Çok pişmanımm :(

Evet yapabilir zaten şiddeti de var. Ailem de assa da kesse de artık bu evliliği yürüt yoksa el içine çıkamayız diyorlar. Onlar için katlanıyorum.
Yapabilecek bir şey yok oradan kurtulduğunuz anda ailenize mesafe koyun bence

birşeyleri eksik anlatıyor bence de.

Ruh hastası birini niye çekip bunları yaşıyorsun. Cahil desem değilsin akıllı kadınsın. Bazen basiretimiz bağlanıyor gerçekten.. ama bitti. Lütfen ilk işin şu adamı boşamak olsun. Defolsun gitsin hayatından. Sonra yoluna bakarsın. Önce prangalarından kurtulmalısın. Bekliyoruz boşadım diye haberini..

Çook teşekkür ederim bu samimi. içten yorumunuz için. Gerçekten içim biraz da olsa rahatladı. Ne kadar teşekkür etsem az. İyi ki varsınız. Her şey gonlunuzce olsun

Yani inandirmak için her şeyi yapsa adam cook yuklu borc altina girmesi lazim ki sanmiyorum oyle bir şey oldugunu, hani gozunu karartacak bile olsa evliliğin maddi bir getirisi olmali bunu yapmasi için. Alti ustu bir kuru evlilik icin sanmiyorum buyuk boyutlu bir şeye kalkişmis olsun bu adam. Bu kadar yalan atmasa da konu sahibi O nunla evlenirdi zaten niye kendini batirsin. Yok olmuyor konu.

Söylediklerinizde haklısınız. İnanın yaşımı yanlış girdim bilerek ifşa olmamak adına. Anadoluda mahalle baskısı altında bir şehirde yaşıyorum. 30 yaşındayım.
Basiretim bağlandı evet çok büyük bir hata yaptım bu hata resmen hayatıma maloldu ve işin içinden çıkamıyorum.

Evine hiç goturmedi beni annem hasta dedi hep bahane buldu.. takı olayında da şu kadar takacağız dedi malesef takı da sadece iki tane bilezik taktılar ama düğün günüydü ve dönülecek gün değildi..
Evlenene kadar sen ve ailen dunurlerin evine hic mi gitmediniz cok tuhaf bu nasıl evlilik yoldan geçen biriyle paldur kuldur evlenmis gibisiniz ayrica ailen seni disardaki insanlar ne der diye mi dogurmus benim evladim 10 tane kocayada gitse kapim her zaman aciktir demeli cunku herkesin evladi kendine birtanedir...ne yani iki evlilik yaptin diye seni oldurse kocan sesi cikmicak mi annenjn flan ondan sonra yalandan mi aglicak arkandan basina bisey geldikten sonra kiymetli olursun is isten gecer...

antalyada yaşıyor görünüyorsunuz profilinizde.neresi anadolu şehri?en modern insanlar orada

Aynen başıma bi şey gelirse ağlayıp üzülürler kesin ama iş işten geçer

antalyada yaşıyor görünüyorsunuz proflinizde.neresi anadolu şehri?en modern insanlar orada
Bu siteye yeni üye oldum ilk defa konu paylaştım evlendiğim kişi kimseye bir şey anlatma yoksa seni öldürürüm dediği için korkumdan bulunduğum şehri işaretleyemedim. Size inandırıcı gelmeyen şeyler malesef benim yaşadıklarım. Hatta isterseniz eşimin tehdit msjını da ekleyebilirim. Ciddi anlamda beni korkuttu bu şahıs.

Bende bu anneleri anlamıyorum evlâd söz konusu benim yaa.ben çocuklarımın mutlulugu için yaşıyorum.jerzaman yanlarındayim.neymis efendim ikinci evlilik yapmış elalem ne der.ne derse desin benim evladım kan kusuyor hayattan tat almıyor ben onun herzaman hayatında kırk yasindada olsa sağlığım el verdiği müddet yanindayim

yok eklemenize gerek yok.bir an önce boşanın kurtulun.çocuk da yapmayın bu adamdan.

hadi 3-5 ay adamın maddi durumuna ilişkin yalanını yiyebilirsin
çünkü gerekirse borç yapar gerekirse kredi çeker gerekirse bu ara biraz nakit akışında sorun var der, bunlar olmayacak şeyler değil
hoş bunu bile 3-5 ay sonra insan anlar yani.
fakat bir insan sırf evlenmek için neden zengin numarası yapsın ki? sanki monako prensesini mi kandırıyor? adamın işi dolandırıcılık olabilir...öylesi daha mantıklı açıkçası...bu kadar profesyonel yalan söylüyorsa belki hileli hurdalı başka işi olabilir? 3 aydır işe gitmiyor mesela e nasıl geçiniliyor? bana direkt adamın pis işleri varmış gibi geldi işin açıkçası.

" Bana aşırı değer verdiğini beni el üstünde tuttuğunu ben dahil tüm sülaleme ispatlamıştı."
peki bu kadar el üstünde tuttuğunu ispatladığı aileniz hiç mi demedi, evlenecek insanlarda aileler birbirine bi gider gelir, bi sorur soruşturur?

kusura kalmayın da adam zengin numarası yapmış siz de topluca tav olmuşsunuz. sabıkası dolandırıcılığı çıkarsa hiç şaşmam ben.

Evine hiç goturmedi beni annem hasta dedi hep bahane buldu.. takı olayında da şu kadar takacağız dedi malesef takı da sadece iki tane bilezik taktılar ama düğün günüydü ve dönülecek gün değildi..
Bahane bulmasından da mı anlamadınız yalan söylediğini? Hiç mi merak etmez insan neden sürekli erteliyor hasta oluyor bizi evine kabul etmiyor diye?

Çocuk olmadan ayrılın. Elalem de aileni de bir konuşur iki konuşur 3. De susar. Ayrıca o elalem başkasına gelince konuşur kendi çocukları yapınca aynı şeyi normallestirirler hatta övünç kaynagi gibi anlatırlar. Çok şahit olduvum bir durum. Elalemin ağzını kapatmayı ve umursamamayi öğrenmek lazim. Ayni elalem kardesim yurtdışında iş buldu evlendi öyle gitti diye bile elestirebiliyor. Yani sırf kotulemek için iyi olan seyleri bile kotu gosterebiken insanlar var etrafta. Kendi çocuğu gitse öve öve anlatırdı mesela.

Calismiyorsaniz is bulana kadar sabredin. Çocuk olursa hayatiniz mahvolur. Ben eşimle zaman zaman boşanma aşamasına geliyorum. İyi bir baba ve iyi bir insan. Ona rağmen bazen sırf DNAsi için bile pişman olduğum oluyor. Onun kotu huyları ve ailesinden gelebilecek kalıtsal özelliklerden dolayı. Ki hayat boyu cok rahat iletisim kurarim sorun çıkarmaz. Siz bir de bu yalancı adamla muhatap olacaksınız hayat boyu. Çocuğunuz olursa. Çocuğunuzun böyle bir babası ol sun ve onunla muhatap olsun istemezsiniz bence. O yüzden mutlaka ayrılın.

Bu konulara üzülüyorum. Bizler birey olarak evlenmiyoruz, bizi yetistiren insanlarda evliligimizin icinde oluyor. Ipsiz sapsiz serseri adamlar eşlerine zarar veremediğinde, eslerinin ailesine zarar veriyor. Bu sekilde tercihler yaparak sadece kendi hayatinizi degil ailenizinkinide tehlikeye atiyorsunuz. Baldizini bicakladi, kayinvalidesini oldurdu haberlerini surekli izliyoruz. Keske bu konular genc kızlara ornek olsa. Neyse. Siz tam zamanli bir is bulun, sonra bosanin. Kendi ayaklarinizin ustunde durdugunuz zaman kimse elalemi takmaz

Durumunuza çok üzüldüm. Hakkınızda hayırlısı olsun. Dünyaya bir kere geliyoruz. Bu şekilde yaşamaya değer mi diye düşünün..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…