Çok şükür artık bakireyim..

yani geçmiş olsun gerçekten kimseyi yargılayamayız geçmişini bilemeyiz ama bu konu başlığı ironidir sanırım şakasınadır değil mi ? çünkü bakire hiç bir cinsel birliktelik yaşamamış kişiye denir. zarı geri dikilince bakireliğin geri geldiğini ciddi olarak yazmamıştır herhalde? benim gözüme takılan bu oldu ve nedense sinirime dokundu.tabi ortada tecavüz filan varsa olay çok başka.
Başlık biraz garip olmuş evet benim de gözüme çarptı, ironi olduğunu sanmıyorum farklı bir bakış açısı.

Ya arkadaş herkesin yaşadığı kendine sırf milleti yargılamak için özellikle girip bu sayfaları okuyup niye yorum yapıosun . Heryerini ellerip yalatıp öptüren ama bi adamın şeyi oraya girmedi die bakireyim die dolaşanlardan daha bakire bu arkadaşlar okey. Benimde erkek arkadaşım istedi bende istedim yapmak istedik baktık çözümüde var ama şimdi kavgalıyızz ve ayrıyız benim fikrim şu yaş geçiyor herşeyi zamanında yaşamak güzel 30 uma geldiğimde keşke daha önce sevdiğim adamla yapsaydım demek istemiyorum sırf cinselliği yaşamak için evlenmekte istemiyorum hala bakireyim evet ama bunu yaşamaya değecek bi ilişkim olsa hiç düşünmezdim nasılsa çözümüde var ben kandırmak olarak bakmıyorum her haltı yiyen erkeklerin hiçbiri bakire bi kız haketmiyor
Güzel düşünüyorsun evet sırf bunu yaşamak için evlenmek zorunda değilsin ama çözümü var diye bakma olaya, o kişi hayatından çıkınca belki fiziksel olarak çözümü var ama ruhunda bıraktığı yaralar kolay geçmiyor bunu yaşamış biri olarak söylüyorum. Bir de bazı şeyleri belli yaşta yaşamak lazım diyorsun geç olmadan, evet saygım var bu görüşüne, gayet modern bir düşünce ama çözümü var dediğinde bu ikisi çelişiyor, böyle modern görüşlüysen bekarete takan bir erkekle mutlu olamazsın. En değerli sensin, bunu unutma, naçizane tavsiyem.

Güzel düşünüyorsun evet sırf bunu yaşamak için evlenmek zorunda değilsin ama çözümü var diye bakma olaya, o kişi hayatından çıkınca belki fiziksel olarak çözümü var ama ruhunda bıraktığı yaralar kolay geçmiyor bunu yaşamış biri olarak söylüyorum. Bir de bazı şeyleri belli yaşta yaşamak lazım diyorsun geç olmadan, evet saygım var bu görüşüne, gayet modern bir düşünce ama çözümü var dediğinde bu ikisi çelişiyor, böyle modern görüşlüysen bekarete takan bir erkekle mutlu olamazsın. En değerli sensin, bunu unutma, naçizane tavsiyem.
Canım çok güzel özetlemişsin durumu çözümde toplum baskısı ve klasik türk erkeği için hiç bir kız risk alamasn bence ilerde en ufak olayda yüzlerine vurulacaktır . Doğru diyosun tabiki ruhunda iz bırakır çünkü kadınız hassas ve çok duygusalız malesef zaten bende yaşamadım dengesiz bi terazi erkeğiyle sevgiliydim çok düşünmüştüm yani benm için dediğim gibiydi hem önemli hem değildi aslında ama bi dargın bi barışık giden ilişkide onuda yaşasaydım yaşanmış geçmiş olacaktı onun güzelliği önemi değeri yıpranan ilişkide hiç olacaktı herkes için hayırlısı ama hiç kızmıyorum diktirenlere çözümü varsa gidin yaptırın :)

Evet herşey zamanında güzeldir diye düşünüyorum 26 yaşındayım ve yaşım ilerledikçe erkekleri tanıdıkça mantığım yerine oturdukça daha bi ince eler sık dokur oluyor insan oysa 22-23 yaşlarımda hiç şuanda dikkat ettiğim hareketlere bakmadan evlenebilirdim :) tabi oda ne kadar sağlıklı bi evlilik olurdu tartışılır . Doğru diyorsun değerliyiz el üstünde tutulmamız lazım kadınız biz egomuz var pohpohlanmamız lazım kadir kıymet bilen insanlarla karşılaştıraın rabbim sende yıpratma kendini zamanında çok sevdiğin bi erkekle o çok güzel hisleri yaşadın kendini kullanılmış gibi hissetme sen kullandın onu öyle düşün bi çok evlilikte ten uyumu olmuyor cinsel hayat kötü gidiyor ve sen evlenene kadar bekliyorsun hüsrana uğramayacağının garantisi yok o yüzden uyumu yakaladığın sevdiğin kişi olmuş bitmiş önüne bak :)

Ya arkadaş herkesin yaşadığı kendine sırf milleti yargılamak için özellikle girip bu sayfaları okuyup niye yorum yapıosun . Heryerini ellerip yalatıp öptüren ama bi adamın şeyi oraya girmedi die bakireyim die dolaşanlardan daha bakire bu arkadaşlar okey. Benimde erkek arkadaşım istedi bende istedim yapmak istedik baktık çözümüde var ama şimdi kavgalıyızz ve ayrıyız benim fikrim şu yaş geçiyor herşeyi zamanında yaşamak güzel 30 uma geldiğimde keşke daha önce sevdiğim adamla yapsaydım demek istemiyorum sırf cinselliği yaşamak için evlenmekte istemiyorum hala bakireyim evet ama bunu yaşamaya değecek bi ilişkim olsa hiç düşünmezdim nasılsa çözümüde var ben kandırmak olarak bakmıyorum her haltı yiyen erkeklerin hiçbiri bakire bi kız haketmiyor
Kimin neyi hak ettiğine siz mi karar veriyorsunuz?

Evet herşey zamanında güzeldir diye düşünüyorum 26 yaşındayım ve yaşım ilerledikçe erkekleri tanıdıkça mantığım yerine oturdukça daha bi ince eler sık dokur oluyor insan oysa 22-23 yaşlarımda hiç şuanda dikkat ettiğim hareketlere bakmadan evlenebilirdim :) tabi oda ne kadar sağlıklı bi evlilik olurdu tartışılır . Doğru diyorsun değerliyiz el üstünde tutulmamız lazım kadınız biz egomuz var pohpohlanmamız lazım kadir kıymet bilen insanlarla karşılaştıraın rabbim sende yıpratma kendini zamanında çok sevdiğin bi erkekle o çok güzel hisleri yaşadın kendini kullanılmış gibi hissetme sen kullandın onu öyle düşün bi çok evlilikte ten uyumu olmuyor cinsel hayat kötü gidiyor ve sen evlenene kadar bekliyorsun hüsrana uğramayacağının garantisi yok o yüzden uyumu yakaladığın sevdiğin kişi olmuş bitmiş önüne bak :)
Ah canım öyle olmadı işte, ben farkında bile olmadım sanırım sevgilim bakire olmadığımı düşünmüş, kısa süre sonra da gerçek yüzünü gördüm ayrıldık, ben yatakta kan görünce sivilcem kanamıştır dedi inanabiliyor musun. İşte o zaman onu tanıdığıma bile pişman oldum ben ki bana gerçekten değer veren kişiden bile korudum bekaretimi evliliğimize aileler onay vermemişti. Böyle şahsiyetsiz bir insanla olduğu için çok üzüldüm çok yıprandım ama atlattım şükür, kendime yeni bir sayfa açtım. Allah herkesin gönlüne göre versin diyorum hep, yapacak bir şey yok.

Keşke dürüstçe söyleseydiniz hayati Bi durum olmadıkça dürüst olma düşüncesindeyim hayatıma kast eder dersiniz ayrı konu ama madem sizi böyle kabul edeceğine eminsiniz aranıza sırların girmesine izin vermeseydiniz ya ilerde öğrenilirse daha kötü olmaz mı?

geçmiş olsun öncelikle, bir arkadasımda yaptırmıstı bu amelıyatı dugununen 2 ay once falan yaptırdı sonra bır kez kontrolu oldu 10 gun kadarda ılaç ve pansuman evresı olmustu...
ama sonradan vıcdan yaptı keske durust olsaydım falan dıye ve ılk ılıskıden sonra on gun kadar kanaması oldugunu soyledı...
ben bekarete onem veren bırı olmadım hıc ,esımlede evlenmeden once bır cınsel hayatımız vardı bu konu pek konusulmadı aramızda spontone gelıstı ama bekarete onem veren bırı ıle yapamazdım...

ben bu amelıyatın gereksız oldugu kanısındayım. hem bır ton para harca hem kendını hem karsındakını kandır bakıreyım dıye...

Ar
geçmiş olsun öncelikle, bir arkadasımda yaptırmıstı bu amelıyatı dugununen 2 ay once falan yaptırdı sonra bır kez kontrolu oldu 10 gun kadarda ılaç ve pansuman evresı olmustu...
ama sonradan vıcdan yaptı keske durust olsaydım falan dıye ve ılk ılıskıden sonra on gun kadar kanaması oldugunu soyledı...
ben bekarete onem veren bırı olmadım hıc ,esımlede evlenmeden once bır cınsel hayatımız vardı bu konu pek konusulmadı aramızda spontone gelıstı ama bekarete onem veren bırı ıle yapamazdım...

ben bu amelıyatın gereksız oldugu kanısındayım. hem bır ton para harca hem kendını hem karsındakını kandır bakıreyım dıye...
kadaşınıx kime yaptırdı

merhabalar geçmiş olsun benim bir sorum olacak. neden böyle bir ameliyat olmuş olabilirsiniz?

Istemeden birlikte olan, kandirilan kadinlari bir kenara birakiyorum ama sizin gibi "aa bu seks seviyor seviseyim, aa bu bakire seviyor diktireyim" zihniyetindekilerden Allah korusun.

Aslında burayı bu konuyu açmayacaktınız şimdi morel bozucu yorumlar mutlaka olur acaba neden konudu açtınız bu size özel bir durum , vicdanınızı mı rahatlatıyorsunuz bu kimseyi ilgilendirmez ki , olan olmuş sizde gereğini yapmışsınız merak ettim neden buraya yazma gereği duydunuz ? Halen mutsuzsanız psikoloğa gitmeniz daha hayırlı olacak gibi , burdaki kadınlar ne söylese ya eksik yada fazla söyler yine memnun yada tatmin olmazsınız ancak aklınız karışık ve mutsuzluğa sebeb olur

Aslında burayı bu konuyu açmayacaktınız şimdi morel bozucu yorumlar mutlaka olur acaba neden konudu açtınız bu size özel bir durum , vicdanınızı mı rahatlatıyorsunuz bu kimseyi ilgilendirmez ki , olan olmuş sizde gereğini yapmışsınız merak ettim neden buraya yazma gereği duydunuz ? Halen mutsuzsanız psikoloğa gitmeniz daha hayırlı olacak gibi , burdaki kadınlar ne söylese ya eksik yada fazla söyler yine memnun yada tatmin olmazsınız ancak aklınız karışık ve mutsuzluğa sebeb olur
Hemcinslerinden destek almak istiyordur kendisini okadar güçlü hissetmiyor olabilir bu konuda yalnız olmadığını görmek iyi hissettiriyordur asıl buraya merakından girip yazanlar neden girme gereği duyuyor sizi ilgilendiren bi konu değilse geçiniz efenim

Konu sahibiyim.
Konu başlığı bazılarınızın ilgisini çekmiş ama burda insanlar birbirinden destek alıyor ve birbirimizin ne zaman ameliyat olacağını bekliyoruz bende arkadaşlara bu konu hakkında bilgi vermek amacıyla bu başlığı seçtim çünkü dikkat çekmesi için ki çekmişte herkes dökülmüş. Konunun amacı benim yaşadığım süreci merak eden arkadaşlar olabilir ve bana sormak istedikileri benimde yardımcı olabileceğim şeyleri paylaşmak ama nedense bu genital estetik bölümünde hep eleştiri? zevk mi alıyorsunuz ben bunu anlayamıyorum gerçekten. az öteye gidin millet yaşadıklarını birbirlerine anlatsin paylaşsın bi gölge etmeyin yahu bu ne böyle. akıl da vermeyin o da size lazım olur biz birbirimize destek olmak istiyoruz mümkünse buna izin verin!

X