Çok şükür artık bakireyim..

Kız bunlar böyle işte ya kadın milleti değil mi amannn hepsi kıskanççç ıyyy geberikler

anlatmak istediğim bu siz kanmamışsınız
kızcağız birine güvenip yapmış

kime ne?

bende sırf çevremi bildiğim ve tanışdıklarımın önem verdiğini bildiğim için ilişikiye girmedim

ama
bu ben yapmadım sen de yapmasaydına dönmemeli
size ne? kimi kandırırsa kandırır banane kimi kandırırsa kandırır

Ben de eşimden önceki erkek arkadaşımla uzun bir birliktelik yaşadım ve birlikte oldum. Bu benim tercihimdir kimseyi ilgilendirmez. Sonra eşimle tanıştım böyle bir ameliyatı yaptırmak aklımdan bile geçmedi. Eşim de lafını asla etmedi sormadı bile. Kimse için kendi vücudumdan utanıp kendime hakaret edemem. Beni seçimlerimle sevemeyen adamla da evlenemem. Bırakın kocanızı siz önce kendinize yanlış yapıyorsunuz kadınlığınıza hakaret ediyorsunuz.

bana da yardım edin lütden ne yapmam gerekiyor bakire degilim dügünüm var cok kötüyüm

bence sana destek olabilecek bir arkadaşını yanına alıp hangi şehirdeysen zaman geçirmeden bir uzmana görün
ne kadar var düğüne

bence sana destek olabilecek bir arkadaşını yanına alıp hangi şehirdeysen zaman geçirmeden bir uzmana görün
ne kadar var düğüne
agustos ayında dügünüm doktora gitmeye bile utanıyorum

doktora gitmeden olmaz o yüzden cesaretini topla mutlaka araştırmışsındır hangi doktora gidebileceğini
bunu senden başka bilen biri varmı arkadaşın yani

doktora gitmeden olmaz o yüzden cesaretini topla mutlaka araştırmışsındır hangi doktora gidebileceğini
bunu senden başka bilen biri varmı arkadaşın yani
hiç kimse bilmiyor yasadıgım yerde de yalnız bir doktor yapıyormus ne kadar güvenilir olur bilmiyorum cünkü okuyorum tutmuyo felan diyenler olmus bu nasıl oluyo anlamadım

hiç kimse bilmiyor yasadıgım yerde de yalnız bir doktor yapıyormus ne kadar güvenilir olur bilmiyorum cünkü okuyorum tutmuyo felan diyenler olmus bu nasıl oluyo anlamadım
Canım öncelikle Allah yardımcın olsun, düğününe az bir zaman kalmış, kalıcı yaptıracaksan acele et, ama tabi ki araştırıp etmeden değil. Ben de bir ay sonra evleniyorum, durumumu nişanlımdan hiç saklamadım ve kesinlikle lafını bile etmedi. Yaşımız 30 un üzerinde, belki omuna alakalıdır biraz da, bilemiyorum. Ondan önce evlenmeyi düşündüğüm erkek arkadaşım önem veriyordu mesela bakire olmasaydın ben seninle sevgili olmazdım demişti, aslında çok densizce kurulan bir cümle, ailem istemediği için ayrıldık ve iyi ki onunla evlenmemişim. Her şey gönlünüzce olsun kızlar, kendinizi asla eksik hissetmeyin, evleneceğiniz kişiden de durumunuzu gizlemeyin derim ama burda çevre vs çok önemli. Sen bunun için biraz geç kalmışsın, o yüzden bundan sonrası için dilerim her şey yolunda gider. Sevgilerimle.

konusacaktım önce sordu cünkü ben dahaönce bi nisanlılık yasadım her hangi bir sey oldu mu dedi utandım korktum söyleyemedim sonrasında da iyi ki öyle bir sey yok kesinlikle istemezdim seni deyince ayrılır diye hiç söylemedim simdide ne yapıcagımı bilmiyorum cok kötüyüm

Üzüldüm gerçekten, birincisi öyle bi şey olsa seni istemezdim demesi can yakıcı, aynısı bana da söylenmişti ama bakireydim o zamanlar çok zoruma gitmemişti bu cümle, şimdi iyi ki onunla evlenmedim diyorum, beni ben olduğum için sevmeyecekmiş demek ki, zaten ailemin evlenmemize karşı çıkmasına bile direnemedi. Herneyse, ikincisi süren kısıtlı, çok iyi düşünüp hareket etmen lazım, ben en çok ameliyatı olduğum ortaya çıkar diye korkuyordum, çünkü bu ben bakire değilim demekten daha zor bir durum. Keşke nişanlanmadan önce konuşsaydınız bunları, işin içinde aileler olunca her şey daha zor bir hal alıyor, Allah yardımcın olsun tekrar, ama sakın ve sakın kendini ezik hissetme bu süreçte, dik dur, aman ayrılırsa fln diye de düşünme çünkü seven insan ayrılmıyor.

bu bakirelik konusuna o kadar cok önem veriyor ki cünkü bana seninle ilgili her hangi bir sey olursa duyarsam bu bwnim için yıkım olur mahvolurum kaldıramam dedi bundan cok korkuyorum ne yapıcam of off lütfen dua edin benim için

Bende yaptırdım 27 gün önce ama tutmadigndan şüpheliyim kontrole gidicem ama başından geçen arkadasin gibi olacak diye korkuyorm ya çaresine bakmazsa tekrar ücret isterse diye . Tutmyacagindan korkuyorm artık yoruldum tek bir hata yüzünden gençligımi yasayamiyorm. Umut ederken bile olumsuzluklar içindeyim

Swlkss bende aynı durumdayım bana da aynısıni söylüyor. Ama onunda sütten çıkma akkaşık olduğunu sanmiyorm. Bana dürüst olsa bende dürüst olcaktim. Bu konudaki düşüncelerini ogrendim ve aynı tepkiyi verdi

ne kadar a yaptırdın ve hangi sehirde sin ben kayserideyim

kesinlikle benim nisanlım da öyle hal ve hareketlerinden belli basta baska biri ya da birileriyle daha beraber oldugu farkettim hatta bi keresinde bana braber olalım diye ısrar etti ben yok dedim sonra seni denemek için dedim sen tamam desen bile ben yok derdim dedi sonrasında ben bi gün adet dönemime denk getirdim istiyo musun felan dedim hayır bu özel olmalı dügün gününe saklayalım dedi ve kesinlikle dokunmadı bana ama tecrübeli biri suan aklımda ben diktirdigim zaman bunu anlar mı süphesi düstü ne yapıcam ben ya of off yaptıran hiç kimse yok mu biri akıl versin

Bende fikrini öğrenmek için konu açtım bana dediği şey eğer böyle bişey varsa seninle evlenmem kapının önüne koyarım dedi aslında yaptirmayacaktim bu operasyonu ama şimdi yapalım desem hemen yapmaya kalkar... senin ki yine ıyimis. Ama korkma bi yolu bulunacak herseyin bi çaresi var korkmayalim

rabbim e her gün dua ediyorum bi hal caresi olsun diye cok kötüyüm uyku uyuyamaz oldum her gün kahroluyorum senin dügün ne zaman benimkine 2 ay kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…