Çok şükür artık bakireyim..

Kime yaptirdiysan yaptir baska doktora gidip göster canım ben akin hocaya yaptirmadim turgay hocaya yaptirdim ama kendi memleketimde bi doktora göturup gosterip onay aldim bikac kere daha gostermeyi dusunuyorum bence sansa birakma dikim yapan bi jinekologa gidip goster
Peki kalıcı üstüne geçici işlem yapıyorlar mi ? Bide mesela muayene olduğunda ücret veriyor musun

Ya benim korkum şu kızlar.. Bilgili olanlar inşallah yardimci olurlar. Ben mesela kalıcı diktirme işlemi yapmış olsam tutmuş deseler bile yine de kanamama riski var sanırım anladigim kadariyla. Bunun için kalıcı işlem yerine geçici daha garanti gibi mi acaba? Yani ikisinin yöntemlerine baktım da sanırım öyle gibi.

Peki kalıcı üstüne geçici işlem yapıyorlar mi ? Bide mesela muayene olduğunda ücret veriyor musun
Kalici uzerine gecici islem olur mu bilmiyorum eger yaptirdigin doktora kontrole gidersen ucret vermezsin de ben farkli bi doktora kontrol ettirdigim icin ucret verdim ben bugun tekrar kontrole gidicemistersen bunu da sorarim

Kizlar simdi ciktim doktordan soylediklerini aynen soyluyorum kalici uzerine gecici yapilmaz diyo nasilki saglam kizligin uzerine dikis olmaz saglam olan kalicinin uzerine gecici olmaz dedi tekrar dikislerime bakti cok guzel tutmus artik normal davran 5 sene sonra bile bu dikim kanar dedi dedikleri bu kizlar

Merhaba kızlar konu sahibi benim turgay beye olduğum ameliyat olumlu sonuçlandı.. darısı hepinizin başına kendinize iyi bakın

Bi sene olmus konuyu acali ama acaba son dikis atildi mi bende merak icindeyjm turgay bey son dikis atmiyo ama bi umut dogdu banada ya
Evet eski bir üyelik bu yüzden gerçekçi geldi bana da sizin adınıza sevindim ben bu doktora karşı çok ön yargılıydım ama bilemedim şimdi acaba son dikişi attı mı bende merak içindeyim

Evet eski bir üyelik bu yüzden gerçekçi geldi bana da sizin adınıza sevindim ben bu doktora karşı çok ön yargılıydım ama bilemedim şimdi acaba son dikişi attı mı bende merak içindeyim
Eger son dikis atilmadan bi sene sonra sonuc olumluysa icime su serpilecek belki biraz daha rahat uyurum

Ya gercekten mi bende ona yaptirdim suan senin adina cok sevindim ne kadar once yaptirdin arada ne kadar zaman vardi

Ekim 2016 da yaptırdım ekim 2017 de evlendim 1 sene geçti bende çok korktum olmayacak diye sadece düğüne yakın 1 ay önce kontrole gittim bir sorun olmadığını söyledi doktor tekrar bi dikiş vs yapılmadı. Evlendiğimden 15 gün sonra kanama oldu o biraz da bizim hatamızdı tam ilişki yaşayamadık kanama olmadı diye korkmuştum ama tam yaşadıktan sonra kanama oldu o yüzden başınıza böyle bişey gelirse korkmayın tam ilişki olmadığı sürece kan gelmeyebilir. Iciniz rahat olsun verdiğim para helal olsun ben istediğim sonucu aldım umarım sizinde herşey gönlünüzce olur..
Sorularınız varsa cevaplarım kızlar

Ekim 2016 da yaptırdım ekim 2017 de evlendim 1 sene geçti bende çok korktum olmayacak diye sadece düğüne yakın 1 ay önce kontrole gittim bir sorun olmadığını söyledi doktor tekrar bi dikiş vs yapılmadı. Evlendiğimden 15 gün sonra kanama oldu o biraz da bizim hatamızdı tam ilişki yaşayamadık kanama olmadı diye korkmuştum ama tam yaşadıktan sonra kanama oldu o yüzden başınıza böyle bişey gelirse korkmayın tam ilişki olmadığı sürece kan gelmeyebilir. Iciniz rahat olsun verdiğim para helal olsun ben istediğim sonucu aldım umarım sizinde herşey gönlünüzce olur..
Sorularınız varsa cevaplarım kızlar
Belirgin bi kanama oldu dimi ve bu bi senelik zamanda hic problemin oldu mu hareketlerin kisitlandimi kontrole turgay beye ki gittin ben ona gidemeyip baska doktora gittim cok sevindim senin adini darisi basima insallah

Evet belirgin oldu kanama hic sorun yasamadim bende cok tedirgin oldum 1 sene icinde acaba tuttu mu tutmadı mı diye ama cok sukur sorun çıkmadı. Başka doktora gitmekle iyi yapmışsın benim fırsatım olmadı olsaydı bende giderdim.. amin insallah teşekkürler

Evet belirgin oldu kanama hic sorun yasamadim bende cok tedirgin oldum 1 sene icinde acaba tuttu mu tutmadı mı diye ama cok sukur sorun çıkmadı. Başka doktora gitmekle iyi yapmışsın benim fırsatım olmadı olsaydı bende giderdim.. amin insallah teşekkürler
Cok saol inan bana umut isigi oldun Allah evliliginde bol bol mutluluk versin insallah insallah bende sorunsuz atlatirim o kadar korkuyorum ki

Pazarlik yap biz baska sehirden gelio yaptirdik hc sorun olmadi kanamada oldu 2500 verdik. Hic aci yok yaparken de aci yoktu. O sehirde yasiyorsanz ona yaotirin gecici de kesin cozum adini falan da almiyor[/
Pazarlik yap biz baska sehirden gelio yaptirdik hc sorun olmadi kanamada oldu 2500 verdik. Hic aci yok yaparken de aci yoktu. O sehirde yasiyorsanz ona yaotirin gecici de kesin cozum adini falan da almiyor
merhaba ben Yen'i üye oldum ben de Kayseri'de kızlık zarı dikimi için doktor arıyorum. Sadece Ömer bayrağın ismi çıkıyor. Nasıl bir doktor kendisi? Garanti veriyor mu kanama konusunda bilgilendirirsen çok sevinirim.

Arkadaşlar merhaba Kayseri'de kızlık zarı dikimi yapan iyi bir doktor arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

evet kalıcı için cok güvenemedim aklım karsıtı ilk kalıcı istiyodum ben parayı ayarlayana kadar arastırdım ettim gecici tavsiye ettiler bi de gittigm doktorlar da gecici diyince gecici yaptırcam mecburum artık zaten dügünüme 1 ay kaldı
Merhaba arkadaşım öncelikle kanaman olmuş çok sevindim ne güzel sen atlattın bu stresi darısı bize. Ben de Kayseri'de geçici diktirmeyin düşünüyorum. Ömer bayrak nasıl biri kesin garanti veriyor mu? Bi de 3,500 demişsin fazla değil mi yaa cevaplardan çok sevinirim

X