Çok şükür artık bakireyim..

Selam kızlar bende bayrama kadar dikim yaptırmam lazım bu bölümde çok ilgimi çekti aylardır tüm forumu tarıyorum hangi doktora gideceğime karar vermem lazım görüşlerinize açığım tabiki

Selam kızlar bende bayrama kadar dikim yaptırmam lazım bu bölümde çok ilgimi çekti aylardır tüm forumu tarıyorum hangi doktora gideceğime karar vermem lazım görüşlerinize açığım tabiki
Canım ben akın beye gitmeyi düşünüyorum senin şuanki düşündüğün kim

Öncelikle sonuç garantisi veremeyen, kanama olurmu diye sorduğumda ses tonu değişerek yarım ağızla evet diyenleri ve düğün öncesi mutlaka kontrole geleceksin son bir bakacağız diyenleri eledim, ayrıca forumda gerçek anlamda olumsuz yorumlar alanları eledim, bu şekli ile izmir ve ankaradakiler elendi, özellikle ankarada kızlık zarını koruyorum diye küçük dudakları birbirine diken bir doktoru duyunca dehşete kapıldım, bu iş için istanbula gidecem sanıyorum, 2 doktor arasında kaldım istanbulda.

Bende bayramdan hemen sonra istanbulda yaptırmayı düsunuyorum canım istanbulda düşündüğün 2 doktor hangisi ?

Bende bayramdan hemen sonra istanbulda yaptırmayı düsunuyorum canım istanbulda düşündüğün 2 doktor hangisi ?
Ben öncelikle turgay karakaya'ya diktirmeyi düşünüyorum, diğeri harun beydi seçtiklerim arasında ama çok araştırdım ikiside sonuç garantisi veriyor ve düğün öncesi mutlaka kontrole geleceksin gibi insanı aptal yerine koymuyorlar, forumda son kontrole çağıranları dikkatle inceledim kızların tamamı madur edilmiş, senin dokuların tutmamış, sana geçici yapacağız mecburen gibi sonuçlarla kızları çıkmaza sokan çok doktor olmuş, bir çok doktor kalıcı dikim yapamıyor, geçici dikim yapıp kalıcı yaptım diyip gönderiyor düğün öncesi kontrole çağırıp yeniden geçici yapıyor, gelelim lazerle kızlık zarı dikiyorum diyen doktorlara, birkaç doktor hariç çoğu lazerlede dikeriz diyor, onuda araştırdım tıbbi malzemecilerden lazer cihazı satan firmalara ulaştım, sonuç lazer cihazı ile dikim yapılamaz ancak kesmek veya yakmak yoketmek için kullanılır dediler, zaten lazerle dikiyorum diyenlerin hepsi düğün öncesi kontrole çağıranlar çıktı, dedektif gibi 6 aydır araştırıyorum, tuzaklara düşüp sonra bu sayfalara ağlayanlardan olmak istemiyorum, seçtiğim iki doktordan sonuç almış evlenmiş birçok bayanı bu forumda veya başka yerlerde okudum birkaçı ile email ve telefonla haberleştim sonuç bu kızlar farklı görüşleri olan varsa yazsın tartışalım en iyi sonuç için uğraşalım

Çok iyi araştırmışsın canım inşallah hayırlısı olur hakkında. Son dikise çağıranlara kesinlikle itimat etmemek gerekiyor. Benimki kontrole bile gelmene gerek yok %100 garanti demişti ben de o kadar kendinden emin konuşunca kesin kandiracak filan dedim ama çok şükür tutmuş. Diyeceğim o ki kendine güvenen sesi titremeden kesin sonuc veren doktora güvenin. Gecmis olsun simdiden

Son zamanlarda pek harun beyi yazmadiklari icin bende turgay karakayayi düşünüyorum yaklasik 2 senedir formu uzaktan cok takip ettim ilk harun beyi dusunuyordum ama turgay beye karar kildim. lazer isine gelince bana en bastan mantiksiz geldi cunki lazerle dikim olmaz buyuzden lazeri bir sure baksamda yaptirma dusuncem olmadi gercekten bütun dusuncemi yazmışsın umarım bir sorun yaşamayız.

İnsan aynı fikirde birini görünce çok mutlu oluyor gerçekten. Ben çok araştırdım, tüm lazerle dikiyorum diyenleri ve düğün öncesi kontrol mecbur diyenleri sildim attım, 2 doktor arasında karar veriyorum şu anda, turgay bey jinekolojik cerrah, harun plastik cerrah, sonuçta aynı yerden bebek doğacak, hayat boyu aktif cinsel hayat yaşanacak mantığı ile turgay bey ağır bastı , ayrıca geçende almanyadan bir arkadaş aradı turgay beye dikim için gelmiş evlenmiş doğurmuş şimdi vajina daraltmaya gelecekmiş, bende diktirecem diyemedim, kız rahat rahat anlatıyor, yani oda etkiledi beni, forumda nereye baksam başarılı vaka olarak onun hastaları falan.

Gerçekten bende benim gibi arastiran biriyle aynı fikiri taşıdığım için sevindim. Aklımda ki en büyük soru bu ameliyatı turgay beye yaptırmış bir tanıdığımın olmaması yakın çevremde yaptırmış birini duysam benimde içim daha rahat olacak çünki formlara kendi tanıtımını yapmak için yazan çok oluyor diyorlar umarım öyle değildir :/

Gerçekten bende benim gibi arastiran biriyle aynı fikiri taşıdığım için sevindim. Aklımda ki en büyük soru bu ameliyatı turgay beye yaptırmış bir tanıdığımın olmaması yakın çevremde yaptırmış birini duysam benimde içim daha rahat olacak çünki formlara kendi tanıtımını yapmak için yazan çok oluyor diyorlarumarım öyle değildir :/

İnsan çok yakınına bile bahsedemiyor zar diktirecem diye o yüzden birçok kriteri ayrı ayrı dikkate alıp karar vermek gerekiyor. Ben doktorların kendileri ilede görüşüyorum telefonla veya bazende yüzyüze .. işte buraya kadar geldim haftaya diktirmem lazım

Tugay beyle yuz yuze gorusme sansin oldumu canım ? Kesinlikle haklısın zaten o kadar çok yargılayan insan varki bunu düsundugumuzde bile paylasmak yerine tek başına olmak daha mantıklı geliyor.

Ben bu kadar arastirmadim iyikide arastirmadim isimlerini duyduğum kadariyla biliyorm doktorları. yaptırdıktan sonra işlemi , hiç bir doktorun yaptığı şeyin farklı olmadığını gördüm buradakileri okuduktan sonra...

İstanbula gelmedim henüz
Tugay beyle yuz yuze gorusme sansin oldumu canım ? Kesinlikle haklısın zaten o kadar çok yargılayan insan varki bunu düsundugumuzde bile paylasmak yerine tek başına olmak daha mantıklı geliyor.
İstanbul da yaşamıyorum 2 kez telefonla görüştüm sadece, ankarada birkaç doktorla yüzyüze görüştüm ama ankaradakiler benin sınıvımı geçemedi, hepsi düğün öncesi gelmezsen olmaz diyor, günübirlik istanbula gelip diktirmeyi planlıyorum

Bu operasyonu gecirdikten sonra banada haber verebilirmisin senden yaklaşık bir hafta sonrasında da ben olmayı düşünüyorum operasyonu olduktan sonra buraya yazabilirmisin eğer istersen özelden de görüsebiliriz ?

Mukemmelsiniz hayran kaldım arastırmanıza tebrik ederim

Ikısıde operasyon sonrası cagırmıyor ben korkut aslan ı dusunuyordm ama o dugune yakın cagırıo sanrım kalıcı ayagına gecıcı yapıo turgay bey hakkında kızlar soruyor da ıyı yorumlar okumadm

Ikısıde operasyon sonrası cagırmıyor ben korkut aslan ı dusunuyordm ama o dugune yakın cagırıo sanrım kalıcı ayagına gecıcı yapıo turgay bey hakkında kızlar soruyor da ıyı yorumlar okumadm
Offff napcaz yaaa.... Beynim yandı resmen kime gideceğim konusunda.

Kızlar merhaba, ben de Turgay karakaya flep yaptırdım, yaptırana kadar burda olumsuz yorumları görmemiştim, yaptırdıktan sonra olumsuz yorumları da gördüm. Yaklaşık 3 hafta oldu yaptıralı. Bayramdan sonra kontrol var. Forumları okumaktan kafayı yiyecek seviyeye geldim. İnşallah olumlu sonuçlanır. Yaptırana kadar ne yapıcam korkusu, yaptırdıktan sonra tutmazsa korkusu! Zaten o anın psikolojisi çok ağır. Turgay Karakaya dan olumlu ya da olumsu sonuç alan varsa yazsın lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…