Çok şükür artık bakireyim..

rabbim e her gün dua ediyorum bi hal caresi olsun diye cok kötüyüm uyku uyuyamaz oldum her gün kahroluyorum senin dügün ne zaman benimkine 2 ay kaldı
Aaa çok azmis bende henüz yok evlilik. Üzülme korkmada bu güzel günlerini iyi geçirmeye bak eğlenmeye bak. Sanslisin aslında geçici yaptırabilirsin işte

Geçici yaptirdiigniz günden itibaren en geç 7 güne kadar dayanıyor

Insallah hepimiz. Bende tutmadıgini ogrenirsem ne yapıcam bilmiyorum bu konuda bi fikri olan arkadaşlar varmi ? Yani tekrar bi ücret talep edilirmi ne kadar edilir. Tekrar kalıcı gibi bi riske girmek istemiyorm geçici yaptirsam mantiklimi ? Kafam çok karışık

Konu komik yorumlar dahada komik.. yahu önem veriyorsan neden elden gidiyor? vermiyorsan simdi neden tamir ettiriyorsun..? onlarida gectik herşeyi yaptin niye burda göğsünü gere gere anlatıp insanlarin agzina sakız oluyorsunuz..? hepsi soru işareti çelişkili :halay: geçmiş olsun.. :KK64:mutluluklar :KK9:

tesekkür ederim insaallah kurtulucam bu dertten
Konu komik yorumlar dahada komik.. yahu önem veriyorsan neden elden gidiyor? vermiyorsan simdi neden tamir ettiriyorsun..? onlarida gectik herşeyi yaptin niye burda göğsünü gere gere anlatıp insanlarin agzina sakız oluyorsunuz..? hepsi soru işareti çelişkili :halay: geçmiş olsun.. :KK64:mutluluklar :KK9:
yasamayan bilmez bu yüzden sana ve senin gibi düsünenlere hiç bir sey demiyorum kim ne yasadı bilmeden yargılıyosun

Insallah hepimiz. Bende tutmadıgini ogrenirsem ne yapıcam bilmiyorum bu konuda bi fikri olan arkadaşlar varmi ? Yani tekrar bi ücret talep edilirmi ne kadar edilir. Tekrar kalıcı gibi bi riske girmek istemiyorm geçici yaptirsam mantiklimi ? Kafam çok karışık
telefonda turgay byle görüstüm istanbulda garnti verdi ama bana cok uzuak zaten operasyon parasını bulmaya calısıyorum bi de yol masarfı felan karsılayacak durumum yok zaten kayseri de de henüz muayne olmadım yine telefonda görüstüm doktorla gel yüz yüze konusalım felan dedi gidip muayne olunca yine sana da söylerim nasıl olur ne olur ama sunu belirtmeliyim ki cok kötü durumdayım

telefonda turgay byle görüstüm istanbulda garnti verdi ama bana cok uzuak zaten operasyon parasını bulmaya calısıyorum bi de yol masarfı felan karsılayacak durumum yok zaten kayseri de de henüz muayne olmadım yine telefonda görüstüm doktorla gel yüz yüze konusalım felan dedi gidip muayne olunca yine sana da söylerim nasıl olur ne olur ama sunu belirtmeliyim ki cok kötü durumdayım
Sakın kaliciya başvurma para tuzağı .bi yeri ebru hocanın ofisini aramistim geçici icjn bile 3350 istiyor çoooookkkk saçma para tuzagi

Geçici aklına yatiyosa herhangi bi doktor olabilir farketmez. Pahalı yerlerden kaç. Birde şu ön yargili gerçek yaşam hakkında hiç bir fikri olmayan mankurt gibi yaşayan insanlarada cevap verme onlar sadece moral bozmak için görev edinmişler kendilerinebu tür seylere cevap verme canım

Ne güzel dünyaymış. Erkek istediğiyle yaşasın adı tecrübe olsun ama sizinki başka bir şey öyle mi? Kusura bakmayın da siz o zihniyetteki biriyle evleniyorsanız, kendinize en büyük hakareti yapıyorsunuz.
Ha derim ki erkek de bakirdir karşısındakini bakir isteyebilir ama aksi mümkün değil. Diktirmek de bana doğru gelmiyor.
kesinlikle benim nisanlım da öyle hal ve hareketlerinden belli basta baska biri ya da birileriyle daha beraber oldugu farkettim hatta bi keresinde bana braber olalım diye ısrar etti ben yok dedim sonra seni denemek için dedim sen tamam desen bile ben yok derdim dedi sonrasında ben bi gün adet dönemime denk getirdim istiyo musun felan dedim hayır bu özel olmalı dügün gününe saklayalım dedi ve kesinlikle dokunmadı bana ama tecrübeli biri suan aklımda ben diktirdigim zaman bunu anlar mı süphesi düstü ne yapıcam ben ya of off yaptıran hiç kimse yok mu biri akıl versin

Bende fikrini öğrenmek için konu açtım bana dediği şey eğer böyle bişey varsa seninle evlenmem kapının önüne koyarım dedi aslında yaptirmayacaktim bu operasyonu ama şimdi yapalım desem hemen yapmaya kalkar... senin ki yine ıyimis. Ama korkma bi yolu bulunacak herseyin bi çaresi var korkmayalim

Geçici aklına yatiyosa herhangi bi doktor olabilir farketmez. Pahalı yerlerden kaç. Birde şu ön yargili gerçek yaşam hakkında hiç bir fikri olmayan mankurt gibi yaşayan insanlarada cevap verme onlar sadece moral bozmak için görev edinmişler kendilerinebu tür seylere cevap verme canım
Gerçek yaşam sizin bu yaşadıklarınız mı oluyor? Ağır konuşmak istemiyorum ama bari biraz terbiyeli olun, insanlara düzgün cevap verin. Onla bunla yatan adam eğer bakire olmasan gebertirim diyor ve gerçek yaşam bu oluyor öyle mi? O zaman size gerçek yaşamınızda mutluluklar ama o da çok Zor. !

He madem bakir değillerde niye dürüst olmuyorlar erkekliginemi guveniyorlar. Ne rahatlik ya Onlarda ki. Sen sanıyormusun sana yapmadim diyen erkeğin dogru söylediğine. Hadi kabuk etti diyelim onemsemedi diyelim sana bisey söyleyim mi en fazla dayanacaklari 2 ay. Ben niye gelecegimi mahvediym. Yaptığı bi hata sonucu artık çok temkinli davranmayi ogrendim. Sizler yasamdiysaniz kesinlikle doğru bir empati bile yapamazsınız o kadar. Erkek zihniyetinizi bırakınca bayan yani olun azıcık . Bayana değer verin

Bizler neyin hatalı neyin doğru olduğunu biliyoruz. Bizler samimi dürüst olmayi sizden ogrencek değiliz. Ki çok da dürüst oldum ben bu konuda ama dürüstlük bi işe yaramıyor. Em sonunda nu çözüme basvurdum benim bu son seçeneğini birde bunları da düşünün

Namus bacak arasinda arayan bir zihniyet sizi mutlu edemez yobazdir. Elalemin bacisiyla dusup kalkip bekaret arayan erkegin verdigi mutluluk anca 1 ay 2 ay olur. Gecmisinizde yasadiginiz iliskinizden kimse sizi sorumlu tutamaz hayat sizin gunah sizin vebal sizin bunu sorgulayamaz bekaretiniz hayirli olsun cozumunuz bu ise hatirlatmak istiyorum gunun birinde ortaya cikma ihtimali var. Onu da gectim Allah tovbe edeni affederken kimin ne haddine bence hayirlisini dileyip dua etseydiniz Rabbimin mukafati cok guzel olurdu. Hayatinizda basarilar

Niye herkes birbirinin hayatına bu kadar karışıp kendi dogrularını diretmeye çalışıyor? Herkes tek tip olmak zorunda mı?

Namus bacak arasinda arayan bir zihniyet sizi mutlu edemez yobazdir. Elalemin bacisiyla dusup kalkip bekaret arayan erkegin verdigi mutluluk anca 1 ay 2 ay olur. Gecmisinizde yasadiginiz iliskinizden kimse sizi sorumlu tutamaz hayat sizin gunah sizin vebal sizin bunu sorgulayamaz bekaretiniz hayirli olsun cozumunuz bu ise hatirlatmak istiyorum gunun birinde ortaya cikma ihtimali var. Onu da gectim Allah tovbe edeni affederken kimin ne haddine bence hayirlisini dileyip dua etseydiniz Rabbimin mukafati cok guzel olurdu. Hayatinizda basarilar
Çok haklısınız kesinlikle ne de güzel dediniz. İnanın bunu anlatmayı denedim sizin gibi. Ama kemik beyin çok kiramadim o yapıyı. Dediginiz gibi oyle biri de yok bence çarşafa çok az

X