Çok mu acele ediyorum... .

gulcann16

Guru
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2013
378
435
34
Merhaba arkadaşlar,

Henüz evleneli 2 ay kadar oldu.. Eşim de ben de Rabbimin izniyle hemen bir evladımız olsun istiyoruz..buay ovulasyon tarihlerimize dikkat ettik,sonrasında yaşadığım kasık ağrısı mide bulantısı ve halsizlikle ister istemez hamile moduna girdim.,,takii düne kadar bat ım 26 hazirandı,beklenenden 2 gün önce regl oldum,kısaca bu ayda olmadı..
Sizlere danışmak istediğim şudur ki,hemen çocuk sahibi olabilmek için yapmam gereken veya dikkat etmem gereken şeyler neler ? Ve çok mu acele ediyorum herhangi bir doktora gidip kontrol edilmeli miyim ? Hatta eşim içinde aynısını yapmalı mıyız ?
Hamile arkadaşlarım bir fikir verirse çok memnun olurum..Allah razı olsun şimdiden..

Merhaba arkadaşlar,

Henüz evleneli 2 ay kadar oldu.. Eşim de ben de Rabbimin izniyle hemen bir evladımız olsun istiyoruz..buay ovulasyon tarihlerimize dikkat ettik,sonrasında yaşadığım kasık ağrısı mide bulantısı ve halsizlikle ister istemez hamile moduna girdim.,,takii düne kadar bat ım 26 hazirandı,beklenenden 2 gün önce regl oldum,kısaca bu ayda olmadı..
Sizlere danışmak istediğim şudur ki,hemen çocuk sahibi olabilmek için yapmam gereken veya dikkat etmem gereken şeyler neler ? Ve çok mu acele ediyorum herhangi bir doktora gidip kontrol edilmeli miyim ? Hatta eşim içinde aynısını yapmalı mıyız ?
Hamile arkadaşlarım bir fikir verirse çok memnun olurum..Allah razı olsun şimdiden..

Uzuncaaaa yazdım ve sildim .
Evet hemde çok acele ediyorsun . Yaşını bilmiyorum onun için kafama göre yazmak istemedim.

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Daha aynı evde yaşamaya alışabildiniz mi?
Valla şaşırdım, ben bile eşimle 4 sene flört ettim ama evliliğe alışma dönemim çok uzun zaman aldı.
Gerçekten acelecisin. Zamana bırak, hayatını yaşa, bi daha 2 aylık evliyim diyemiceksin, gez toz kocanla, bu zamanların kıymetini bil.
Her şeyin zamanı var.

daha 2 ay olmamıs .. acelen ne ? bizim 4 yıl olacak 1 yıldır düşünüyoruz .. nasip kısmet bu isler ..
testler yaptırıp değerlerinize baktırmanızda fayda var .. umarım sorun yoktur ..

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için.. Ben 26 yaşındayım eşim de 34 yaşında..ailem dahil herkes sizin gibi düşünüyor,aslına bakılırsa ben de daha evliliğin temposuna tam anlamıyla alışabilmiş değilim fakat sanırım eşim biraz da yaşı dolayısıyla hemen olsun istiyor..
Nasip kısmet bu işler,Rabbimin bir bildiği vardır elbet..

acele etmiyosuun zzten bu bebekler hemen gelmiyoki biz 1 yıldır uğraşıyoruz. eşinde sende gidin dra sorun varsa bi an önce çmzümğne bakılaır

X