Göz Makyajı Çok mu orantısız, ne yapılabilir bu konuda?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
İlk baktığımda bu nasıl kaş sekli ya dedim yukarı cıkıyor. Sonra öbür tarafa çevirince gülmedim degil. Ama yanlış anlamayın kendime güldüm. Bence orantısız degil. Gayet iyi

Teşekkür ederim. 2 yıl evvel sivilce tedavisi geçirdim ahh gerçi alnımda çıkmıyordu yanaklarımda çıkıyorlardı ama zor günlerdi şükür atlattım.
Kaşlarınız iyi duruyor. Geride başladığını düşündüğünüz kaşınızı birazcık kurşun kalemle boyayın tamamdır. Sivilce tedavinizi açtığım konuda anlatabilirseniz çok iyi olur bu dertten muzdaribim ben de.

Hiç kimsenin iki kaşı
İli göğsü(dikkat edin biri diğerinden daha büyüktür)
İki ayağı tamamen eş değildir
Boş yere takıntı yapmıssınız gayet normal

Evet aslında istediğim biraz daha düz ve uç kısımları daha dik

Bence geçen sefer üstleri çok keskin aldı, biraz yumuşatmak istiyorum kavisi derseniz istediğinize yakın birşey çıkartacaklar, uç kısımlar dik diyince kafası karışıyor insanın, daha kavisli mi istiyorsunuz uçlar yukarıda olsun mu istiyorsunuz tam anlaşılmıyor

Uçları yukarda olsun kastım

Gayet iyi.. zati iki kaş orantılı olmuyo.. olmasın da zaten.. hiç doğal durmuyo öyle.. boyanmış gibi.. ıyykk..

Sağ kaşın üzeri daha kalın ya onlar temizlenmeli 1 sıra yada diğerinin üzerine kalem veye farla doldurma yapılmalı anormal bi görüntü yok tek sıkıntı bu

Benm kaşımda aynı seninki gibi.. marka farketmez ama kesinlikle ucu şu resimdekinden olan kaş kaleminden kullan.. çok memnun kalıyorum mutlaka dene

Eklentiler

• 7ADC4015-C3C3-4703-8F21-D2AAC5F1A9C4.jpeg
    35,8 KB · Görüntüleme: 250
bence kaşların çoook güzel,
şimdi herkeste aynı model kalın düz ifadesiz kaşlar,
herkeste seren serengil kaşı...
şimdi o eski yay gibi kaşlara nasıl gülünüyorsa bikaç yıl sonra da bu gözünün üstüne tilki kuyruğu yapıştırılmış gibi duran kaşlara öyle güleceğiz, o yüzden hiç elleyip bozmayın

Ya bence simetrikliginde bir sorun yok da, kavisi fazla. Kendiniz kaş almayi ogrenin ve kendiniz alın. Mesela alt kisimlarindan daha az alip ustlerden daha cok alsaniz biraz yumusaklasir o kavisi. Sonra da kaş rimelleriyle doldurursunuz.

Bir makyaj ustune konulu prgram izlemistim oradaki makyaj ustasi bayan her insanin kasi bir biriyle orantili olmaz demisti..ayrica resminde gayet iyi gorunuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…