cok mutsusummmm cokkkkkk yardım edin bana:(:(

artık siz onun dediklerini düşünüp kendinizi daha fazla hırpalamayın. ne kadar şanslısınız ki genç, güzel, meslek sahibi, çocuksuz ve hepsinden önemlisi sağlıklısınız.. babanıza ayrıntıya inmeseniz bile sapıklığa varıcak istekleri olduğunu belirtebilirsiniz. ne kadar katı olursa olsun hiçbir baba kızının bir sapıkla evli kalmasına müsaade etmez. başlarda sorunlar yaşasanızda zamanla herşey yoluna girer ve herkes hayatına devam eder. babanızda kabullenir durumu. başka şehirde işinizi ayarlayıp oraya yerleşmeniz bencede en güzeli. Allah yardımcınız olsun. hiç umutsuzluğa kapılmayın. güzel düşünün ve bol bol dua edin.eminim herşey yoluna girecektir.

bende katılıyorum arkadaşa. kesinlikle başka bir sehire gidip orada hayat kurun...
ilk yazınızı okurken tüylerim ürperdi ve hala bütün tüylerim diken diken..
Eger sevmiyorsanız bu adamı nedenn neden onunlasınız hala..
Allahım nasıl bir şey bu.. Sapık ya. Afedersiniz ama şuan o kadar sey saydırmak geliyor ki içimden.
Lanet olsun böyle erkeklere.. Daha farklı bir cinsel hayatınız olabilirdi. Sizi cinsellikten sogutmus resmen..
Ki ben cok düşkün biri olarak sizin adınıza gerçekten üzüldüm.
Allah yardımcınız olsun ama kesinlikle bir işe girin ve bu adama hiçbir sekilde asık değilseniz onu derhal hayatınızdan çıkarın... Benim tavsiyem..

dusunmek ıstemıyorum ama hep aklıma gelıyor. yıne yasayacagım aynı seylerı korkusundan baska bır odada uyuyup kalmaktan sıkıldımhep bır kacıs bır bahane uretmekten... dısarden mukemmel gorunen evlılıgımın aslında zından oldugunu saklamaktan hep mutlu gorunmeye calısmaktan. Allah'ım yardım etsın bana ve benım gıbılere... bırazda olsa ıcımı doktum dusuncelerımı paylastım ve haklı oldugumu anladım yorumlarınızdan teşekkur ederım herkese

canımmm sevıyormuyum sevmıyormuyum ınan cvp veremıyorum. evet bır sey var ama alıskanlık mı yoksa ozunde ıyı ınsan olmasından mı bılemıyorum. yuzune baktıgımda ask duymuyorum asla ona emınım. ıyı ınsan be dıyorum bazen. ama gece olunca ya yanıma yanasırsa yıne aynı seyı soylerse korkusundan uyuyamıyorum kı uzun suredır ayrı yatıyorum bır bahaneyle.her sey cok farklı olabılırdı. ama ıcımde hep bır korku vardı bu evlılıkle ılgılı kı 5.5 yıl cocuk yapamadım. son 1 senedır arada denemelrımız oldu ama Allah ıstemedı dıye dusunuyorum adet olamadım bır seyler engel oldu cocuk olmadı. hersey kısmet hakkımda hayırlısı olsun

güzel arkadaşım, bence eşinin talepleri, fantezileri, artık her neyse, hiç normal değil. bunlar normal bir insanın cinselliğinde yaşayacağı veya yaşamayı hayal edeceği şeyler değil. cinsellikten ve ondan soğumandan doğal ne olabilir! bir de bunları sana açık açık söylemesi gerçekten yaralayıcı.

bu hayat senin. daha çok gençsin. senin yaşında insanlar yeni evleniyorlar, hatta birçoğu bekar bile. madem bir mesleğin var, kesinlikle çalışmaya ve para kazanmaya başlamalısın. o zaman kendine daha çok güvendiğini göreceksin. kendinden daha emin olmaya başlayacaksın.

babam ne der, çevre ne der, o ne der diye diye hayatını neden ziyan edesin ki? biz bu hayata böyle boş şeyler için mi gönderildik? çevre sürekli ve her konuda konuşma ve insanların hayatına dil uzatma hakkını kendinde bulur ama günün sonunda herkes evine çekilir, bir diğerini unutur. işte o zaman sen acılarınla başbaşa kalırsın. kendini neden buna mecbur ediyorsun?

eşinle ya sorunları konuşarak çözmeye çalış ya da kendine yeni bir yol çiz derim. biliyorum, uzaktan söylemesi kolay ama senin gün be gün erimen ise daha kötü. kendi hayatına sahip çıkmazsan, annen-baban olsa dahi kimse senin için birşey yapamaz ki.

Allah yar ve yardımcın olsun canım.

Canım onun gözlerine baktığında ''aşk''ı hissetmiyorsan ve sadece iyi insan dayanmalıyım diyorsan derhal terket o evi
Ayrı yatıyorsun aşık değilsin sana yaklaşmasından korkuyorsun evine her misafir geldiğinde acaba düşünüyor mu o sapık seyleri diye için içini yiyorsun ama iyi biri diyorsun..
Simdi düşün sadece iyi biri diye o hayat devam edermi onunla etmemeli BENCE çokk ama çok daha iyisinide bulursun ama şansın yoksa daha beterinide..
Benim kesinlikle net bir fikrim var. Babam da cok sert sinirlidir diyorsan annenle acık acık herseyi konuş ve derhal sehir degistir. inan ki bana o hayat sana cokkk daha iyi gelicek.
Ve hep dua et.. eminim ediyorsundur ama sürekli hayırlı olan neyse onu yasamayı dile. Allah yar ve yardımcın olsun suan saatlerdir seni düşünüyorum ve cok üzülüyorum

Kusura bakmaa arkadasım ama bunlara nası katlanabılıyorsun meraktedıyorum ;bu nasıl bır sevgi yada alışkanlıktır ıcım kalktı resmen mıdem bulandı sapık resmen bu adam ;psikolijın ıyıce bozulmus senın kurtul bu admdan bır an once cocukta ıyıkı yok dusunmede bnce konussanda bu ıyılesmez duzelmez ,bn yarın oburgun bu adama evladımı bırajmaya bıle güvenemem

okadar dogru soyluyorsun kı. hayatımı hep baskaları mutlu olsun dıye armagan ettım ben kendımı hıc dusunmedım. babam okutmucam dedı ınat ettım calıstım orta okuldan sonra kendı cabamla fen lısesını kazandım gondermeyecektı sulale baskısı ıle gonderdı. lıseyı bıtırdım. unı sınavına gırdım ıyı bır puan yaptım ılk yılımda bahaneler urettı yollamadı. 2 yılımda 2 yıllık kazanabıldım kendıme zarar vermeye kalkınca yolladı. konservatuar ıstedım sarkıcı mı olcan basıma dedı engel oldu. bır ensturuman calmam gerekıyordu konservatuar sınavı ıcın ama para vermedı alamadım. amcam verdı babamdan gızlı gıt gıtarını al dedı hayalını gerceklestrı dedı uctum havalaraaaa ama o parayı da aldı elımden yapamadım ıstedıgımı okuyamadım. zaten ıkı yıl bıttı okulda. evlendım. yıne bos durmadım acıktan 4 yıla tamamladım bırsuru sertıfıka aldım bıyerlere geldım kendımce ama ıstedıgım hayatı yasayamadım hıc hem de. cok farklıydı benım dusuncem yasamak ıstedıklerım olmadııııı hep bır engell. kız olarak dunyaya gelmenın agırlıgını yasadım hep. kız gezemezdı okuyamazdı suslenemezdı baskı altında olmalıydı kı kotu yola dusmesın. sonra o kızz kactı bu baskılarda sevdı evlendı ya da dusunemedı sevdıgını sandı. ama yıne tutmadı. hayat kumarr sansına ne cıkarsa yasamak zorunda kalıyorsun

canım, mesleğin varsa eğer
bellıkı mutsuzsun
eşin sapığın teki, ayrıca sana sapık değil
resmen başkalarına sapık.bu tehlikeli bir durum
dul damgası yerım ,şöyle olur böyle gider diye düşünme
hayatın böyle helak olur.ailen izin vermesse eğer vermesinler,bu yaştan sonra izin mi alacaksın ailenden?
bu üzüntüyü sen yaşıyorsun,onlar değil!
bildiğinden şaşma sen.en fazla konuşmazlar senınle,duruma alışınca senden iyisi olmaz onlar için.

her şey bir adıma bakar, cesaretını topla gitmek istiyorsan ardına bile bakma
yüreğinin sesini dinle.kimseye muhtaç değilsin,mesleğin var

başkalarının kararlarıyla hayatının ellerinden kayıp gitmesine izin verme.

hep halı altına supurdum sabah kalkınca konusmadım unutmus numarası yaptım ıcıme attım attım attım ama patladı sonunda. psıkolojım bozuk degıl cokuk bıtık yıkık halde. her yerım uyusuyo beynım zonkluyoooo

kolay degıl bır evlılık bıtırmek ama ben kendımde guc bulamıyorum. konussam nolcak dıyorum duzelse nolcak ben bunları unutabılır mıyım alısabılır mıyım sanmam bende duygu oldu artık herkesı sallayıp kendı yoluma bakıcam bu gıdısle

önemli olan ilk adımı atman
eşini sevmiyorsan ona katlanmanın manası ne?

La havle veka juvvete böyle birşey nasıl oluyor.Dünyanın sonu geliyor Allahım sen akıl ihsan ver ya Rabbim. Ne oldu böyle insanlara o kadar severek evleniyorsun 2 günde değişiyorlar. İnsan ne yapacağını şaşırıyor Allah bizleri bunlarla mı sınıyor bu dünyada çekitiğimiz sıkıntılar çok zooor. İnan üzüldüm senin adına çareizlik kadar kötü bir şey yok. Çok şükür çocuğun yok o zaman kafayı yerdin yavruna mı yanasın yuvana mı Allah sabır versin. İnşallah hakkında hayırlısı olur. Böyle duruma kimseyi düşürmesin Allah. bu düşmek başka birşey değil. Neşesi kaybolması kadar daha kötü birşey olamaz. İnsan mutsuzken yaşamak çekilmez oluyor...

nefes almak bıle zor gelıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…