Çok yanlış bişey yaptım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu ilacı bana vereceksin gerizekalı diye bi cümlem asla olmadı
İlk kez mi acile gidiyorum sizce 4 senedir rahatsızım ben
Neyse neyi uzatıyoruz ki diyorum ya şikayetimde haklı, tavrımdan dolayı son derece haksızım
İsterseniz 40 senedir rahatsız olun her akşam acile gidin ne fark eder? Kurallar sizin için çiğnenemez bunun için kendinizi de paralasanız sonuç değişmez ki değişmemiş

Şu an gidebilme imkanım olsa vallahi gidip özür dilemeyi çok isterim

Her seyi anladim ama olayin uzerinden birkac saat gecince karakola gittiginiz halde neden hala sikayetci oldugunuzu anlayamadim? Hem ne diyerek.sikayetci oldunuz, doktor benim.istedigim ilaci GEREKLI oldugunu dusunmedigi icin bana vermedi diyerek mi?

Her seyi anladim ama olayin uzerinden birkac saat gecince karakola gittiginiz halde neden hala sikayetci oldugunuzu anlayamadim? Hem ne diyerek.sikayetci oldunuz, doktor benim.istedigim ilaci GEREKLI oldugunu dusunmedigi icin bana vermedi diyerek mi?
Kısaca anlattım ben olayı sadece önemli noktalarına değindim
Uzun uzadıya anlatmam gerekenleri ifademde anlattım
Polis eşliğinde çıktım hastaneden ve şikayetçi olmak isterseniz sizde karakola gidebiliriz dedi ve gittim şikayetimi de beyan ettim

❤️ işte durumu ben yaşadığım için kendimi haklı gördüğüm bi taraf illa ki var ki şikayetçi olmuşum
Kendime yakışmayacak aynı zamanda görev başında ki bi insanı ( hangi meslek gurubu olursa olsun) rencide edici kelimeler sarfetmekten lazımdı

Ben kendinizi hakli gordugunuz yerleri dinlemek isterim cunku anlattiginiz hikayede hakli oldugunuz tek bir taraf bile yok.

Psikiyatristiniz eger size tek bir ilacin faydali oldugunu dusunseydi bunun icin size bir rapor yazacakti. Siz de her gittiginiz doktora bunu gosterecektiniz ve sorun yasamayacaktiniz.

Hekim arkadasimiz sizi muayene etmis. Hayati tehlike gormemis. Uygun oldugunu dusundugunu tedaviyi baslatmak istemis. Karsisinda hayir bana o ise yaramiyor, illa bunu vereceksin, mecbursun diye kabalasan ve hakaretler eden bir hasta var. Bu hastanin neresi hakli?

Sizin o bahsettiginiz ilaca bagimli olmadiginizi bilmesine imkan yok, ve ayni yoksunluk krizinde gibi davranmissiniz. Hele ki sonrasindaki aglama kriziniz percinlemis bu dusunceyi.

Sikayetinizden hicbir sey cikmaz, savci icinden hekim arkadasimiza sabir dileyerek dava acmaz bilginiz olsun.

Kısaca anlattım ben olayı sadece önemli noktalarına değindim
Uzun uzadıya anlatmam gerekenleri ifademde anlattım
Polis eşliğinde çıktım hastaneden ve şikayetçi olmak isterseniz sizde karakola gidebiliriz dedi ve gittim şikayetimi de beyan ettim

Polis gorevini yapmis, sizin hakli oldugunuzu dusundugu icin karakola davet ettigini saniyorsaniz yaniliyorsunuz.

Ben kendinizi hakli gordugunuz yerleri dinlemek isterim cunku anlattiginiz hikayede hakli oldugunuz tek bir taraf bile yok.

Psikiyatristiniz eger size tek bir ilacin faydali oldugunu dusunseydi bunun icin size bir rapor yazacakti. Siz de her gittiginiz doktora bunu gosterecektiniz ve sorun yasamayacaktiniz.

Hekim arkadasimiz sizi muayene etmis. Hayati tehlike gormemis. Uygun oldugunu dusundugunu tedaviyi baslatmak istemis. Karsisinda hayir bana o ise yaramiyor, illa bunu vereceksin, mecbursun diye kabalasan ve hakaretler eden bir hasta var. Bu hastanin neresi hakli?

Sizin o bahsettiginiz ilaca bagimli olmadiginizi bilmesine imkan yok, ve ayni yoksunluk krizinde gibi davranmissiniz. Hele ki sonrasindaki aglama kriziniz percinlemis bu dusunceyi.

Sikayetinizden hicbir sey cikmaz, savci icinden hekim arkadasimiza sabir dileyerek dava acmaz bilginiz olsun.
Siz anlatıldığı kadar anlayarak yorumladınız
Ben buraya sadece haksız olduğum kısım için geldim
Haklı olduğumu düşündüğüm yönleri hakkımı arayacağım mecraya anlatmayı tercih ediyorum
Yorumlarınız için teşekkür ederim ayrıca

Sadece bu ilaç sana fayda sağlıyorsa neden raporun vs biseyin yok madem? Panik atak zor, ama bağımlı belirtileriyle aynı neredeyse tabi... Şikayetiniz neyse ciddiye alınacağını sanmam bu sebeple...

Oda tutsa sana tazminat davası açsa ne yaparsın? Bu kadar kolay olmamalı ya insanları böyle uğraştırmak. Tamamen haksızsın. O an ki korkuyla düzgün düşünememişsin belli ama kendini aşırı önemsemişsin. Elinde ne rapor var ne birşey var. Adam senin beyanına nasıl inansın güvensin. Psikiyatri doktorun raporunu yazsaydı madem illa birini edeceksen onu et gidip elalemin işinin başında kurallara uyan doktorundan ne istiyorsun?

Sadece bu ilaç sana fayda sağlıyorsa neden raporun vs biseyin yok madem? Panik atak zor, ama bağımlı belirtileriyle aynı neredeyse tabi... Şikayetiniz neyse ciddiye alınacağını sanmam bu sebeple...
Bu ilaç ataklar için fayda sağlıyor tedavi edici olarak paxera 20 mg kullanıyorum aynı zamanda xanax reçeteli bi kutu ilacım da var
Ve hastanede yapılmasını istediğim ilaçla aynı etkide olan bi ilaç
Bu kadar izahat verecek durumda değilim arkadaşlar hala iyi değilim

Oda tutsa sana tazminat davası açsa ne yaparsın? Bu kadar kolay olmamalı ya insanları böyle uğraştırmak. Tamamen haksızsın. O an ki korkuyla düzgün düşünememişsin belli ama kendini aşırı önemsemişsin. Elinde ne rapor var ne birşey var. Adam senin beyanına nasıl inansın güvensin. Psikiyatri doktorun raporunu yazsaydı madem illa birini edeceksen onu et gidip elalemin işinin başında kurallara uyan doktorundan ne istiyorsun?
Teşekkürler

Bu ilaç ataklar için fayda sağlıyor tedavi edici olarak paxera 20 mg kullanıyorum aynı zamanda xanax reçeteli bi kutu ilacım da var
Ve hastanede yapılmasını istediğim ilaçla aynı etkide olan bi ilaç
Bu kadar izahat verecek durumda değilim arkadaşlar hala iyi değilim
Acilde doktorlar her 'bana bu ilacı ver' diyene verse durum çok daha vahim olurdu... Hele ki psikiyatrik bi ilaç söz konusuysa... Davaniza devam edin madem hakliysaniz hallolacaktir ne diyelim...

Acilde doktorlar her 'bana bu ilacı ver' diyene verse durum çok daha vahim olurdu... Hele ki psikiyatrik bi ilaç söz konusuysa... Davaniza devam edin madem hakliysaniz hallolacaktir ne diyelim...
İşte bu ilacı bana ver diye üslup olmadı ki
Avil yapılsın dedi
Hocam o ilacı alınca çıldıracak gibi oluyorum huzursuzluk falan yapıyor atağımı tetikliyor dedim
O zaman novaljin yapın rahatsızlığımı görmezden geliyor
göğsümde baskı var diyorum asla oralı olmuyor belki gerçekten kalp krizi geçiriyor da olabilirim
Şikayetlerim göz ardı edildi
Mimik ve tavrıyla kaba tabirle sallamadı hiç
Ama iyi değilim işte o an titriyorum nabzım 100 tansiyonum 14/10
Normal diyor tamam hocam o zaman atağım var yardım edin diyorum
Yalvarıyorum resmen ama ilaç için değil ölümden korktuğun için

İşte bu ilacı bana ver diye üslup olmadı ki
Avil yapılsın dedi
Hocam o ilacı alınca çıldıracak gibi oluyorum huzursuzluk falan yapıyor atağımı tetikliyor dedim
O zaman novaljin yapın rahatsızlığımı görmezden geliyor
göğsümde baskı var diyorum asla oralı olmuyor belki gerçekten kalp krizi geçiriyor da olabilirim
Şikayetlerim göz ardı edildi
Mimik ve tavrıyla kaba tabirle sallamadı hiç
Ama iyi değilim işte o an titriyorum nabzım 100 tansiyonum 14/10
Normal diyor tamam hocam o zaman atağım var yardım edin diyorum
Yalvarıyorum resmen ama ilaç için değil ölümden korktuğun için
Sen kendini bilirsin ama o adam nelerle kaç hastayla muhatap oluyor? İyileştiğinde bunları sakince bir düşün bence doğru yolu bulursun.

Buraya satır satır da yazsam çok cümlelere sığacak değil
Evet üslubum yanlış
Kullanmamam gereken sözcükler sarfettim
Son derecede üzgünüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X