Cok Mutluyum

canim senin yuregin cok temiz herseyin gonlunce olmasini bayram gunu Allahtan diliyorum a.s.

kara kara dusunuyorum simdi bizimkilere nasil soylesem diye :1rolleyes:

saol canım ... a.s.

ilişkini biliyorlar mıydı ?
istersen bi süre daha söyleme... zaten zamanı da var demişsin... aileler bu konuda işin içine ne kadar geç girerse daha az sorun çıkıyor nedense...

saol canım ... a.s.

ilişkini biliyorlar mıydı ?
istersen bi süre daha söyleme... zaten zamanı da var demişsin... aileler bu konuda işin içine ne kadar geç girerse daha az sorun çıkıyor nedense...

çok doğru söylenmişsin canım. bence de aileler araya girdiğinde daha çok sorun oluyor ve ben sırf bu yüzden erkek arkadaşımla söz, nişan olayınıu erteliyorum çünkü en az iki senemiz var yaklaşık olarak böylesi daha iyi valla:lepi:

biliyorlar canim biliyorlar :)
ama evet bence de soylemek icin erken varsinlar henuz bilmesinler ne olcak okul bitene kadar bizim evde bunun konusu dahi gecemez zaten okul bitince de ben vaktini soylerim :)

ay sagolun kizlaaara.s.

biliyorlar canim biliyorlar :)
ama evet bence de soylemek icin erken varsinlar henuz bilmesinler ne olcak okul bitene kadar bizim evde bunun konusu dahi gecemez zaten okul bitince de ben vaktini soylerim :)

ay sagolun kizlaaara.s.

evet tatlım zamanı gelince öğrensinler, benim de şimdilik sadece annem biliyor. dedim bir kaç kez anne babama da söyleyelim diye annemde boşver şimdilik böylesi daha iyi geziyorsun işte özgür özgür dedi :lepi:

valla bizim evde herkes biliyor kucuk kardesim haric CADIARZU
hatta ablamla tanismisliklari felan da var..
ay kizlar zaten dun cok guzel bi haber aldim bizim buraya tasincaklarmis insallah :teytey:
:asigim::1hug::asigim::1hug::asigim::1hug:a.s.

oh oh bu çok güzel bir haber canım... mutluluğun her geçen gün kat kat artıyor..sositososito çok sevindirici bir haber... :dance:

Son düzenleme:

ay Allah'ım nazarlardan saklasın bu aralar hakkaten pek bı mutluyum

inşallah tahmininzden çok çok daha fazla mutlu olursunuz...herşey gönlünüzce olsun...

ooo gözünaydın sende evliler kervanına katılacaksın demek allah tamamına erdirsin inşallah ömür boyu çok mutlu olursunuz

Allah tamamına erdirsin...
darısı tüm isteyen bekarların başına diyelim...
haydi hayırlısı...
sevgiler...

tebrikler canım.
bi çift için şüphesiz en özel anlardan biri.
bende unutamam hiç o utangaç ifadesini:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…