Çok yanlış bişey yaptım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kadının düşmanı yine kadındır diye boşuna dememişler
Nasıl kötüsünüz ya pişmanlığımı dile getirdim
Şu ab haklı gördüğüm her şeyde kendimi sonra haksız görebilirim dedim
Şu an hastanedeyim berbat psikolojimi daha berbat hale getirdiniz
Ne diyeyim
İyi olmadığımı anlatamadım mı
Çaresizliğimi anlatacak kadar katran olmuş ben hastaneyi birbirine katmadım saldırmadım yanlış cümleler kurdum ve tek başıma ağladım ağladım ağladım
Biri yazmış doktor söylediklerinden rencide olmamıştır diye
Ama ben sizin yüzünüzden rencide oldum
Yine ağlıyorum ağlıyorum

Konu sahibi haklı bi istekte bulunmamış. 10 gün sonra kendisi de farkederek belki. Amaaaa şuradaki üsluplar hayret verici. Kadın zaten rahatsızım tedavi oluyorum diyor. Biri de gelmiş “sen hastasın” diyor. Kötülük bu.
Ne tedavisi oluyormuş? Panik atak
Panik atakla davranışlarının en ufak bir ilgisi yok
Doktor ne bilecek ben 4yıldır hastayım ben bilirim diyen insan ya zır cahildir yada hasta

Ne tedavisi oluyormuş? Panik atak
Panik atakla davranışlarının en ufak bir ilgisi yok
Doktor ne bilecek ben 4yıldır hastayım ben bilirim diyen insan ya zır cahildir yada hasta
Nasıl terbiyesiz bi insansın sen ya
Hadsiz insanlıktan zerre nasibini almamışsın sen
Ben bir dedim bin pişman oldum senin gibi
Karaktersiz olmadım

Annem de panik atak hastası yıllarca xa... Kullandı. Yalnız 4 yıldır tedavi görüyorsanız bu kadar ağır atakların bitmiş olması lazım. Bence aldığınız tedaviyi gözden geçirin. Diğer türlü de bende sizi hatali buldum. Yanlış davranmissiniz. Ama hatadan donmek de bir erdemdir.

Karaktersiz olmadım
Evet doktora kötü davranmadığını, terbiyesizce konuşmadığını tescilledin aferin sana, devam et böyle.

Annem de panik atak hastası yıllarca xa... Kullandı. Yalnız 4 yıldır tedavi görüyorsanız bu kadar ağır atakların bitmiş olması lazım. Bence aldığınız tedaviyi gözden geçirin. Diğer türlü de bende sizi hatali buldum. Yanlış davranmissiniz. Ama hatadan donmek de bir erdemdir.
Evet hatalı uzun zamandır yaşamıyordum atak

Kadının düşmanı yine kadındır diye boşuna dememişler
Nasıl kötüsünüz ya pişmanlığımı dile getirdim
Şu ab haklı gördüğüm her şeyde kendimi sonra haksız görebilirim dedim
Şu an hastanedeyim berbat psikolojimi daha berbat hale getirdiniz
Ne diyeyim
İyi olmadığımı anlatamadım mı
Çaresizliğimi anlatacak kadar katran olmuş ben hastaneyi birbirine katmadım saldırmadım yanlış cümleler kurdum ve tek başıma ağladım ağladım ağladım
Biri yazmış doktor söylediklerinden rencide olmamıştır diye
Ama ben sizin yüzünüzden rencide oldum
Yine ağlıyorum ağlıyorum
Kadın olmanız, panik atak hastası olmanız, rencide olmanız, ağlamanız ağlamanız ağlamanız sizi haksızken haklı yapmıyor, hiçbir davranışınızı haklı çıkarmıyor, siz bu kadar minnoşsunuzda o haksız yere şikayet ettiğiniz hakaretler ettiğiniz doktor taştan kayadan mı? Siz değerlisiniz de o değil mi? Size vah vah yazık da ona değil mi?
Zorla buraya gel bizimle yazış diyen olmadı size madem psikolojinizi bozduk niye saatlerdir buradasınız? Kendiniz dışında herkes suçlu size göre siz ise yegane mağdur
Niye yine hastaneye gittiniz ki doktor ne anlar sizin hastalığınızı zaten sipariş ettiğiniz ilacı da vermiyor densizler

Belki gerçekten öyledir ama kimsenin suratına sen hastasın denilmez. baya baya kötücüllük.
Sıcağa sıcak dersin beyaza beyaz zekiye zeki dersin sağlıklıya sağlıklı hastaya da hasta
Kanser, dizanteri, siroz, anemi, şizofreni, depresyon, okb, hiv…………bunlar hastalıktır, bunlara sahip olanlarda hasta bu kadar basit ve net
Hasta insana bunu söylemek kötülükse söylememek ne?

Karaktersiz olmadım
İstikrar önemlidir, pişman oldum olmadım oldum olmadım hastayım hastayım hastayım pişman oldum aynı zamanda tek ben haklıyım herkes haksız pişman olmadım aynı zamanda tek ben haklıyım herkes haksız……bunun tercümesi nedir?
Doktorun karşısında da haksız olduğun için bu şekilde mi hakaretler ettin? Bunlarda karakterinin bir parçası oluyor herhalde. Küfür beddua filan da edecek misin

İstikrar önemlidir, pişman oldum olmadım oldum olmadım hastayım hastayım hastayım pişman oldum aynı zamanda tek ben haklıyım herkes haksız pişman olmadım aynı zamanda tek ben haklıyım herkes haksız……bunun tercümesi nedir?
Doktorun karşısında da haksız olduğun için bu şekilde mi hakaretler ettin? Bunlarda karakterinin bir parçası oluyor herhalde. Küfür beddua filan da edecek misin
yooo küfür beddua senin karakterine yakışır

Çünkü hastalığı psikolojikse eğer kastettiğimiz gibi bu onu daha dibe çeker. Sizin de buna hakkınız yok.

Kötüye de kötü diyelim. Kötüsünüz.
Ben hiçbir doktora görevini yaptığı için hakaretler edip şikayet edip hakkına girmedim, kötülük budur, buna da kötüsün desenizya
burnu akan ateşi olan boğazı acıyan birine nasıl ki hasta olduğunu sanıyorum diyebiliyorsam canımı emanet ettiğim doktora bunları yapana da hastasın sanırım diyebilirim
Hastalık bir ayıp değildir bunu size kimse öğretmedi mi
Keşke konu sahibinin karakteri böyle olmasa da bir hastalığı nedeniyle böyle davranmış olsa gidip tedavi olsa hem kendi hem doktorlar kurtulsa
Ben hakkımı sizden almıyorum ki bana sınır çizebilesiniz
Ben çoooooook kötüyüm, konu sahibesi ise özellikle acildeki doktora karşı bir melaike
O doktor hiç umurunuzda değil değil mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X