çok üzgünüm

• Konu Sahibi sucluyumbiliyorum
Yazdıklarına göre vicdanlı merhametli bir insansın ve en büyük çelişkinde bu. Seviyorsun belki ama ne vicdanın ne mantığın onaylamıyor bu ilişkiyi. Gerçeklerin çok da farkındasın bence ve duygularının esiri değilsin. Güçlü olman, onsuz bir hayatında var olduğunu görmen lazım. Hiç zor değil, arayıp bitirdim demene de gerek yok. Belki seni güzel sözlerle tekrar kandırmaya çalışır buna fırsat verme.
Yasmink çok güzel yazmış, aynen yapman gereken bu.
Olay daha ilerlerse karısı öğrenirse düşeceğin durumu düşün, o yuvayıda tehlikeye atacaksın. Belki O adam yine aldatacak karısını ama bu günaha giren sen olma, karısının ahını alan sen olma. Çok gençsin, sana gerçek değeri verecek nice insanlar vardır emin ol buna.

bende aılemden ayrıyım RABBIM şaşırtmasın

Brezilya dizileri gibi nan çok ilginç eee biz napalim şekerim
ne yapmayi düşünüyon bu konuda

şunların bilincinde olmanda birşey ama bile bile hala geri adım atmıyorsan
hiç bir önemide kalmıyor farkında olmanın

amin uğurböcüğü ben değil derdimi paylaştığım bişeyler anlattığım birine düşmanım olsa bile bu durumu yaşamaması için Allah korusun derim,şimdi mesajı nasıl yazayım sadece bitti mi olsun yoksa yazıp yazıp sildiğim gibi uzun bir mesajmı??

benı arama yaz yolla telını kapat hattını değiştr msn engelle
yada hıcbısey yapmadan hattını değiş msn at onu sonra hayatından atması kolay
sonrasından cok ıyı arkdasların olur sosyallesırsın unutrsun herseyı ınan eyterkı artık bısy yap

Uzun uzadıya anlatmana gerek yok. Zaten yanlış bir ilişki sizinki.Bitti de ve kes at.Sonra da kır kartını yeni hat al.Tüm ilişkilerini kopar canım.ılk zamanlar üzülürsün;ama sonra çok sevinirsin canım..

burda zaten önemli olan senin gerçekten karar vermen geriye dönüp bakmaman
sen istemezsen zaten hayatına tekrar giremez

aay bizim işyerinde bekar bilmem kaç milyar alan genç genç efendi delikanlılar, möhendisler var...onlar kız bulamıyor bu kart evli horozlar nasıl buluyor bu körpeleri anlamadım ben

aay bizim işyerinde bekar bilmem kaç milyar alan genç genç efendi delikanlılar, möhendisler var...onlar kız bulamıyor bu kart evli horozlar nasıl buluyor bu körpeleri anlamadım ben

benden bahsetmedın mı :mymeka:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ne yazıkkı sızın gıbı kadınlarda var..
evlı erkeklere tutulan ..yapışan kadınlar..
ben ve kardeslerım sızın gıbıler yuzunden babamızdan olduk..
o neden le hepinizden gercekten nefret edıyoruz..
sana desekı boşuyorum senle evlenmek için hayır dersın dımı?
kusura bakma bunlar timsah gözyaşları benim için...
erkek kıtlığımı bı o mu var..
rahat bırakın evlı barklı ınsanları ya...
sana bısı dıyemıyorum..zaten sen kendı çizgini belirlemişsın..

evet yaaaaaaaa.bir sürü bekar var çevresinde evlenecek aday bulamayn..hatta türkiyeye bile ben bekarım diye duyuran var programlara çıkıp..bunlar hem evli hemde kendi çevrelerinden buluyorlar..Allah herkese çirkin şansı versin:) diyim ne diyim:)

ilişkiye başlarken evli olduğunu bilmiyor muydun?

her erkeğe potansiyel flört gözüyle mi bakıyorsun..

niye araştırmadan soruşturmadan arkadaslık kuruyorsun.. niye????

parçalanmış aile çocukları ve aldatılmış kişiler bunu daha fazla yaparmış sizin yada o alçak herifin böyle bir durumu var mı merak ediyorum????

çocuğuı var mı?
eşini görüyormusunuz hiç?

yazdığım mesaj: bitti!!!uzun zamandır olması gereken belki senin belkide benim yapmamız gereken bişeydi bu üzgünüm ama bittiği için değil kendime engel olamadığım için

annemide aradım numaramı değiştiriyorum bi sapık dadandı diye

Allahım güç ver bana geri adım atmayayım,

hepinize teşekkür ederim farkında değilsiniz ama bana cesaret verdiniz belki benim normal hayatımda bunları konuşacak bir arkadaşım olsaydı bu hale gelmezdi bile

çocukları yok eşinide hiç görmedim sadece resmini gördüm aynı şehirde değiliz

Çok sevindim canım.Gerçekten o kişiye değil kendine en büyük iyiliği yaptınçSkaın geri atayım diye düşünme.Bundan sonra git kuaföre bak yaz da geliyor.Yeni çevre edin kendine;ama evli olmasın.Seçimlerini düzgün yap tatlım...

bu senin için büyük bir adım sakın geri adım atmayı deneme... Bu yaptığın zaten yanlış adım atman büsbütün cehennem hayatına iter seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…