Çok utanıyorum..Bakarmısınız!

canım yaa..çok utanıyorum yazmışsın ya başlıgasırnaşık şeybende kimbilir ne sandım ilaahi yani...bak tatlım yeni evli oldugun iiçin daha aynı evi paylaşmaya alışma aşamasındasınız...bu dedigin birlikte yaşadıgınız sürece şimdi başına gelmese ileride ve sürekli başına gelecek bir olay...kaçınılmaz birşey yani...bende evliligimin ilk zamanlarında hep düşünürdümm ayy nasıl olurr,öyle birşey olursa çok kötü olurum,utanırım derdim...
ama oluyor ister istemez binde bir de olsa...o yüzden bu konuyu aş canım...öyle gaz kaçırmakla cazibe gitseydiiiiikaydirigubbakcemile3takma kafana.birlikte yaşamaya öyle alışacaksınız ki birgün bu açtıgın konuyu okudugunda ne kadar önemsiz oldugunu görüp güleceksin emin ol...:teselli:

bu kadar üzme kendini canım evliliğin başıda böyle durumlardan sıkılmak utanmak gayet normal meraklanma bir süre sonra ikiniz birlikte yapmaya başlarsınız çok sesli koro hesabı:KK70:D
:roflol:

amaaaan canım üzüldüğün şeye bak.arkadaş çok doğru söylemiş.gaz çıkarmakta tuvalete gitmek kadar doğal.hiç kafana takma.biz kadınlar bu konuda daha hassasız.erkekler bizim gibi ince düşünmüyo merak etme sen.insan sevdiğinden bunun
için soğurmu.bence hoşuna bile gitmiştir.bak çok ciddiyim.seni rahatlatmak için söylemiyorum.

canim pirt adnda bir baslgimiz var okumani rica ediyorum cidden.

canım buyutulecek bısey yok ortada allah baska dert vermesın
ooo benımkı artık ulu orta pırtlatıyo cekınme fılan yok erkekler takmaz bole seylerı bencekaydirigubbakcemile3

Canım ya şaka gibi kaydirigubbakcemile3

Yeni evlisin işte ondan böyle ...Korkma cazibeni yitirmezsin böyle bir şeyle. Şakaya vurup gülseydin ya.

Ilahiiiiiii kiz uzuldugun seye bak.Hem esin boyle bisey yapsaydi senin gozunde cazibesini yitirir miydi,bir de o yonden bak olaya e mi canim,hadi bakem.

Ah canım ya sen yine evliyken yapmışsın. biz sevgili iken 7 saatlik yoldan sevgilimin yanına gelmiştim. bir de gaz sorunum ama kronik artık gaz çıkarmaktan yoruluyorum o kadar dehşet. ben kanepede uyuya kalmışım. hayatımın anlamı da televizyon izliyor. benden bir pırt ama pırt değil afedersin zoooooooooort! sesinden uykumdan uyandım. sonra uyuyor numarası yaptım. ne sevgilim açtı konusunu ne de ben bir şey biliyormuş gibi yaptım. cazibe de maaşallah hala yerinde :eek: sen de hiç açma bu konuyu hiç farkında değilsin :jeyyar:

çok utanıyorum başlığı pek yakışmamış
başlığı görünce eyvah dedim yine kk da tartışmalık bir konu var :jeyyar:
olay nerelere uzanacak dedim ama neyse ki değilmiş
aman canım şakaya vur gitsin ay hiç hatırlamıyorum ben öyle şeyler yapmam dersin güler geçersin
bende uykumda feci halde konuşuyomuşum
söyleyenlerin yalancısıyım ne var ne yok anlatıyomuşum
şimdi olur olmadık şeyler söylerim diye uykumdan mı olacağım
bilinç kaybı herşey mübah nasıl olsa boşver aranızda bir sınır daha aşılmış oldu hem
böyle düşün samimiyette bir aşama daha kat ettiniz kaydirigubbakcemile3

:1hug:canım seni çok iyi anlıyorum
ben de evliliğimin ilk aylarında uyurken falan da değil yani ikimiz karşılıklı konuşurken :1no2:
benimki de pırt değil zorttt resmen gaz problemim vardı nasıl oldu anlamadım offf:eek:
of çok utanmıştım eşim de şok olmuştu:1shok:
bir daha hiç açmadık bu konuyu unuttuk gitti ya da sadece ben mi unuttum bilmiyorum
ama cazibeye falan birşey olmadı yaniii buna garanti verebilirim :jeyyar:

bu vucudunun doğal ihtiyacı tabi ki kaçabilir. bazen öyle bir gelirki karnına sancı yapmasındansa çıkması daha iyidir.
benim de gaz çıkaramama sorunum var. çok karnım ağrıyor kasılıyorum. eşimde karnıma masaj yapıyor çıkarayım diye çıkarsam alkışlayacak:))ilaç kullanıyorum böylesi çok zor.

gayet doğal tabii bir olay utanılacak birşey yopk. keşke o anda şakaya vursaydınız. utandım deseydiniz o sizi rahatlatıcak birşey elbette söyleyecekti.

hem eşiniz gaz çıkarsa kötü koca mı olacak yapmayın böyle...

siz evlisiniz arık :1hug:ve vücudun doğal halleri bunlar benimde üşüttüğüm zamanlarda uyku sırasında oluyomuş öyle sositosositosabah yandığımızda yine konser verdin akşam diyo kocişim ve gülüyoruz kaydirigubbakcemile3napalım insanız herşeyden önce

bence de gayet doğal.hatta ben de olmuştu da ben çok utandım eşim dedi ki sıkma kendini utanma .

gayet doğal, insani birşey.
herkesin başına her zaman gelebilir.
her zaman vücudumuzu kontrol altında tutamıyoruz ne de olsa.

Bir pırt dünyaya bedel sen bu sözü duymadınmı:dance: çıkmayınca insan pattlayacakmış gibi oluyor :bbo:
Hem Almanyaya git de bak ne bakımlı harika kadınlar alışveriş merkezlerinde gayet doğal sanki öksürüyomuş gibi pırtlıyorlar çünkü sağlık için diyorlar.:roflol:
-Diğer arkadaşlarında dediği gibi utanma ve konuyu da açma sakın bence elinde olmadan geliişmiş
yani şimdi özür dilerim birdaha olmaz mı diyeceksin bunu garantisini kim verebilirki:roflol:

arkadaşlar psikolojim bozuk durumda çok kötüyüm.bu sabah ya söylerken bile utanıyorum yerin dibine giriyorum.eşimin yanında gaz kaçırdımsenağlama hiç böyle bi huyları olan bi insan degilim nasıl oldu anlamadım uyku sırasındayken ben eşimde uyanık işe gitmek için hazırlanıyo ve ben....... of ya şaka gibi.n yapıcam ben yüzüne bakamıyorum.kesin artık onun gözünde bütün cazibemi yitirmişimdir.belkide benden sogumuştur çok.ya niye böyle oldu anlamadım son zamanlarda inanılmaz bi gaz problemim var.özelliklede uyku sırasında.bi fikriniz varmı ne yapsam.özür mü dilesem yoksa böyle devam mı etsem bişey olmamış gibi.sinirlerim bozuk.kendime çok kızıyorum:eek:klava: ki biz daha yeni evliyiz çocuk felanda yok.of ya çok ayıp.kendimden utanıyorum.:çok üzgünüm:

valla hiç utanma gayet normal insani şeyler nolmuş yani kaldı ki her tarafımızı görüyorlar erkekler cinsellik konusunda çok midesizler bizi her halimizle severler gayet normal hiçbir şey olmamış gibi davran ne zamana kadar kaçacaksın aynı evde aynı yatak da olan bir insandan.kaldıki sokakdaki ahmetten mehmetten bahsetmiyoruz kocanız yani.valla ben bırak eşi ben nişanlımın yanında çekinmiyordum çünkü tüm günümüz birlikte geçiyordu vebenimde o sıra elimde olan bişey değildi çok fena durumdaydım çıkarmasam ağlamalık oluyordum resmen oturamıyordum.her seferinde de insan biyere gidip de çıkaramıyor ki.üzülme canım bizler insanız bunlarda gayet normal şeyler.ben olsam valla utanmazdım kahkahayla gülerdim delikafadulden delikafadulden

insanlık hali gayet normal. sonuçta bilerek ve isteyerek yapmadınki. özür dilemene gerek yok bu vücudun bi gereksinimi. kafana takma. unutulur.

bencede gayet dogal bir durum.insaniz hepimiz olur boyle seyler canim.takma kafana

X