Çok şükür artık bakireyim..

Gökçen erdogana yaptırdım geçici aklımda yoktu rahat etmek için kalıcı yaptırdım ne olur ne olmaz sağlama aldım. Belki düğün öncesi gidemem diye. Birde bulunduğum şehirde bu tür operasyonu yapan doktor ismi duymadım ankaraya gitmek zorunda kaldım o yüzden kalıcı. Ayrıca bütün forumları okudum ama sanki geçici kesin çözüm gibi o da imkanı olanlar için... Kontrole gidicem şüphelerim var yinede
Merhaba böyle durumlarda bir başka doktora daha kontrole gitmekte fayda var, bu şekilde 2. Doktorun zar olmadığını söylemesiyle şok olan kızların hikayelerini okuyun kk da , ben ikibuçuk ay önce diktirdim 2 ay sonra başka doktora kontrol ettirdim onay aldım ve sonrasında evlendim kanama oldu. Tavsiyeme kulak verin.

Merhaba böyle durumlarda bir başka doktora daha kontrole gitmekte fayda var, bu şekilde 2. Doktorun zar olmadığını söylemesiyle şok olan kızların hikayelerini okuyun kk da , ben ikibuçuk ay önce diktirdim 2 ay sonra başka doktora kontrol ettirdim onay aldım ve sonrasında evlendim kanama oldu. Tavsiyeme kulak verin.
İkibuçuk ay değil ikibuçuk yıl diyecektim yanlış yazmışım :)

Çok teşekkür ederim tavsiyeniz için muhakkak yapıcam . Fakat başka bir doktora gittiğimde daha önce işlem yaptırdigimi soylemelimiyim

Ben söylemedim 2. Doktora , hocam yakında evleneceğim bisikletten düşmüştüm grçen sene evlenince zarım kanar mı dedim, muayene etti tabiki kanar hiç merak etme dedi dikim yaptırdığımı hiç anlamadı, sende öyle yap durum netleşsin

F Firfirli sen hangi şehirde hangi doktora oldun baya olmuş senin 2 buçuk yıl. Düğünden önce son kontrole gittin mi . Ve ne kadara yaptırmıştın o zamanlar

F Firfirli sen hangi şehirde hangi doktora oldun baya olmuş senin 2 buçuk yıl. Düğünden önce son kontrole gittin mi . Ve ne kadara yaptırmıştın o zamanlar
Merhaba ben İstanbul'da Turgay Karakaya yaptırmıştım ameliyattan Bir ay sonra kontrole gittim hocam ameliyatın başarılı olduğunu söyledi bir daha gelmeme gerek olmadığını iletti ama ben daha sonra başka bir doktora daha Muayene oldum ameliyattan bahsetmedim bakire olduğumu ve evlendiğin zaman kanama olacağını söyledi Turgay Bey evlilikten hemen önce kontrole çağırmadı Daha sonra ben evlendim ve kanama oldu

Merhaba ben İstanbul'da Turgay Karakaya yaptırmıştım ameliyattan Bir ay sonra kontrole gittim hocam ameliyatın başarılı olduğunu söyledi bir daha gelmeme gerek olmadığını iletti ama ben daha sonra başka bir doktora daha Muayene oldum ameliyattan bahsetmedim bakire olduğumu ve evlendiğin zaman kanama olacağını söyledi Turgay Bey evlilikten hemen önce kontrole çağırmadı Daha sonra ben evlendim ve kanama oldu
Alınmayın ama ben turgay beyın basarisiz oldugunu okudum bazı yorumlarda sızın basarılı olmus ama kafam karıstı

Bana pek inandırıcı gelmedi ama umarım doğrudur söyledikleriniz

Kimin söylediği inandırıcı gelmedi canım. Bir de şöyle bir şey var ameliyat sonrası başka doktora muayeneye gittik diyelim ameliyat olduğumuzu her jinekolog anlar bunu unutmayın biz söylemeyiz ama anlarlar sonuçta bu işin uzmanı internette de yazıyor doktorlar anlar diye. Belki gururumuz incinmesin diye sormuyorlardır.Ama kanama olursa sadece kanaman olur diyorlardır.ben başka doktorun muayene sırası anlamadıklarına inanmıyorum açıkcası şahsi görüşüm bu

Alınmayın ama ben turgay beyın basarisiz oldugunu okudum bazı yorumlarda sızın basarılı olmus ama kafam karıstı
Selam ben daha önce okumuştum onları şimdi yine baktım, site yönetimi o profillerin üzerine SAHTE PROFİL diye yazmış ve bu profiller reklam ve karalama amaçlıdır itibar etmeyin diye uyarı koymuş sarı yazılarıla. Dikkatli okumak lazım zaten 4 farklı profilden 15 dak içindede yazılmış ve amaç birçok olumsuz yorum alan bir doktoru yükseltip diğerini karalamak

Son düzenleme:
Kimin söylediği inandırıcı gelmedi canım. Bir de şöyle bir şey var ameliyat sonrası başka doktora muayeneye gittik diyelim ameliyat olduğumuzu her jinekolog anlar bunu unutmayın biz söylemeyiz ama anlarlar sonuçta bu işin uzmanı internette de yazıyor doktorlar anlar diye. Belki gururumuz incinmesin diye sormuyorlardır.Ama kanama olursa sadece kanaman olur diyorlardır.ben başka doktorun muayene sırası anlamadıklarına inanmıyorum açıkcası şahsi görüşüm bu
Kesinlikle katılıyorum

Kesinlikle katılıyorum
Arkadaşlar eşim iş seyahatinden dönüyor yarın, uzun bir süre size yazamam , biliyorum diktirmiş evlenmiş kişilerin yorumlarına çok ihtiyaç duyuluyor, bende çok dolaştım zamanında bu sayfalarda diktiren evlenen kayboluyor genelde haklı olarak insanlar unutmak istiyor sınıfı geçince eskiyi ben biraz yazdım size tek kaldığım günlerde herneyse, konuya döneyim ben diktirdim iyileşme oldu sonra kendi doktoruma kontrole gittim tamam artık gelmene gerek yok dedi, sonra başka bir doktora daha kontrole gittim ( dikim yaptırdığımdan bahsetmedim ) dikkatle inceledi kızlık zarınız gayet iyi durumda evlendiğinizde kanama olacaktır dedi, dikildiğini anlayıp utandırmamak için sağlam diyecek bir adam değildi çünkü çok samimi davranıyordu mutlaka bakışlarından anlardım diye düşünüyorum, ayrıca eşimde çok çok tecrübeli çapkın bir adammış bekarken ilişki öncesi çaktırmadan inceledi beni , 2 doktordan onay aldığım için rahattım zaten eşimde anlamadı olay geçti gitti. Ben atlattım darısı başınıza :) inşallah sizde birgün bu sayfalara dönüp dikim için kararsız kardeşlere yardımcı olursunuz. Hepinizin mutluluğu yakalamasını diliyorum.

Arkadaşlar eşim iş seyahatinden dönüyor yarın, uzun bir süre size yazamam , biliyorum diktirmiş evlenmiş kişilerin yorumlarına çok ihtiyaç duyuluyor, bende çok dolaştım zamanında bu sayfalarda diktiren evlenen kayboluyor genelde haklı olarak insanlar unutmak istiyor sınıfı geçince eskiyi ben biraz yazdım size tek kaldığım günlerde herneyse, konuya döneyim ben diktirdim iyileşme oldu sonra kendi doktoruma kontrole gittim tamam artık gelmene gerek yok dedi, sonra başka bir doktora daha kontrole gittim ( dikim yaptırdığımdan bahsetmedim ) dikkatle inceledi kızlık zarınız gayet iyi durumda evlendiğinizde kanama olacaktır dedi, dikildiğini anlayıp utandırmamak için sağlam diyecek bir adam değildi çünkü çok samimi davranıyordu mutlaka bakışlarından anlardım diye düşünüyorum, ayrıca eşimde çok çok tecrübeli çapkın bir adammış bekarken ilişki öncesi çaktırmadan inceledi beni , 2 doktordan onay aldığım için rahattım zaten eşimde anlamadı olay geçti gitti. Ben atlattım darısı başınıza :) inşallah sizde birgün bu sayfalara dönüp dikim için kararsız kardeşlere yardımcı olursunuz. Hepinizin mutluluğu yakalamasını diliyorum.
siz nasıl bir işlem yaptırdınız kalıcı mı gecici mi

Yaa bende 2 sene önce diktirdim evlendim kanamam geldi mutluyduk ama birbuçuk sene evli kalıp ailevi sebeplerle boşandık kavga ettik falan şimdi yeniden diktirmeyi düşünüyorum 2 kez diktiren tanıdık varmı acaba doktorum sorun olmaz dedi randevu aldım diktirecem ama 2. Defa olması sorun olur mu diye kafaya taktım ilk seferde kanadı bu seferde kanar mı acaba diye.

Yaa bende 2 sene önce diktirdim evlendim kanamam geldi mutluyduk ama birbuçuk sene evli kalıp ailevi sebeplerle boşandık kavga ettik falan şimdi yeniden diktirmeyi düşünüyorum 2 kez diktiren tanıdık varmı acaba doktorum sorun olmaz dedi randevu aldım diktirecem ama 2. Defa olması sorun olur mu diye kafaya taktım ilk seferde kanadı bu seferde kanar mı acaba diye.

Evet nerde ve hangi doktora yaptırdınız. Geçici mi kalıcımı yaptırdınız. Siz daha tecrübelisiniz demekki bize ameliyat sürecini ve sonrasını anlatırmısınız. İlk geceniz nasıl geçti

Merhaba sizin yazılarınızı daha birçok kızın yazısını okudum sonuçta kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı için Turgay Karakaya'ya randevu aldım perşembe günü ameliyata giriyorum, bu konuda bana son dakika tavsiyesi olan varsa lütfen yazsın biraz heyecanlıyım :)
Arkadaşlar destekleriniz için sonsuz teşekkürler perşembe ameliyatımı oldumm çok başarılı geçti :)

Arkadaşlar günah. İnsanları kandırmak . Sizi siz olan biri sevsin bacak aranızı değil. Evet senin için iyi bişey belki ama evlenmiş boşanmış da olacaksın ne diyeceksin biz eşimle karı koca olmadık bakireyim mi?
Bilmiyorum ya değişik mi düşünüyorum. Ben üniversitede bir kız tanıdım öbür yolla yaparak para kazanıyordu ama bakireyim diye gurur duyuyordu... Allah'ım sen koru.
Ne diyim kızlar hayat sizin nasıl kendinizi öz güvenli hissediyorsanız...
Namus iki bacak arasinda olmamali. Karakterde olmali. Size katiliyorum.

Merhaba.
Talihsiz olaydan kastınız nedir bilmiyorum ama insan istemediği bişey yaşadığında talihsiz bi olaydır diye düşünüyorum şahsi fikrim. Sevse böyle kabul ederdi diyorsunuz evet seviyor ve ben eminim kabul edeceğinden ama siz de bilirsiniz ki insan oğlu cig süt emmiş bugün böyle yarın başka olabilir şimdi kabul edip yarın ilk tartışmada önüme sürülebilir buna engel olduğumu düşünüyorum ameliyatımı olupta ama siz benim yerimde olursanız (ki benim durumumda olmayan bi insanin bu baslikta ne isi vardir dimi ? ) bana verdiğiniz akılda ilerleyin. Benim aklıma takılan ilişki yaşayan biziz ama maşallah sizin bilginiz bizden çok. Neyin nasıl olduğunu bizden daha iyi biliyorsunuz ayrıca konuşmanız dan anladığım kadarıyla bu tur ameliyatlara karşısınız ama bu konuda olmanız ayrı bir ironi. Umarım sizin böyle bi derdiniz yoktur eğer varsa çekinmeyin söyleyinde bizde deneyimlerimizden size destek olalım :KK15: daha önce de yaptırdım demişim de neyi yaptırdım onu açıklar mısınız?

peki evleneceğiniz insan daha önce kimseyle birlikte olmamış birisimi ?

Ikinci kez niye? Evlenip ayrildiginizimi saklayacaksiniz. Yoksa evlendim bakireydim mi diyeceksiniz.

X