibi şeyler söyleyip daha doğru seçimlere yonelmenizi tavsiye ederim . Para da pulda kimsenin gözü yok ama hayat çok pahalı ve para olmayınca mutluluk da olmuyor ilerde çocuğunuza a bı külot almak bile kursaginizda kalabilir

Bunu görmek iyi oldu tek değilmişim yaş 26 bende ağlayıp zirliyorum ins merkurdendir . Lakin gezip tozmak.da tek başına olmuyor ondan istiyoruz artık birini işte.. arkadas da pek olmayınca
Ben de evlenince eşimle gezeriz eğleniriz sanmıştım ama bekarken daha güzel geziyormuşum inan. Arkadaşım da yoktu ama turlara katıldım. Görmek istediğim yerleri gördüm mümkün olduğunca. Keşke daha çok yer gezseymişim. Evlenince gezemiyorsun. Eşten de kaynaklı tabi. Çöpsüz üzümsün tadını çıkar.

Ben de ayni durumdayim ayni yastayim eğlenceme bakmaya calisiyorum fakat etrafim hep evlilerle dolu oldugu icin benle eglenecek kisi sayisi 2yi gecmiyor kendi kendime eglenmekten de sıkıldım yani. Hadi hayirli yuva gel bul beni diye sokaklarda dolaşasım var

Çok haklısınız ama inanın tam tersi de olabiliyor. Bir tanıdığım var ailesi çok zengin kendisi varlıklı bir aileden geliyordu. Taliplerinin maddi durumunun onu mutlu edemeyeceğini düşünürek reddetti . Şimdi kırk yaşına geldi ve artık maddiyatın umrunda olmadığını sadece iyi bir eşle yuva kurup çocuk sahibi olmak istediğini söylüyor bana...

Çok haklısınız ama inanın tam tersi de olabiliyor. Bir tanıdığım var ailesi çok zengin kendisi varlıklı bir aileden geliyordu. Taliplerinin maddi durumunun onu mutlu edemeyeceğini düşünürek reddetti . Şimdi kırk yaşına geldi ve artık maddiyatın umrunda olmadığını sadece iyi bir eşle yuva kurup çocuk sahibi olmak istediğini söylüyor bana...

Maddi varlığı olupta görgüsüz olmamasına dikkat etmeli olay burda . Kafası rahat olan kendine yakinacak dert arar onunki de o hesap

Kuzum gerçekten her şey tesadüf öyle normal bir günde tanıştık hatta o beni istememişti ortak arkadaşımızla buluşmuştuk ona ben arkadaşımı getiriyor muyum diyip kızmıştı işler evlenme hazırlığına kadar geldi kendisi aşık olmuş hem de nasip kısmet seni istediğin gibi planlı programlı olmuyo

Bence kafa yapınızı değiştirin ilk önce. Yoksa bu kafayla çok üzülürsünüz hayatınız boyunca. Mutlu olmak için birine bel bağlamayın. Bundünyaya tek geldiniz tek gideceksiniz unutmayın. Birisi olmalı derseniz olmaz biraz hayatı akışına bırakın yanlızkende zevk almaya bakın.

Ben de ilk atandığımda yalnızım diye üzülüyordum. Sonra arkadaş edindikce birlikte bsyler yaptıkça kendini iyi hissediyorsun. Size de tavsiyem arkadaş edinin gezilere katılın daha iyi hissedersiniz. Evelnebilecek kişi karşınıza kesin çıkar diyemem ama daha iyi hissedersiniz en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…