Çok yanlış bişey yaptım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Alamazsın zaten sen kiiiim benim aldığım edebi almak kim
Sabah eğlencesi mübarek nerden baksan kahkaha attırıyor
Madem okadar biliyorsunuz hatta acildeki doktordan bile daha çok biliyorsunuz “çünkü hastasınız - bu yüzde yüz doğru” ne işiniz var hastanede acilde doktorda? Tedavi etsenize kendinizi 4 yıldır ne bekliyorsunuz? Derdiniz x ilaçsa eczane basın bir dahakine mesela, eczacıya bana x ilacı vereceksin ulan diyip küfür edin vermezse şikayet edin
Başınıza gerçekten birşey gelirse acildeki o pratisyene gidin zira çok doğru kararlar veren gerekli müdahaleyi anında yapan kurallardan hekimliğinden ve karakterinden ödün vermeyen bir doktor olduğu aşikar, Allah sizi inandırsın sizde olmayan tıp eğitimini bile almış diploması var. Belki de sadece doktor değil panik atak hastasıdır da ne dersiniz, hem eğitim hem bilim hem pratik hem tecrübe hepsi bir arada sizde olmayan herşey var yani

İki ihtimaliniz var : Ya hastasınız oyüzden böylesiniz (panik atağı kastetmiyorum)
Ya da bağımlısınız
Hastasınız derken deli olduğumu mu kast ediyorsunuz. Ne kadar kılıcısınız lütfen yazmayın olur mu iyi değilim

Komik misiniz
Doktorum diyorum hani psikiyatri doktoru var ya işte o onun bana söyledikleri üzerinden bu isteklerde bulunuyorum bilmem anlatabildim mi
İyi de böyle bir sistem yok ki
“Filanca doktor bana x ilacı önerdi ne raporum var ne de reçetem var ama sen bana bu ilacı vereceksin” diye birşey olabilirmi ya abuk subuk ilaçlar aldınızda kafanızmı güzel
Psikiyatri doktorun x ilacıın rastgele isteyene verilmeyeceğini uygulanmayacağını bilmiyor mu? O da mı eğitim almadan doktorculuk oynuyor?
Madem öyle kendi doktorunuza gitseydinizya

Hastasınız derken deli olduğumu mu kast ediyorsunuz. Ne kadar kılıcısınız lütfen yazmayın olur mu iyi değilim
Arkadaş muhtemelen psikolojik bir rahatsızlığınız olabileceği ihtimalini dile getirmiş. Her psikolojik rahatsızlık delilik mi oluyor? Aşırı alıngansınız, her söyleneni tersten anlıyorsunuz. Bence biraz rahatlayacağınız bir şeyler yapın, belli ki buraya yazmak pek iyi gelmiyor size.

Seni gidi riyakar minnoş
Saygıyla edeple bilgiyle kalın dicem de….
Arkadaş muhtemelen psikolojik bir rahatsızlığınız olabileceği ihtimalini dile getirmiş. Her psikolojik rahatsızlık delilik mi oluyor? Aşırı alıngansınız, her söyleneni tersten anlıyorsunuz. Bence biraz rahatlayacağınız bir şeyler yapın, belli ki buraya yazmak pek iyi gelmiyor size.
En başta dedim ya zaten psikolojik rahatsızlığım var tedavi oluyorum 4 senedir
Daha nasıl anlatılır

Biz bilgili insanlar psikolojik hastalıkları olanlara “deli” demiyoruz, bu apaçık cehaletinizi ve art niyetinizi gösteriyor
İyi değilseniz gidin tedavi olun yada 4 yıllık hastalık tecrübenizle kendinizi iyileştirin burada ne işiniz var?

Biz bilgili insanlar psikolojik hastalıkları olanlara “deli” demiyoruz, bu apaçık cehaletinizi ve art niyetinizi gösteriyor
İyi değilseniz gidin tedavi olun yada 4 yıllık hastalık tecrübenizle kendinizi iyileştirin burada ne işiniz var?
Tedavi oluylrum
Tedavi oluyorum tedavi oluyorum
4 senedir tedavi oluyorum
Söyleyeyim mi
Hastasınız derken malum yazdıklarınız son derece öfke ve kötülük içerdiği için

Bilgili olsanız bilgi içerirdi yorumlarınız
Sizin yorumlarınız sadece kötü ve art niyetli

Karsidan ilac bagimlisi gibi gorunuyorsunuz. Muhtemelen doktor da sizin ilaca bagimli oldugunuzu dusunup yapmadi. Gerek gorse yapardi.
Hastanelerde kamera olur, o goruntulerle ve sahitlerle durum anlasilir. Ama siz haksizsiniz.

yapmayın lütfen.burada tartışmak sizin daha çok strese girmenize ve gerilmenize neden oluyor.ben sizi hastalığınız konusunda çok iyi anlıyorum.zira 35 yıllık panık atak ve anksiyate hastası olarak.bu arada 60 yaşındayım.torun torba sahibiyim. şu son zamanlarda üst üste hafif olarak atak geçirdim.stres ve gerginlik bize yaramıyor.doktor konusunda haksızsınız.bir çiçek gönderin ve şikayetinizi geri çekin bence.doktorlar da insan o da o gün günüde olamayabilir.belki yorucu ve gergin bir gün geçirdi.zor günlerden geçiyoruz,birbirimize karşı anlayışlı olmalıyız.tekrar geçmiş olsun.

Öncelikle 140/100 korkulacak kadar yüksek bir tansiyon değil. Yürüyüp gelince benim tansiyonum da böyle oluyor. Sakin kalıp tekrarlasaydınız çok büyük olasılıkla tansiyonunuz düşerdi.
Doktorla yaşadığınız olaya gelince sağlık hizmeti almaya gitmeyi genelde insanlar yanlış anlıyor. “Ben hizmeti aldığım için doktor dediğim her şeyi yapmak zorunda” düşüncesi ile karışıyor. Sizde de ben onu gördüm.
Çok fazla panik hastası gördüm. Ölüm korkuları olduğu için “ne olur yardım edin” vs gibi cümlelerle konuşurlar. Yardım etmezseniz öleceklerini düşünürler. Gelip onu beğenmedim bunu verin falan diyeni görmedim. Mentalite olarak da çok mantıksız zaten. Nefes alamadığını söyleyen insan konuşamaz. Bağırıp çağıramaz. Çevrenizde astım, koah atağına girenlere bakın bir bakalım nasıl oluyorlar?
Bana tüm bu anlattıklarınız neticesinde doktor arkadaşım gibi ikincil kazanç elde etmeye çalışma çabası izlenimi verdiniz. Saldırganlığınız, ilaç ısrarınız, istediğiniz uygulanmayınca hakaret etmeniz falan.
Hala kendinizi haklı görme sebebiniz ne çok merak ediyorum. Taraflı bir şekilde kendinizce anlattığınız halde çoğunluk sizi haksız görmüş ona rağmen burda bile inatlaşıyorsunuz.
Sizin şikayetçi olmanıza gerek yoktu. Beyaz kod da zaten dosya incelenir çift taraflı. Doktorun yaptığında tıbbi kusur yoktur denecek. Hakaretten dolayı para cezası ödeyeceksiniz. Dosya masrafı, avukat, duruşma ücreti, mahkemeye git gel falan derken de bir sürü masrafınız olacak. Bu da size hastanede taşkınlık yapmamayı öğretir umarım. Doktoru demorize edip sizinle uğraşmak zorunda bıraktınız. Diğer insanları da hastanede huzursuz ettiniz. Bu yaptıklarınızı da ben panik atak hastasıyımla açıklayamazsınız. Panik atak psikoza sebep olmaz.
Geçmiş olsun

Tedavi oluylrum
Tedavi oluyorum tedavi oluyorum
4 senedir tedavi oluyorum
Söyleyeyim mi
Hastasınız derken malum yazdıklarınız son derece öfke ve kötülük içerdiği için
Öfke ve kötülük içeren sizsiniz, acili birbirine katıp kendinizi güvenliklerle hastaneden attırıp karakolluk mahkemelik oldunuz hanımefendi, bir doktorun ve birçok hastanın hakkına girdiniz siz hala ne yüzle ona buna iftira atıyorsunuz
Tedavi olduğunuzu iddia ettiğiniz şey panik atak
Sizin probleminiz bu değilki ya karaktersizsiniz yada hastasınız

yapmayın lütfen.burada tartışmak sizin aha çok strese girmenize ve gerilmenize neden oluyor.ben sizi hastalığınız konusuna çok iyi anlıyorum.zira 35 yıllık panık atak ve anksiyate hatsası olarak.bu arada 60 yaşındayım.torun torba sahibiyim. şu son zamanlarda üst üste hafif olarak atak geçirdim.stres ve gerginlik bize yaramıyor.doktor konusunda haksızsınız.bir çiçek gönderin ve şikayetinizi geri çekin bence.doktorlar da insan o da o gün günüde olamayabilir.belki yorucu ve gergin bir gün geçirdi.zor günlerden geçiyoruz,birbirimize karşı anlayışlı olmalıyız.tekrar geçmiş olsun.
Çok çok çok teşekkür ederim

Hastalık size toplumsal kurallar konusunda kalkan oluşturmuyor, aslında herkes onu anlatmaya çalışıyor.
Burada bilmem kaç kişiyiz, hepimizin kronik veya geçici bir sürü hastalığı vardır. Herkes bu hastalıkların arkasına sığınıp canının istediği gibi davransa ne olur sizce? Sadece siz hastaymışsınız gibi davranıyorsunuz, o yazdığınız hastalıklar o kadar nadir görülen hastalıklar değil ki. Bu konuda bile en az 1-2 kişide çıkar yani. Empati yapılmadığını düşünüyorsunuz ama durum öyle değil işte.
Siz hem hakaret etmişsiniz, üstüne bir de gidip haksızken şikayet etmişsiniz. İnsanlar bunu pişkinlik olarak görüp buna kızmışlar aslında. Aynı şeyin size yapıldığını düşünün, müşteriniz hem hakaret edip üstüne suçunuz yokken gidip şikayet etse ne hissederdiniz? Bakın, işte siz de empati yapmamışsınız.
Daha ayrıntılı nasıl anlatırım bilemedim, umarım anlaşılır.

Öfke ve kötülük içeren sizsiniz, acili birbirine katıp kendinizi güvenliklerle hastaneden attırıp karakolluk mahkemelik oldunuz hanımefendi, bir doktorun ve birçok hastanın hakkına girdiniz siz hala ne yüzle ona buna iftira atıyorsunuz
Tedavi olduğunuzu iddia ettiğiniz şey panik atak
Sizin probleminiz bu değilki ya karaktersizsiniz yada hastasınız
Muazzam bi karakter örneği varsınız işte ne deseniz boş

Yaptiginiz evet cok yanlis. Burda yumusatarak anlattiginiz gibi oldugunu da sanmıyorum. Doktora saldirmissiniz gibi duruyor bence. Altinda yatan bir hastalığınız olabilir evet ama doktor yapmasi gerekeni yapmis. Sakinlestiktwn sonra yanlis bir sey yaptiginizin farkina varabildiyseniz madem neden sikayetci oldunuz? Yaptiginizdan pisman gibi durmuyorsunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X