Çok şaşkınım ve mutluyum :) GALİBA HAMİLEYYİMM

oooowwwww ben bu haberi cok uzun zamandir bekliyordum hayatta dayanamazdim herhalde benim butun aile biliyor :) herkes benimle birlikte havalarda hatta kocama soylemek icin eve gelmesini bile bekleyemedim :)

:) nedense içimde bir ses kalp atışını duymadan haber verme diyip duruyor korkuyorum ya bişey olursa diye ama ailem şehir dışında olduğu için birazda yüz yüze söylemek istediğimden bekliyorum anneler gününde yanlarında olacağım :):KK3:

Canım çook çok mutlu oldum inşallah ikimizde sağlıklı ve sıhhatli bebeğimizi elimize alırız. Ultrason sanırım direk görmeni sağlıyor. Doktor 2013 ilk bebeklerinden olabilir dedi çok duygulandım ama açıkcası birazda hüzünlüyüm çünkü eşimde aynı heyacanı göremedim sanırım erkek olduğu için bilmiyorum acaba fazla duygusallık mı bekliyorum sevindi ama benim kadar heyecanlı değil bu da beni biraz üzdü :KK43: Yurtdışında yaşıyorsun sanırım birbirimizden haberdar olalım aynı dönemlerde anne olacağız :)

erkekler içlerinde yaşıyorrr biz içimizde yaşatıyoruz o sevinci canım onunla aynı duygularda olmasını bekleme :) tebrik ederim bu arada darısı tüm isteyenlerin başına içesırada banaaa

erkekler içlerinde yaşıyorrr biz içimizde yaşatıyoruz o sevinci canım onunla aynı duygularda olmasını bekleme :) tebrik ederim bu arada darısı tüm isteyenlerin başına içesırada banaaa

Evt sanırım öyle Nagihan biraz karnım büyüsün bak ben ona neler yapıcam :)))) bu arada şaka bir tarafa sanırım hamilelik hassasiyet katıyor daha milimetre çapındaki şey neler neler hissettiriyor doğunca kim bilir nasıl hissedeceğim :) bu arada umarım sanada ve tüm isteyenlere de bebek nasip eder Allah :KK49:

X