Çok şükür artık bakireyim..

Dünyanın en haklı yorumu bu. Ne kadar da naif yazılmış nasıl kaba karşılık vermişsiniz buna üzüldüm. Bence erkeklere her şey müstahak kandırıyorsunuz falan demeyeceğim ama keşke sizi geçmiş ile yargılamayacak adamlar bulsanız. Yine de madem bu erkekler böyle, sizin yaptığınız da meşrudur bence asla kınamıyorum haddim de değil. Ama arkadaş demiş ki bakire olmasanız da değerlisiniz. Ben de bunu savunuyorum.

Bilgilendirdiğin için teşekkürler mutlaka senin doktora kontrole gideceğim inşallah bir sıkıntı görmez

Turgay
Bey diyorsunuz yani iyileşme süreci nasıl aile anlar mi

Kızlar bi şey sorucam ben bu hafta harun beye kalıcı yaptırmak istiyorum ama geçiçi yaptırsam daha mı mantıklı kalıcı da bi çok kişi doku tutmuyo falan diyo bi de tonlarca para nolur bi yardım edin

Kızlar bi şey sorucam ben bu hafta harun beye kalıcı yaptırmak istiyorum ama geçiçi yaptırsam daha mı mantıklı kalıcı da bi çok kişi doku tutmuyo falan diyo bi de tonlarca para nolur bi yardım edin
Ben kalıcı yaptırtmıştım sonuç aldım, geçici tavsiye etmem tam evleneceksin o telaşta son günlerde dikim yaptırmak hiç mantıklı olmaz.

Benimde en kısa sürede turgay beye gitmem lazım ya kandırmışlar gecici yapmıs derse diye korkuyorm aynı seyleri baştan yaşıyorum şuan

Benimde en kısa sürede turgay beye gitmem lazım ya kandırmışlar gecici yapmıs derse diye korkuyorm aynı seyleri baştan yaşıyorum şuan
Zaten kızlık zarı dikimini kime yaptırırsan yaptır iyileşme dönemi sonrası mutlaka farklı bir doktora daha muayene ettirerek durumu garantiye almak lazım. Bende dikimden 3 ay sonra başka bir doktora daha gidip muayene oldum dikim yaptırdığımı hiç söylemedim sürtünme yaptım bozulmuşmu dedim ve 2. Doktor bana bakiresin evlendiğinde kanama olur dedi o şekilde rahatladım huzur içinde evlendim.

Ayrıca dikim sonrası ikinci doktora gittiğinde doktor dikim yapıldığını anlarsa dikimi kimin yaptığını isim olarak kesinlikle söylemeyin, aralarında rekabet olabilir ve bu önyargı yaratabilir.

aynı durumu yaşyorum intihar evresindeyim çaresiz ve yalnızım
suan dua et bende cok ama cok kötüyüm rabbim yardım edicek benim dügünüme de az kaldı kayseride ömer bayrak var onunla telefonla görüstüm baska bi doktor ayarladı bi arkadasım oda özel hastanede calısıyo salih gödekli diye biri onunla yüz yüze görüsmeye gidicem bir hafta önce yapılır daha iyi olur demiş fiyatı felan görüsücem işte senin bild,g,n doktor var mı

Genital estetik deyince başlık bir gireyim dedim. Kızlık zarları çıktı karşıma
Kızlar şahit olduğum birşeyi anlatayım.
Arkadaşım lisede sevgilisiyle ilişkiye girdi hamile kaldı kürtaj oldu. Aile öğrendi evlendi. Yıllar geçti anlaşamadı boşandı.
Boşanma duruşmasında o pezeve..k zaten kızmıydın evlenirken gibi şimdi unuttuğum kızı dumura uğratacak laflar etmiş herkesin içinde. Yıllar sonra mahkeme salonunda üstelik o kızlığı kendi bozmuşken dediği lafa bak.
Kendi bozmayanın lafını düşünemiyorum.
Kızlar lütfen sevgiliye güvrnip iş yapmayın.
Kızlık zarını diksenizde erkek girilmişle girilmemişi ayırt eder. Benim eşim öyle derdi kan gelmeseydide girilmiş olsa anlardım. Uzman olmuşlar gire çıka.
Yani bu dünyanızı ahiretinizi yakmayın.
Allaha dikiş sökmez tövbe edin Allah affedicidir.
Günahada girmeyin nolur sonra elin adamı için diktirme yolunda perişan oluyosunuz. Allah için sakınmak daha doğru değilmi.
Neyse tebliğ görevimi yaptım istersenizde kızın

Başka çõzüm yolu yok ise ne yapı caz oldurcez mi kendimizi

Ya dürüst olmak lazım, eninde sonunda çıkar ortaya böyle şeyler, çıkmasa dahi, vicdan?
tabi ki sende haklısın karsında ki insanı kandırıyosun onun yüzüne her baktıgında için sızlıyo agzına geliyo tam söyleyecek oluyosun sonra gururun korkuların engel oluyo bir sey söylemeyip susu veriyosun bu hep böyle devam ediek benim için söylersemde ayrılıcak benden ömrümün geri kalanını onsuz gecirecegimime mi yanayım düstügüm durumamı araftayım caresizim . . .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…