Göz Makyajı Çok mu orantısız, ne yapılabilir bu konuda?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

eesra_a

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2017
668
219
30
Fotoğraftada da gördüğünüz üzere kaşlarımı aldırıyorum kuaförde. Fakat kaşlarım yapısal olarak orantısız, ikisi birbirinden başlangıç noktaları itibariyle farklı. Bir kaşım daha yukarda iken diğeri daha aşağıda. Bu nedenle de yamuk duruyor. Kuaföre gittiğimde orantılı alması konusunda telkinde bulunuyorum fakat değişen bir şey yok. Üç farklı kuaföre gittim bir değişiklik olmadı. Onca sıkıntımın derdimin arasından bu konu hiç de mühim değil ama fikir almak istedim sizlerden, aynı durumdan muzdarip olan kadınlardan.

Eklentiler

• IMG_20171215_232512_143-1.jpg
    20,5 KB · Görüntüleme: 2.047
benimkileri görseniz ne derdiniz acaba?Kaşlariniz olabildigince orantili boşuna kafaniza takiyorsunuz

Kim böyle aldırın dedi?
90larda kaldı bu şekil.

Kalınlaştır, aldırma
Sonra istediğin şekil verilir.

Ama bu hali kusura bakma ama hem demode, hem berbat
Esmerlere kavis olmuyor
Kaşlarımın doğal hali kavisliydi zaten yapısal olarak düz değil kaşlarım kendinden kavisi mevcut. Bir de fotoğrafta belli olmıyor sanırım kaşlarım ince değil orta kaviste ve orta kalınlıkta. Yüz yapıma asla gitmez zaten ince kaş

Öyleyse kalınlaştır
Çünkü kavis saçlarınla birleşiyor
Bir yapaylık görünüyor.
O kavis Hilal olmalı, bu hali suni

Öyleyse kalınlaştır
Çünkü kavis saçlarınla birleşiyor
Bir yapaylık görünüyor.
O kavis Hilal olmalı, bu hali suni
En son kuaföre gittiğimde uç kısımlarını yukarıya kaldıracak şekilde aldırmasını söyledim bakalım o şekilde nasıl olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…