Çok şükür artık bakireyim..

Kızlar ben kalıcı oldum ama tutmadignda doktor ne yapıyor. Benim büyük ihtimal tutmadı ve cok korkuyorm ya tekrar ücret isterse ya yapmam derse . Ankarada yaptırmıştım

Kızlar ben kalıcı oldum ama tutmadignda doktor ne yapıyor. Benim büyük ihtimal tutmadı ve cok korkuyorm ya tekrar ücret isterse ya yapmam derse . Ankarada yaptırmıştım
Tutmadığını dikimin başarısız olduğunu düşündüren ne oldu size ankarada hangi doktora yaptırmıştınız?

Az çok anlaşılıyor. Kontrole gitmeden doktorun ismini veremem. Ramazandan sonra gideceğim

Benim durumumu yaşayan arkadaşlar varmi yardimci olsa bana çok ihtiyacm var

Arkadaşlar günah. İnsanları kandırmak . Sizi siz olan biri sevsin bacak aranızı değil. Evet senin için iyi bişey belki ama evlenmiş boşanmış da olacaksın ne diyeceksin biz eşimle karı koca olmadık bakireyim mi?
Bilmiyorum ya değişik mi düşünüyorum. Ben üniversitede bir kız tanıdım öbür yolla yaparak para kazanıyordu ama bakireyim diye gurur duyuyordu... Allah'ım sen koru.
Ne diyim kızlar hayat sizin nasıl kendinizi öz güvenli hissediyorsanız...

Ya yürü git işine kızım yaaa ahlak bekçileri yapmaktan vazgeçin artık sana ne be..sen bizlerin yaşadıklarını nerden biliyosun ki yorum yapiyosun anlamadan bilmeden... başka yerlere Yorum yap hadi...

Günahida sevabıda senden ogrencem değiliz hadi...

Ya yürü git işine kızım yaaa ahlak bekçileri yapmaktan vazgeçin artık sana ne be..sen bizlerin yaşadıklarını nerden biliyosun ki yorum yapiyosun anlamadan bilmeden... başka yerlere Yorum yap hadi...

çok tatlısın. Bekçilik benim haddime değil ki. Yorul yapılmasını istemiyorsanız konu açmayın.

Haddini bil sana sorcak değiliz kalabalık ediyosun burda. Seninde işin var ki bu başlık altındasin

Kusura bakma küçük , söyleyeceğim şey konun ile alakalı değil ama senin çirkinliğin kelimelerine vurmuş. İmalar falan. :)
Bence buarada bana laf yetiştireceğine yat kalk haline şükret . Söyleyecek çok şey var da başka arkadaşlara ayıp olmasın bızzzdık :)

Erkek zihniyetli... sizin gibilerın bayanlar platformunda ne işi var anlamiyorm

Sanırım seninle birebir aynı durumdayım bende kızlık zarı dikimi için randevu almak üzereyim araştırmalarım senin doktorunu işaret ediyor bilgi paylaşımı yapıp birbirimize destek olalım çok önemli bir durum bu

Pişt kocanla sorunlarınmı var kız baksana mıllete sarmıssn kendı derdinle ilgilensene müstakbel bakire kımse senın fıkırlerınle ılgılenmıyor ınsanlara yardımcı olmayacaksan gölge etme

Turgay karakaya'ya yaptırmıştım
Selam bende kızlık zarı dikimi yaptıracağım ama birçoğu aynı anda vajina daraltmada yaptırmış bunu neye göre kararlaştırdıklarını anlayamadım benimde yaptırmam gerekirmi ? Çünkü 2000 yerine 2500 veririm sorun değil yeterki herşey yolunda gitsin artık randevu almam lazım vaktim daralıyor yardım lütfen

Vajina daraltma dedikleri uydurma zaten para için sırf... daralttirmak istiyorum dersen ne derler bilmiyorum ama büyük ihtimal fiyatta indirme yapmayacaklar dediğim gibi para için bunlar... yani kalıcı yada geçici yaptırabilirsin kisaca

Kızlar ben de burdaki yazıları aylardır okuyorum sizinle aynı durumdayım daha doğrusu muayene olmadan bilmiyorum hiç birşeyi.ankaradayım geçici mi kalıcımı yaptırsam bilemedim. Az önce Dr derya Korkmaz'la konuştum daha önceden de konuşmuştum ama fırsat bulup gidemiyorum. Muayene 150₺ dedi. Geçiçi istediğimi dedim kalıcı yaptır vaktin var Eylül'e kadar dedi düğünüm o zaman çünkü. Kalıcıda iplik gözükebilir dedi kalıcıya 2500 dedi ve maddi durumum yol bilemedim ne yapıcam yüz yüzür gidip detaylı konuşacam bi gün başka bildiğiniz doktor varmı Ankara'da lütfen yardımcı olun.

Canım çok pahalı 3000₺ ya cidden ben seni anlıyorum senin düğünün ağustosta benim Eylül'de. Ankara'ya gelebilirsin aslında bende araştırıyorum yardımcı oluruz birbirimize. Üniversite hastanesin de de dikim yapılmaz bence bi yerde okumuştum o fiyatı nasıl verdi o doktor bilmiyorum

ben ne yapıcagımı bilmiyorum ya bugun özelde bi doktorla görüstüm salih gödelek 6000 tl dedi kalıcı diye bir sey yok hep gecici yapılır hüsrana ugruyanlar bu yüzden kandırılıyo dedi

ben bugun bi doktora muayne oldum kalıcı diye bir sey yok dedi hep gecici yapılıyo kalıcı yapıyoz diye kandırıyolar dedi 2500 e kos git yaptır bana 6000 dedi ben sok oldum ne yapıcagımı bilmiyorum

Ne 6000 mi abartmış para yüzüğü şakın kanma geçiçi işlemi 2000 yapan da var 1500 de Ankara'da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…