Çok üzgünüm... Hiç bir şey mutlu etmiyor artık...

başlıkla içerik çok alakasız olmuş.

eşiniz sizden para mı saklıyor?
bunun için mi çok üzgünsünüz ve hiçbir şey sizi mutlu etmiyor.

yani biraz damdan düşer gibi bir soru olmuş

anlayamadım sorun eşinizle maddimi sadece açıklayacı olurmusunuz ya ortaya laf attınız kim tutarsa diye
yada siz depresyondasınız
anlamadım
açık oluuuuuuuuuunnnnnnnn

bana hediye almak icinse tabiki saklayabilir -tatlicadiarzu-

tatlim anlatır mısın lütfen
sorun tam olarak ne?

siz çalışanmı yoksa ev hanımımısınız....
size normalda ihtiyaçlarınız için para veriyormu...harcamalarınız için para veriyormu....
ayrıca şu ekonomik krizin yaşandığı güzel ülkemizde üç beş kuruş yastık altı paranızın olmasına sevinmelisin....
sevgilerimle

Arkadaşlar özür dilerim tam olarak yazamadım kusura bakmayın

biz konur kredisi aldık 4 yıl önce ve ara ödeme yapıcaz onun için 5.000 ytl para biriktiricez diye uğraşıyorum ve eşim benden para saklıyormuş ve ben burada şirket para çektim ama adam gizli gizli para biriktirmiş.

canım olur böyle şeyler...
daha yenisin alışırsın sende....

şirkete sen borçlusun öylemi.....
kocanda senden habersiz para biriktiriyor...
peki ne kadar biriktirmiş....
biriktireceği yerde şirkete olan borcu kapatsın...
hem faizde de işlemez...
peki konut kredisi borcu eşin üzerine...

canım oda benim gibi para konusuna takıntılıysa biriktirir tabi bende tuaflık sürekli zor zamanda para biriktiriyorum yarınıma güvenemiyorum eğer cüzdanımda 200 ytl olmasa kesinlikle dışarı çıkamıyorum param olmasa bir kenarda kalbim sıkışıyor belki benim gibidir seviyordur belki mala düşkünlüğü vardır iyi yapmış biriktirmiş ama kullanmayıda bilmek gerekir üzülme güzel bir şey biriktirmesi ama al ondan parayı şirketteki hesabı kapa..

evet canım kredi onun üzerine ama beni üzen 5 senelik evliliğimde ben 100 bile kenara koymadım ve ondan beklemez:1no2:dim

normalde para biriktirmek güzel bir davranış ama ortada bir borç varken o borcu kapatmak yerine gizlice kenara para atıyorsa kırılmakta ve kızmakta haklısınız.peki para biriktirdiğini nasıl anladınız?

çok güzel yazmışsın canım asıl benim üzüldüğüm gizli şeyler yapması.bana söyleyebirdi.ama en güzeli ne parayı daha ona vermedim
parayı bu hafta aldım daha yatırmadık 23 aralıkta yatırıcaz

siz koyamadıysanız eşiniz koymuş..bu parayı aileniz için kullanacaksa ne ala..ama başka insanlar için başka şeyler için kullanıcaksa durum kötü...olaya ben biriktiremedim o biriktirdi diye bakmayın..anlamıyorum yangından mal mı kaçırılıyor..bu evliliklerde niye böyle gizli saklı şey yapıyorlar..madem güvenmiyorsun niye evleniyorsun..ben evli değilim ama erkek arkadşımla beraber para biriktiriyoruz ortak hesapta..araya maddiyat girmemeli bence ilişkilerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…