Çok yanlış bişey yaptım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çatır çatır kavga edecek hakaret edecek kadar iyisiniz, bir hekimi bile çileden çıkaracak kadar saldırgansınız ama nefes alamadığınızı sanıyorsunuz kendinizce mağdursunuz öyle mi
Doktor yapması gerekeni söylüyor inatla reddediyorsunuz ve tam bir bağımlı imajı çiziyorsunuz, inatla bana x ilacı vereceksin dediğiniz ilaç ağır bağımlılık yapan kırmızı reçeteye tabii bir ilaç, acildeki doktor neye dayanarak bunu size verecek? Elinizde reçeteniz yok, acildeki doktor psikiyatrist değil ve uymak zorunda olduğu kurallar var. Hadsizlik edepsizlik yapacağınıza insan gibi şöyle bir durum var x ilacı uygulayabilir misiniz diyip red cevabı alınca doktorun uygulayacağından başka bir ilaç rica edebilirdiniz, olması gereken buydu. Doktor yoksunluk krizine girmiş bir bağımlı olmadığınızı nereden bilebilir?
Yaptığınız rezillikten sonra güvenliğin sizi sakinleştirmeye çalışması normal bir de doktor gelip elinizi tutup pışpışlayacak mıydı?
Doktor ölmekte olmadığınızı nefes alabildiğinizi oksijen seviyenizin normal olduğunu hayati bir riskiniz olmadığını biliyor neden peşinizden koşsun ki? Bunları sizde bilmenize rağmen bu ilk panik atağınız olmamasına rağmen bir de gidip şikayetçi olup sıvıyorsunuz
Yarın bir gün gerçekten hayatınız riskte olduğunda yine doktora ihtiyacınız olacak belki bugün tamamen haksızlık edip şikayet ettiğiniz vebaline girdiğiniz doktor hayatınızı kurtaracak yazık vallahi yazık bu kadar kolay işte bir insanın vebaline girmek, yanınıza kalmamasını tüm kalbimle diliyorum
Teşekkür ederim son paragrafa kadar olan yorumunuz için
Çatır çatır kavga etmedim yalnız
Bu arada o ilacı en son 2021 yılında aldığım da aşikar
Psikiyatri doktorum bu ilacın dışında farklı ilaçların faydası olamayacağını söylediği için talebim bu yönde oldu
Damdan düşenin halinden damdan düşen anlar diyorum

Psikiyatri doktorum bu ilacın dışında farklı ilaçların faydası olamayacağını söylediği için talebim bu yönde oldu
Doktor tarafından bakın biraz .belki bağımlısınız ki acilde bu tarz ilaçlar öyle kolay ıygulanmaz .prosedürleri var

Nereden bilsin doktor baska kanallardan edinmediginizi, su an yoksunluga girip ilac diye tutturmadiginizi
Madem psikiyatri takibindesiniz neden o doktordan ilac istemediniz
İlaç diye tutturarak gitmedim ki hastaneye
Tansiyonum yüksekti yüzüm uyuştu bunlar olunca atağım nüksetti yolda
O an ki duygu çok anlatılacak bi durum değil
İlaç kullanıyorum zaten evde atak için xanax ta var
Ben panik atağım tuttu diye gitmiyorum ki
Ani gelişen bi durum oldu
Beyin kanaması vs sonra kesin kalp krizi geçiriyorum düşünceleri beynimi sarmıştı zaten taksiyle gidene kadar

Teşekkür etmediğiniz bölümü dikkate alırsanız kendinize de diğer insanlara da bir faydanız olur, zarar vermekten iyidir
Kendinizi acilden kovduracak kadar çatır çatır kavga etmişsiniz
Resmiyette kayıtlı olan 2021 yılında almışsınız, raporunuz yok-reçeteniz yok, kendi beyanınız dışında bir ispatınız yok,gayri resmî olarak almadığınızı kimse bilemez, yoksunluk krizine girmiş bir bağımlı olma ihtimaliniz çok yüksek, doktor yetkisi olmayan bir ilacı sırf biri bana bunu vereceksin gerizekalı dedi diye vermez veremez vermemeli ki vermemiş
Sizin beyanınızın hiçbir önemi yok kurallar neyse odur, doktorlar sizin talebinize göre değil tıbbi ihtiyacınıza göre ilaç verir
Benim panik atak geçirmediğimi zor durumda kalmadığımı nereden biliyorsunuz? Bir siz mi damdan düştünüz sanıyorsunuz

Teşekkür etmediğiniz bölümü dikkate alırsanız kendinize de diğer insanlara da bir faydanız olur, zarar vermekten iyidir
Kendinizi acilden kovduracak kadar çatır çatır kavga etmişsiniz
Resmiyette kayıtlı olan 2021 yılında almışsınız, raporunuz yok-reçeteniz yok, kendi beyanınız dışında bir ispatınız yok,gayri resmî olarak almadığınızı kimse bilemez, yoksunluk krizine girmiş bir bağımlı olma ihtimaliniz çok yüksek, doktor yetkisi olmayan bir ilacı sırf biri bana bunu vereceksin gerizekalı dedi diye vermez veremez vermemeli ki vermemiş
Sizin beyanınızın hiçbir önemi yok kurallar neyse odur, doktorlar sizin talebinize göre değil tıbbi ihtiyacınıza göre ilaç verir
Benim panik atak geçirmediğimi zor durumda kalmadığımı nereden biliyorsunuz? Bir siz mi damdan düştünüz sanıyorsunuz
Bu ilacı bana vereceksin gerizekalı diye bi cümlem asla olmadı
İlk kez mi acile gidiyorum sizce 4 senedir rahatsızım ben
Neyse neyi uzatıyoruz ki diyorum ya şikayetimde haklı, tavrımdan dolayı son derece haksızım

Ben hala niye şikayet ettiğinizi anlamadım . Beyaz kod verdi diye mi yoksa ilaç yazmadı diye mi ? Öyleyse iki durumda da haklı da doktor. Sizin beyanınızın doğru olduğunu ancak siz bilirsiniz. Psikiyatri ancak o ilaç size fayda verir demiş de bunu siz söylüyorsunuz elinizde yazılı bir şey yok ki neden bunu doğru kabul etmek zorunda doktor? Şikayetinizi çekmediyseniz özür dilemenize de gerek yoktu bence . Doktor şimdi bi de bunun ifadesiyle vs uğraşacak, beni şikayet eden insanın özrünü çok kaale almazdım açıkçası.

Ben hala niye şikayet ettiğinizi anlamadım . Beyaz kod verdi diye mi yoksa ilaç yazmadı diye mi ? Öyleyse iki durumda da haklı da doktor. Sizin beyanınızın doğru olduğunu ancak siz bilirsiniz. Psikiyatri ancak o ilaç size fayda verir demiş de bunu siz söylüyorsunuz elinizde yazılı bir şey yok ki neden bunu doğru kabul etmek zorunda doktor? Şikayetinizi çekmediyseniz özür dilemenize de gerek yoktu bence . Doktor şimdi bi de bunun ifadesiyle vs uğraşacak, beni şikayet eden insanın özrünü çok kaale almazdım açıkçası.
Teşekkür ederim yorumunuz için
Beyaz kod verdi diye niye şikayetçi olayım
Diğer türlü kendi mağduriyetim açısından bir sürü haklı sebebim var
Elbette haksız yönlerim de var

Ben şikayetinizde de haklı göremedim çünkü doktora bana şu ilacı vereceksin diyemeyiz. Farklı tür bi ilaçmış, sizin beyanınıza dayanarak veremez malesef.
❤️ işte durumu ben yaşadığım için kendimi haklı gördüğüm bi taraf illa ki var ki şikayetçi olmuşum
Kendime yakışmayacak aynı zamanda görev başında ki bi insanı ( hangi meslek gurubu olursa olsun) rencide edici kelimeler sarfetmekten lazımdı

❤️ işte durumu ben yaşadığım için kendimi haklı gördüğüm bi taraf illa ki var ki şikayetçi olmuşum
Kendime yakışmayacak aynı zamanda görev başında ki bi insanı ( hangi meslek gurubu olursa olsun) rencide edici kelimeler sarfetmekten lazımdı
Sizin laflarınız sebebiyle doktorun rencide olduğunu hiiiiç sanmıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X