Çok şükür artık bakireyim..

dogru bakmandan ziyade dumduz bakmani saglamis o gozluk,biz de kandirilarak geldigimiz bu duruma kandirarak devam edebiliriz hayat mi dersin buna da ne dersen de,bye

sizi biri kandırdı sizde önünüze geleni kandırın yapmayın Allah aşkına ya kul hakkıdır bu

dürüst olun

neyse daha diyecek birşey kalmadı

Allah yardımcınız olsun bu zihniyetle bir hayat sürdürmek çok daha zor

siz kandırmaya devam edin huzur ve mutluluk bu şekilde gelmez siz deneyin yine de
başarılar

sizi biri kandırdı sizde önünüze geleni kandırın yapmayın Allah aşkına ya kul hakkıdır bu

dürüst olun

neyse daha diyecek birşey kalmadı

Allah yardımcınız olsun bu zihniyetle bir hayat sürdürmek çok daha zor

siz kandırmaya devam edin huzur ve mutluluk bu şekilde gelmez siz deneyin yine de
başarılar
Bu durumlari yasamadigin icin daha fazla polemige girmicem seninle

birini sevip ilişkiye girmiş olmak normal

ama bir diğerini kandırmak ilkim sensin diye aptal yerine koymak normal değil..
Tabi canım adam yerine koyalım biz daha erkekleri inan onlara acımak en son şey olmalı o seni birden fazla kadınla aldatır aptal yerine konursun aylarca. O yüzden koyan koyana
bende gözlük varsa kalsın çıkarmayayım bu konuya dogru bakmamı sağladıgı kesin:cool:

bir insanı kandırarak çıktığınız yolda size mutluluklar diliyorum
canım hiç merak etme dürüstlüğünle evlendiğin o erkekte seni kandıracak bi gn emin ol ha belki ruhun duyar belki duymaz :KK66:

siz iyimisiniz ?? :))

hemen şimdi oturup kocam beni nasıl olsa kandıracak diye arkasından sinsi planlar yapmaya başlicam:KK53:

insan böyle yaşayabilirmi ya siz neyin kafasındasınız???

Sana otur sinsi planlar yap diyen mi oldu simdi insanin basina gelebiliyor ve bu durum saklandiginda senin gibiler yalanci yerine koyuyor yok saklanmadiginda zatn karsidaki erkek cok namuslu ya ya istemiyor ya yuzune kakiyor napalim biz evlenmeyelim mi anlama sıkıntın yok dimi

şu yorumu yapan zihniyetle çatışmak yerine

asla yalan söylemediğim samimi ve dürüst oldugum kocama sofra kurmaya gidiyorum canım

iyi akşamlar

Eklentiler

• IMG_0914.jpg
    IMG_0914.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 112
bekareti sorun eden adam kandırılmayı da hak eder bence. kadını bu derece aşağılayan başka ne var sanki? Ama canım iyi düşün bekaret gibi saçma bir durumu dert eden adamı hakikaten çocuklarına baba yapmak istiyor musun? kızına çektireceklerini düşün, oğlunu da kendi gibi yetiştirmesini düşün. açıkçası ben bunlara daha çok takılırdım

asla yalan söylemediğim samimi ve dürüst oldugum kocama sofra kurmaya gidiyorum canım

iyi akşamlar
Biz arkasından sinsi planlar yapmıyoruz canım yeni bi sayfa açıyoruz sadece malesef tr şartlarında bunu biz kadar önemsemeyen erkek çok az senin kocan sanki ilk seninle olduda gurur duyuyorsun hahah siz bu kafayla daha çok kandırılırsınız neyseki biz uyanığınızda erkeklerin ne mal olduğunu biliyoruz :KK66:

iyi akşamlar
Bi de bunu esine sormak lazim asla yalan soylemedin mi yoksa goz ardi edilen bazi seyler olmus mu durustluk abideligi yapmak kolay olur burdan

Bi de bunu esine sormak lazim asla yalan soylemedin mi yoksa goz ardi edilen bazi seyler olmus mu durustluk abideligi yapmak kolay olur burdan

ne diyosunuz siz ??

yeter yahu terbiyenizi takının

kendi kandırdıgınız adamlar yetmedi ne münasebet eşimle alakalı yorum yapıyorsunuz!!

dürüst değilsiniz arkadaşım!!

kandırmayı seviyorum erkek milletine makbul diyen sizsiniz

bu zihniyetle yaşamayı sindiren sizsiniz

yeter ama ya ne yapıyorsanız yapın

kandırıyomusun kandırlıyomusun!!

beni söyletmeyin madem bu kadar kutsal bu bekaret korkun bir erkekle yalnız kalmaya kendinizi sakının canım Allah Allah!!

ne diyosunuz siz ??

yeter yahu terbiyenizi takının

kendi kandırdıgınız adamlar yetmedi ne münasebet eşimle alakalı yorum yapıyorsunuz!!

dürüst değilsiniz arkadaşım!!

kandırmayı seviyorum erkek milletine makbul diyen sizsiniz

bu zihniyetle yaşamayı sindiren sizsiniz

yeter ama ya ne yapıyorsanız yapın

kandırıyomusun kandırlıyomusun!!

beni söyletmeyin madem bu kadar kutsal bu bekaret korkun bir erkekle yalnız kalmaya kendinizi sakının canım Allah Allah!!
Sen herkesin herseyine yorum yaparken iyi bu kadar ayrintili bir sekilde kendine gelince ne oldu bu kadar gerildin sen

Sen herkesin herseyine yorum yaparken iyi bu kadar ayrintili bir sekilde kendine gelince ne oldu bu kadar gerildin sen
kendi dusuncelerini kendine sakla muhalefet olmak icin yorum yapma ayni sey senin basina da gelmis olabilirdi yok kendini korusaydin bilmem ne ayrintisini ne biliyosun da yorum yapiyosun sen haddini bilirsen herkes bilir yazdiklarini okuda oyle konus

Bu konusmalar bu kadar rahatsizlik veriyorsa ne yalanciligimiz kaldi ne sahtekarligimiz girmezsin arkadasim bu konuya baska konu mu yok yemek falan yapiyorsun madem onlara baksana kocan hergun ayni seyleri yememis olur

Gökçen Erdoğan'ın ameliyatı kaça yapıyor bilen varmı eskilerden yazan varmı lütfen acil

İst. Akın bey demiştim canım ama kesinlikle reklamını yazmak için yazmıyorum neden akın bey dersen kurumsal bir yer oda gibi yer değil büyük kurumsal kimliği olduğu için tercih ettim.. Turgay beye korkut bey güven vermedi bana bir de bir kadın doktor vardı ismini unuttum telefon da sert konuştuğu için onu da sildim en güvenilir akın bey geldi o kadar çok Aradım ki doktoru yılmadan her soruma cevap verdi sağolsun yaptırdığım zamqn yazacağım.

Bende ona yaptım umarım herşey güzel olur . Hiç beklemediğim gibi karşıladılar beni Allah yardımcımız olsun

yoo ben niye rahatsız olayım.çok şükür :dondurma:gayet rahatım ama belliki sizi baya endişeli görüyorum :KK17:
Sizin gibi insanlar burda bu ülkede olduğu sürece daha çok tedirgin oluruz. Sana beddua ederdim ama sizin gibi cahil olmak istemiyorum. Umarım kızın vardır veya bacın kardeşin umarım yazma ve uza

birini sevip ilişkiye girmiş olmak normal

ama bir diğerini kandırmak ilkim sensin diye aptal yerine koymak normal değil..

Onları biz çok kişiyle birlikte olmalarını kabul edebilirken onlar etmiyorsa sorun kandırılmak değildir . Namus ise kadın içinde namustur ,erkek içinde namustur . Maalesef te kabul edilmeyen bir duruma sokanlarda sizin gibiler. bir şeyi yargılarken başınıza gelebileceğini biliyor olmanız lazım sayın müslüman ümmeti ayetleri bilirsiniz.kızınız bacınızın yengemizin vs yaptırıp yaptırmadıgıbı bilmeden konuşmayın yargılamak sizin haddinize düşmez

X