Çok üzgünüm... Hiç bir şey mutlu etmiyor artık...

eşini karşına alıpta bunu onunla konuştunmu....
bi dinle bakalım,belki bilmediğin bi durum vardır
birden aklıma şu geldi,belki birisi adına para onda ve ondan senin haberin yok...
kendi kendine kafanda yorum yapmadan önce karşı tarafı dinlemen daha sağlıklı düşünmene fayda sağlar....

arkadaşım konuştum bana açıklama yaparmısın dedim ilk başta inkar etti sonra evet para biriktirdim dedi. beni üzün ben iş yerinden borç para alırken onun kenarda parası olması bunu bana söyleyebilirdi.

arkadaşım konuştum bana açıklama yaparmısın dedim ilk başta inkar etti sonra evet para biriktirdim dedi. beni üzün ben iş yerinden borç para alırken onun kenarda parası olması bunu bana söyleyebilirdi.

öyleyse çok tuhaf...yani ben didineyim bişeyler için o parayı zula yapsın ve tıkı çıkmasın...fisfisfis
bencil sanırım kendileri,yaptığı çok saçma
madem öyle,bırak yastık altındakini kullansın eşin
bence borcun altına sokma sende kendini
bırak o düşünsün

arkadaşım ..sen borç para alıyorsun eşin para biriktirip kenara atmış ama borcu sen ödeyeceksin hayat müşterek vs bir erkek evine bakmak eşini bu şekilde zora düşürmemekle görevli bence...bayanın borca girmesi hoş değil...hadi şöle olsun eşin de para olmasın aşkım ya şirketden borç al ödicez artık biraz sen biraz ben desin ok amenna yemeyin içeyin ödeyin destek olun birbirinize...ama günah değilmi sanada şirketden borç alıyosun sıkıntı içine giriyosun....ben olsam hiç vermemek de bu saatden sonra olmaz hesabına para yatacağından haberdar paranın tam yarısını hesabımda bırakır diğer yarısını asla hesabımda tutmam..hemen şirkete geri veririm hesapta kaldığı sürece iki dakikada yelkenler suya iner ve parayı eşime verebilirim çünkü...yarısınıda eşimin biriktirdiği paradan ödemesini rica ederim...güzelce durumu açıklarım ...bu olayın beni kırdığını şirketden borç para alıp sıkıldığımı anlatırım.anlamıyorsa da kusura bakmasın ama bayramlık ağzımı açarım:)

eğer biz borç içindeyken o benim ödememi isteyip bide kenardaki paralarını çıkarmıyorsa,o parayı ona aslaa vermezdim,
yastık altı paralarıyla kapasın ozaman

teşekkür ederim arkadaşlar bende çok düşündün çok üzüldüm ama ben böyle olsun istemedim.parayı vermiyecem tabikii

Madem kenarda birikmis parasi varmis, ne diye sizin isyerinden borç para almanizi istemis ki ?

Bende kizardim bu duruma..

Hadi diyelim, bi kaç kurus biriktiyor, onunla hediye yada ikimiz için birseyler aliniyor, ok
Ama paraniz varken borç istemenize gonullu olmasi çok saçma

Siz yapin birikiminizi, parayi da vermeyin ona bence

ya bir dakika arkadaşım peki yaptığı birikim hatırı sayılır bir miktarmı?
yani meblağ ne kadar?
buda önemli bir yerde...
eğer para yüksekse ne diye sizden para çekmenizi istemiş?
siz bunları sorguladınızmı?

zaman zaman bende birikim yaparım eşimden habersiz mutfak masraflarından yol paralarından kısarak ve olmadık zamanda ihtiyacımız olduğunda çıkarırım ortaya gerektiği yere kullanmamız için ki eşim bu yaptığımı çok taktir eder parayı kendim için değil bizim için biriktiririm...

tabii sizin olay biraz çetrefilli....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…