çok üzgünüm

• Konu Sahibi sucluyumbiliyorum
arkadaşlarsize birşey kopyalıyorum okuyun

Bugün 15:43 - Mesaj Linkiecem29
Bosanacagını soyledı ama bunu bılemıyorumkı canım...ama o benı cok sevdıgını ve onu artık sevmedıgını soylerdı..Yalnız sana sunu soylıyım erkek mılletıne guvenılmez bunu bıl...bende guvenmıyorum asla...buradakılerın hepsı cizginin obur tarafındalar..sen hangi sehırdesın bir de nick??
((sucluyumbiliyorum'cum demek zor gelıyorda canım:))

Bugün 15:19 - Mesaj Linkisucluyumbiliyorum
seninde durumun aynı sayılır dimi?tamamen okumadım senin yazdıklarını ama kötü olan biziz,senin sevgilin boşanmak üzere,benimki karısını çok seviyor benim vazgeçme kendimi geri çekme sebebim bu Allah bize sabır versin

Burada neden diger kadına suc atılıyor hemen..Ben bunu kırmak istiyorum artık..Babanızda hic mi suc yok..yada babamızdan olduk ne demek..Hic gormedınız babanızı sonra..Kusura bakmayın ama eger oyleyse o da babanızın merhametsızlıgı..her baba oyle olmaz..Daha da cok ılgısını gosterır,yavrumun psıkolojısı bozulmasın dıye..Hem babanız bosanmısta noldu,buyumedınız mı bir sekılde..Babasız buyudum demogojisini yapmayın,bır suru sorunlarla oyle yada boyle buyuyoruz hepimiz...
Benim BURADA SAVUNDUGUM SEY 2.KADIN DEDIKLERINIZIN NELER HISSETTIKLERI,HEMEN AYRIL BITSIN 2 AYDA UNUTURSUN VS VS LAFLARININ ASLINDA NE KADAR BOŞ OLDUGU..

yapman gerekende buydu zaten
artık arkasında dur kararının lütfen

hemen yenı hat al

yazdığımda kötü bişey yok ki benim buraya kopyalıyorsun kendimi geri çektim vazgeçtim yazdım zaten diğerinide şimdi burda gördüm

şimdi adam seni sevmiyor karısını seviyor diye ayrılıyorsun öylemi? adam sana boşanacağım dese ayrılmayacaktın öylemi?

yazık. boşuna kendinizi yormayın kızlar yorum yaparak

Allah yar ve yardımcın olsun arkadaşım. Güçlü ol, umarım Rabbim yardımcın olur da daha fazla üzmez ve üzülmezsin a.s.

Yorumsuz.. Al birini vur ötekine

Özel mesajlasmalar nasıl baskaları tarafından goruluyor...
Bırı hemen cevap versın!!

Seni Allah ıslah etsin!

beste tabiiki hayır yanlış anlamışsın ben bu durumdan bıktığım bezdiğim için bu haldeyim,kendime olan saygımı kaybettiğimin bi başka kadına yaptığım haksızlığın farkındayım vazgeçme sebebim eğer boşanacak durumda olsaydı da aynı olurdu ikisi arasında tek fark sevilmemek daha kötü hissettiriyor kendini yani bile bile lades demek,bunu anlatmak istemiştim

sen aşmısın kendını artık

allah senın gıbılerden korusun ınsallah :1closedeyes:

Bİrİ hemen cevap versİn!!

sadece ziyaretçi mesajlarını başkaları görür.özel mesajları senden başkası göremez..tabi sen kopyalamadığın müddetçe

Sen bi sus yaaa

sadece ziyaretçi mesajlarını başkaları görür.özel mesajları senden başkası göremez..tabi sen kopyalamadığın müddetçe

Moderatörler hassas durumlarda kontrol edebiliyor diye biliyorum canım..

Biraz empati yap arkadaşım.... Sen evli olsaydın bu adamla ve kocan seni aldatsaydı ne yapardın???

evet o adamda da suç var bu cümlenize katılıyorum
amaaaa
boşanmışsa ne olmuş,bir şekilde büyümediniz mi cümlenize katılmıyorum..

Bİrİ hemen cevap versİn!!

Ayrıca sen bu arkadaşla kendini aynı kefeye koyma canım.Sen türünün son örneğisin.Allah senin gibileri bizim ailelerimize yaklaştırmasın...
:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…