Çok şükür artık bakireyim..

Kızlar eve yeni geldim sonunda o büyük gün geldi himenoplasti ameliyatımı oldum biraz agrim var şuan dinleniyorum varsa sorularınız kendime geldiğimde cevaplarım.
Canım özelden konuşabilir miyiz aşama aşama anlatabilir misin nasıl geçti

Yaa bende 2 sene önce diktirdim evlendim kanamam geldi mutluyduk ama birbuçuk sene evli kalıp ailevi sebeplerle boşandık kavga ettik falan şimdi yeniden diktirmeyi düşünüyorum 2 kez diktiren tanıdık varmı acaba doktorum sorun olmaz dedi randevu aldım diktirecem ama 2. Defa olması sorun olur mu diye kafaya taktım ilk seferde kanadı bu seferde kanar mı acaba diye.
Canım sen kime ameliyatını oldun

Bende cuma günü için Turgay beye randevu aldım 2000 tl kalıcı dikim için ayrıca sonuç garantili falan, sakın ola 6000 lira gibi yüksek ücretler isteyenlere para ödemeyin çok pahalı çok iyi zannetmeyin bu fırsatçılarla telefonda çok tartıştım ben sonuç garantisi bile vermeden çuvalla para istiyorlar hepimiz çalışan bayanlarız maaşım bile 2000 değilken vereceğim bu parayı.
Canım ne durumdasınnnnn mikosh oldun mu ameliyatı bizle paylaş lütfen nn

Bekliyoruz polyannaolmak öpüyorum canım:KK36:
Öncelikle asistanları karşıladı, prensesmişim gibi davranıyorlar :) derdimi unuttum biran, sonra içerdeki ameliyat bitti beni hocamın ofisine aldılar , çok iyi davranıyor yumuşak sesle konuşuyor, muayeneye aldı zar hasarı ile ilgili detaylı bilgi verdi, sonra kağıt üzerinde kroki çizerek yapılacak ameliyatı anlattı, flep tabakanın ilişkide yırtılması ve kanaması konusundaki mantığı anlattı, insanın kafasına yatıyor yani hokus pokus değil, sonra hadi başlayalım dedi ameliyat odasına geçtik hemşiresi çok çok iyi bir bayan canım cicim yatırdı hazırladı beni, iğneden korkuyorum dedim, uyuşturucu jel sürdü, hiç hissetmedim, hocamız nakış işler gibi minicik dikişlerle saç teli gibi incecik ipliklerle flepleri dikti yarım saat uğraştı sonra bitti artık bakiresiniz dedi kalktım toparlandım sprey ilaç verdi dikişlere püskürteceksin her tuvaletten sonra 3 hafta dedi, sonra gittim, whatsapp tan esra hanım var asistanı gece gündüz ne sorsam sabırla yanıtlıyor yüzlerce şey sordum belki. İşte böyle

Öncelikle asistanları karşıladı, prensesmişim gibi davranıyorlar :) derdimi unuttum biran, sonra içerdeki ameliyat bitti beni hocamın ofisine aldılar , çok iyi davranıyor yumuşak sesle konuşuyor, muayeneye aldı zar hasarı ile ilgili detaylı bilgi verdi, sonra kağıt üzerinde kroki çizerek yapılacak ameliyatı anlattı, flep tabakanın ilişkide yırtılması ve kanaması konusundaki mantığı anlattı, insanın kafasına yatıyor yani hokus pokus değil, sonra hadi başlayalım dedi ameliyat odasına geçtik hemşiresi çok çok iyi bir bayan canım cicim yatırdı hazırladı beni, iğneden korkuyorum dedim, uyuşturucu jel sürdü, hiç hissetmedim, hocamız nakış işler gibi minicik dikişlerle saç teli gibi incecik ipliklerle flepleri dikti yarım saat uğraştı sonra bitti artık bakiresiniz dedi kalktım toparlandım sprey ilaç verdi dikişlere püskürteceksin her tuvaletten sonra 3 hafta dedi, sonra gittim, whatsapp tan esra hanım var asistanı gece gündüz ne sorsam sabırla yanıtlıyor yüzlerce şey sordum belki. İşte böyle
Canım hiçbir ayrıntıyı atlamamissin çok teşekkür ederim.bu flep dedikleri içerden yeni bir tabaka mı kesiyor yoksa mevcut zardan mı yapıyor kesiyor bu nasıl oluyor peki.kanaman oluyor mu çok ağrın sizin var mı bir de.

Yaa bende 2 sene önce diktirdim evlendim kanamam geldi mutluyduk ama birbuçuk sene evli kalıp ailevi sebeplerle boşandık kavga ettik falan şimdi yeniden diktirmeyi düşünüyorum 2 kez diktiren tanıdık varmı acaba doktorum sorun olmaz dedi randevu aldım diktirecem ama 2. Defa olması sorun olur mu diye kafaya taktım ilk seferde kanadı bu seferde kanar mı acaba diye.
sen zaten evlenip bosanmıssın neden dikitireceksin ki bosandıgını da mı saklıycaksın ki

Selam ben daha önce okumuştum onları şimdi yine baktım, site yönetimi o profillerin üzerine SAHTE PROFİL diye yazmış ve bu profiller reklam ve karalama amaçlıdır itibar etmeyin diye uyarı koymuş sarı yazılarıla. Dikkatli okumak lazım zaten 4 farklı profilden 15 dak içindede yazılmış ve amaç birçok olumsuz yorum alan bir doktoru yükseltip diğerini karalamak
Bılmıyorum canım İstanbul da kım daha basarili korkut aslanın esı basarisiz turgay karakaya basarısız dıye okudum

Canım hiçbir ayrıntıyı atlamamissin çok teşekkür ederim.bu flep dedikleri içerden yeni bir tabaka mı kesiyor yoksa mevcut zardan mı yapıyor kesiyor bu nasıl oluyor peki.kanaman oluyor mu çok ağrın sizin var mı bir de.
Eski zardan yapılmıyor vajinadan flep denilen yeni zar yapıyor ince tabaka ayna ile gösterdi bana çok mantıklı geldi

arkadaşlar ben de flep yaptırdım yeni bi zar yapıyoruz eski zardan olmuyo dedi doktor bu durum da ben bu zarı görebilir miyim acaba

Oraya bakınca anlamazsınız hiç biriniz kızlar sağlıkçıyım en çok biliyorum. Doktor bile açıyor Işık'la yada başka bir şeyle bakıyor. Bizim oraya üstten bakıp yada aynayla bakıp göremeyiz

İzmirde tavsiye edilebilecek doktor bilgisi olan var mı? Lütfen bilgisi olan, deneyimi olan arkadaşlar yardım edin.

Oraya bakınca anlamazsınız hiç biriniz kızlar sağlıkçıyım en çok biliyorum. Doktor bile açıyor Işık'la yada başka bir şeyle bakıyor. Bizim oraya üstten bakıp yada aynayla bakıp göremeyiz
İnşallah öyledir ancak eskisinden farkı göremiyorum ki ben... eski zari diktiginden eminim . Parçalar iyisi yapiliyomus kendi söyledi doktor

X