cok mutluyum hamileyim

Evet canim surekli yukseldi sonra bende korkmustun cok az gibi gelmisti en son 6000 kusurlere vardi sonra birdaha olcturmedi doktorum. :)

Benmde 2 nisan 58.93 du 4 nisan 230.6 cikti sencr iyimi artis ?

Benmde 2 nisan 58.93 du 4 nisan 230.6 cikti sencr iyimi artis ?

Bence canavar gibiiii :))) tekrar tebrik ederim yaa ben seni arkadas olarak ekliycem ama cok yeniyim bu sitede bilemiyorum o yuzden sen beni eklesen olurmu yakin zamanlarimiz cok seninle :))

Bence canavar gibiiii :))) tekrar tebrik ederim yaa ben seni arkadas olarak ekliycem ama cok yeniyim bu sitede bilemiyorum o yuzden sen beni eklesen olurmu yakin zamanlarimiz cok seninle :))

Tmm cnm ekliyorum :))))

Kizlar 23 mart adet olmam gerekiyodu 5.gn idrarla kan testi yapdm negatf cikti dun 9.gndu evde test yapdm silik cikdi bgn kan testi yaptrdm 10.gun
58.93 cikti szce degerim nasil inanamiyorum halaaa

ne mutlu bir haber darısı tüm bebek bekleyenlerin başına

Kizlar 23 mart adet olmam gerekiyodu 5.gn idrarla kan testi yapdm negatf cikti dun 9.gndu evde test yapdm silik cikdi bgn kan testi yaptrdm 10.gun
58.93 cikti szce degerim nasil inanamiyorum halaaa

Merhaba canim benimde 24 mart adet gunumdü 26 sinda idrar testi yaptim cikti inanamadim o gün evde 3 kez test yaptim 4 nisanda da kadin doktoruna gittim kese gorundu yanliz bebegi goremedi yeni oldugu icin dedi 2.5 hafta sonrasina yine randevu verdi bakalim inss bebegim sag salim goruruz sen ne yaptin bebegini gorebildin mi

Bende dun gttim keseyi grduk bebegi haftaya goruruz ddi dun kanim 1904 olmus cnm

Icim biraz daha rahatladi canim bayagi yakiniz birbirimize benimde gecen cuma 1590di bakalim 11 gün sonra randevum

Oo senin smdiye baya Yükselmiştir ozaman canm benm sanrm gec döllenmeymis 10 gn snra cikti kanda düşükdu snradan yükselmeye başladı

Oo senin smdiye baya Yükselmiştir ozaman canm benm sanrm gec döllenmeymis 10 gn snra cikti kanda düşükdu snradan yükselmeye başladı

Evet canim buyuk ihtimal adetten sonra cok gecmeden hamile klmisim bakalim ins hersey yolunda gider ve bebeklerimizi aliriz kucagimiza

Evet canim buyuk ihtimal adetten sonra cok gecmeden hamile klmisim bakalim ins hersey yolunda gider ve bebeklerimizi aliriz kucagimiza

Aynen canm benmde oyle olmus sanırım amin insallah :)

Merhaba canım hamılelık tarıhlerımız cok yakın hatırlıyosan konusmustuk burdan bır daha doktor randevun ne zaman benımle burdan paylasırmısın

Mrb öylemi cnm benim 23 Şubat di en son adet
Valla en son persembe gttim keseyo grdum bebisi görmedim 1 hafta snra gel ddi bu perşembe gbi gderim herlde cnm

Mrb öylemi cnm benim 23 Şubat di en son adet
Valla en son persembe gttim keseyo grdum bebisi görmedim 1 hafta snra gel ddi bu perşembe gbi gderim herlde cnm

Benımde 24 subatt 04.04 de gıttım keseyı gördü bebegı goremedı salı gunude tekrar randevum var cok heycanlıyım umarım görünür duruma gelmişlerdir ve saglıklılardır

Benımde 24 subatt 04.04 de gıttım keseyı gördü bebegı goremedı salı gunude tekrar randevum var cok heycanlıyım umarım görünür duruma gelmişlerdir ve saglıklılardır

Amin inşaallah ben 2 nisanda öğrendim gec döllenme imiş benm haftaya salimi gidiceksn bende persmbe gdcem inşallah sag salim kucaklarmiza aliriz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…