Çok yanlızım yardım edin :(

Evlilik öyle dizilerde ki gibi el ele gezmeler,göz göze yatakta kahvaltılar değil ki tatlım... akışına bırak yaşa hayatını
Öyle tabiki ama bi hayati sevdigin sevildigin insanla psylasmak ne güzel.Birine ait hissetmek aile olmak.Dogru diyosunuz bunun icin uzulsemde kendimi yipratmaktan baska birsey olmayacak😕

Bende anlamam ama icim sıkılıyo ister istemez.Etrafimdakilerin yaslari daha kucuk oldugu ve evli ya da evlilik yolunda olduklari icin galiba gec gibi hissediyorum ister istemez.Bide karsima bekledigim insan cikmazsa diye
Hiç üzmeyin kendinizi; her şeyin bir vakti vardır.
Yarının kaygısına kapılıp bugünleri üzgün geçirmenize yazık.

Geçen sene yaz tatiline gittim ilk defa deniz tatiline, düzensiz ilişkilerim vardı hep tanışıyordum adam kumaşı bozuk çıkıyordu.
Yaz tatilinde çok ani biriyle tanıştım ve 10.ayımızı geçtik. İlk uzun ilişkim diyebilirim. Ve tatile gitmekteki amacım denize girip kafa dinlemekti kızlarla. Ummadığım bir anda karşıma çıktı ummadığım şekilde hayatımız ilerledi.
Özetle: Beklenmedik bir anda geliyor.

Bu pazar gününde evdeyim.Çalışmak için tek başıma şehir değiştirdim.26 yaşındayım.O kadar çok istiyorumki hayatıma birinin girmesini.Hayırlı bir insanın girmesi için dua ediyorum.Ama o kadar uygun olmayan insanlar çıkıyor ki karşıma ümidimi yitirmek üzereyim.Para bekleyen zenginlik meraklisi bi kızda değilim.Niyetim sadece sevdigim sevildigim bi insanla evlenmek, degerli hissetmek.Etrafimdakiler hep küçük yaşıtlarım evleniyor mutlular.Bende evlenmek icin evlenmemek istiyorum.Kimsenin mutlulugunda gozum yok .Sadece bende olayim istiyorum.Ister istemez de imreniyorum.Benim gibi bu durumu yaşıyanlar var mı? Eşlerinizle nerede tanıştınız? Sanirim yanliz olecegim :KK43:

Eşimle sacma sapan bir şekilde taniştik. Bazen kismet nerden gelir bilemessin. Ama bu hayatta ogrendigim birsey varsa o da bir seyin uzerine ne kadar düsersen o kadar olmuyo...

Öyle tabiki ama bi hayati sevdigin sevildigin insanla psylasmak ne güzel.Birine ait hissetmek aile olmak.Dogru diyosunuz bunun icin uzulsemde kendimi yipratmaktan baska birsey olmayacak😕
Evliliğe çok anlam yüklediğin için üzülüyorsun canım ama bide şöyle düşün ya hayal ettiğin gibi olmazsa burada hergün evli insanların dertlerini dinliyoruz... Bende bekarım ve nasip olmadıysa vardır bir hayır diyorum... Hayatta sahip olduklarınıza odaklanın ve başkalarıyla kendinizi kıyaslamayın... yoksa çok acı çekersiniz

Erkek her daim bulunur iyi kötü dolu etraf adam gibi adam zor bulunuyor o da nasip tabi. Bence sen eğlenceli sosyal etkinliklere ver kendini turlara, gezilere katıl git enstrüman kurslarına, konserlere, resim atölyelerine, tekne gezilerine, tatil köylerine dolaş dünyayı. Hem ufkun hem çevren genişlesin nasip seni bulur merak etme.

Astrolojiden de zerre anlamam ama ne oldu Merkur'un başı mı döndü? Venüs mu geriledi? Bu hafta kaçıncı 26 yaş üzgünlüğü?

Cillop gibi yaştasınız. Geleceğin kaygısını yaşayacağınıza eğlenmenize baksanız keşke.

Bunu görmek iyi oldu tek değilmişim yaş 26 bende ağlayıp zirliyorum ins merkurdendir . Lakin gezip tozmak.da tek başına olmuyor ondan istiyoruz artık birini işte.. arkadas da pek olmayınca

Evlenmeyin. Evlilik güzel değil hele ki hayatı size zindan eden bi kv varsa. Git dünyayı gez hayatını yaşa ama evlenme. Şimdiki aklım olsa ben öyle yaparım şahsen.

25-26 yaşındaki kızlara ne bu evlenme hevesi, gençliğinin tadını çıkar diyorsunuz ama maalesef ülkemizde kadının bir raf ömrü var erkekler 30 a yakın yaşları yaşlı üreme açısından da geç buluyorlar sizin bu yargılarınız anca Avrupa ülkelerinde geçerli Bene kaç tane kız arkadaşimi eşimin arkadaşlari ile tanıştırmak istedim 30-31 yaş grubunu hep yaştan reddettiler güzellik eğitim hiç umursamadan acı evet ama gerçek.. bu yüzden 26 yaşında bir genç kız tanışmaya tanistirilmaya açık olmalı görücü usulü yapamam vs bunlar geçilmeli fırsat verilmeli ..

26 yaşında 4 yıllık evliyim gerçekten evlenmek guzel bisey ama vakti zamanı var bence böyle düşünüp kendinizi üzmeyin hersey kısmet biz İnternette tanıştık iyki tanımışım esımı diyorum. Acele etme dediğin gibi evlenmek için evlenme sevlek kadar güzel bisey yok rabbim hakkında hayırlısını versin🤗

Hayatin tek amaci evlilik cocuk yapmak degil. Ne guzel isiniz var ona yogunlasin. Bu tarz seyler fazla kafaya takildigi an kendinize kotu enerji cagirmis oldugunuzu dusunuyorum. Yasiniz da daha genc bence artik insanlar 35 inde evlenip 40 inda cocuk yapiyor. Bu kadar cok istiyorsaniz is yerinizden, oturdugunuz yerin cevresinden insanlarla tanismaya calisin. Oturup ayaginiza birinin gelmesini beklerseniz de olmaz. Hayatinizin tamamina alacaginiz insani cok iyi tanimaniz gerekiyo sonucta oyle gorucu usuluyle komsuya sormak falan bunlari sakın yapmayin yasadigimiz cagda bana gore en sacma evlilik yolu bu.

Çevrenizi genişletmeniz lazım.interneti de küçümsemeyin oradan tanışıp mutlu olanda çok ama dikkatli olun.çevrenizde görücü usulü de olsa sizi tanıştırıcak birileri var mı bakın.hemen ben aşk evliliği isterim deyip reddetmeyin.belki tanıştığınız kişi size çok uygun biri olacak.

sonuç olarak bende 26 yaşındayım evlilik çocuk hiç istemedim ondan bu durum beni sıkmıyor.hayatımda biri var belki ondandır ama evlenmek isteyip aradığını bulamamak yaş farketmeden herkesi üzer.

26 yaş evlilik için tam zamanı ondan 26 yaşındasın hayatını yaşa işi biraz teselli ama kısmet gelmiyorsa da gelmiyordur hayatta her istediğimiz olmuyor bu nedenle alternatif planlarınız olsun.ağlayıp eve kapanmakla kısmet gelmeyecek.

Etrafınızdaki insanlarla is arkadaslarinizla iyi ilişkiler içinde olun.Gezi kurs vs. Katılın. Samimi davranın. Ciddi bir yüz ifadesi erkekleri uzaklastirabiliyor. Ben esimle nette tanıştım cekingen biri oldugum icin.

canım
Delikli boncuk yerde kalmaz der babaannem yani biri alır boynuna takar kolye yapar
Elbet sende evleneceksin zamanı gelince
Rabbim hakkında hayırlı olanı versin pişman etmesin

Ama evde durma dışarı çık kurslara katıl yeni insanlar tanı yeniliklere açık ol arkadaşlıklar kur
Delikli boncuğu yazan sizdiniz değilmi çok sevdim bu sözü uzun zamandır aklımda zaten bir yerede not aldım unutmamak için teşekkür ederim

X