Çok kötüyüm ne yapacağım ben boyle?

Keske cikmak oyle kolay olsa yapamiyirum terapi almam da mumkun degil şimdi ozele param yok devlete gittim iyi gelnedi midem de kötü ilac fena yapıyor cikis yolu yok
Yürüyüş yapın, düzenli ama. Yürüyüş en iyi terapi yöntemlerinden biri, bana doktorum önermişti. Youtube dan uzman videoları izleyebilirsiniz. Kütüphanelerde kitap bedava, gidin tek başınıza kitap okuyun. Basit gibi geliyor bunlar ama emin olun iyi geliyor. Ancak iyileşmek isterseniz iyileşirsiniz. Önce kendinize saygınız olsun, başkalarını ciddiye almayın. O ne der bu ne deri geçin. Elin olun, çevreme bakıyorum, herkesin hayatı dışarıdan güllük gülistanlık ama o evlerin içinde ne huzursuzluklar mutsuzluklar var, öğrendikçe şaşırıyorum ve kendi sorunlarıma şükrediyorum bazen...

Oncrden Önceden ben mutsuzdum yine ams bu kadar degil bu hale bir günde gelinmiuor zor şeyler yasadim burda anlatılarım kısa bor ozet derinde be yasadigimj bi ben bi Allah bilir

Şimdi geçmişe bakıyorum mutsuz olduğum zamanlarda bile bugüne göre mutluymusum fatkinda degilmisim o zamanlar gep suratim düşüktü oysa simdi daha kötüyüm kötünün ne oldugunu dibine kadar gordum gece gündüz aglasam boşuna icim rahatlamaz bir tane yanlis karar beni mahvetti yok olmak istiyorum

Allah benim belami verdi ne yapsam boş artik 23 yasindayim ama sadece 13 yasima kadar guzrl yasadim 10 yildir hersey cok kötü gitti kesje ölseydim 13 yasinda anneme hayirsiz evlat olup onu vu kadar uzecegime uniyi kazanınca ilk yıldan annem cok sevinmisti beklemiyirdu kimse benden böyle birset ezik oldugum icin annemin icine bir umut filizi ektim ve sonra butun umutlarını yerle bir ettim hayal kırıklığına uğrattim onu benim gibi kizi oldugu için cok pisman görüyorum bunu olsem mutlu olur o da herkes de iki gune unutulurum zaten sessizdim görünmezdim şimdi bir de annesini hep uzen kimseye faydasi olmsyan psikolojisi bozuk biri oldum gerci psikolojim hep bozuktu ama en azından kimse bilmiyirdu simdi aciga cikti herkes ne mal oldugumu ogremdi utanıyorum yüzlerine bakma ya teyzemin kizi var cok başarılı annesiji üzmüyor ben niye boyle oldum ben kime ne yaptim da Allah bana boyle bir ceza zulum verdi

Siz de benim olduğum durumu bilmiyorsunuz.

Elimden geleni yapmaya çalışıyorum her koşulda pes etmiyorum

Sağlığım el verdikçede etmeyeceğim

Genç olup bu kadar karamsarlık yakışmıyor size
Anlatursaniz bilirim ayrica genc olunca karamsarlik olmuyor mu yaşla ne ilgisi var ben içimde zor seyler yaşıyorum karamsarligim bundan yani durup dururkem olmiyor karamsarlik ben de istemesdim boyle olmayi yaşıtların ginj gezmek dolasmak kemdine bakmak istedim ama psikoljim buna musaade etmedi tam hersey iyi olacak derkenbiraz iyi olmisken yaptigim hata yuzunden en dibe çöktüm kizginim kendime hemde cok kendimi affetmem imkansız artik boyke nasıl devam edecegim hoc bilmiyorim yapmak istedigim Hiçbir şeyi yapamadim bugune kadar bundan sonra da hiçbişey yapacak gücüm yok gelecek artik umrumda degil gelecek hep kötü geleck biliyirum ama hak ettum ben bunlari belami buldum

Ayrica siz kac yasjndasiniz sormamda sıkıntı yoksa??

Senden büyük çocuğum var
Senin çocukluğunun belli bir kısmı iyi geçmiş.
Ben çocukken o da olmadı.

Destek alman şart
+50 yıl daha yaşasan çekilmez böyle karamsarlıkla bu hayat

Bu karamsarlık seni git gide aşağı çeker
Yaşam kaliten iyice düşer
Ve sonra odandan , yatağından çıkmak istemezsin
Bitersin , çürürsün anladın mı ?

Silkelen kendine gel lütfen
Al telefonunu tak kulaklığını çık yürüyüş yap temiz hava al
Hedefler belirle kendine , biri olmazsa bir diğeri
Kitap oku (Alacak paran yoksa at bana özelden adresini göndereceğim sana)
seni mutlu eden şeyleri bul
Ve son olarak hayatı bu kadar ciddiye alma
Ben çok aldım çünkü şimdi ah lar vahlar beş para etmiyor
Seni önce sen düşüneceksin.

Rahat olun yahu anlaşılmıyor ki derdiniz normal ama sizin yaşlarda derdi dağ yapmak bı ise girin hem çalışın hem ikinciyi okuyun olmuyormu öyle.Yardim derneklerine başvurun .Yada olmadı şimdi bu sevmediği iz mesleği yapıp biraz ilerde para kazanınca ikinci üniversiteyi okuyun oda mi olmaz.Hem mal aptal deyip durmayın kendinize kimse Einstein degil.Psikolojinize bu kadar yüklenmeyin bazen bazı şeyler çok istesek cabalasakda olduğu kadar olur.Genede vazgeçmeyin bı sakinlesin bir yol bulunur elbet.Yasadikca ümit var Üstelik siz 50 yaşında yeniden hayat kurmuyorsunuz.Olanin en iyisini yapın madem.Anlamadim belki tam konuyu tamda yazamadım bilmiyorum.Bu da önemli değil biraz nefeslenin

Yorumlariniz icin sag olun kitap alacak kadar param var cok şukur durumumuz cok iyi degil ama kotu de degil orta halli birdurumdauiz sirun para degil sorun benim imkanlar artikca benim arşizlasmam kendimi birsey sanmam oysaki yuzune bakilmaz igrenc biriyim insanlarin beni sevmemesi normal ille de sevsinler istedim gorulmek istedim mutlj olmak istedim hicniri olmadı dunyaya hic gelmeseydim keske

O zamanlar da suratın düşükmüş çünkü karamsarsın içim bayıldı okuyamıyorum yazdıklarını. Hayatın bundan daha iyi olsa resim öğretmeni ressam da olsan mutsuz olacaktın çünkü için mutsuz. Destek al. Korkunç yazdıkların.

Canim annem bana hep okulda insanlarla konus arkadaşların olsun dedi beni kisitlamdadi hic uniye gidince yine oyle . ama ben dinlemeidm herkeaten uzaklasrim hep .Ucretli öğretmenliğe gittigjmde bana diyirdu ordaji hocalarla kaynas kendini uzak tutma foto çek köyün ama hiçbirini yapmadım çünkü aptal kafam meslegi begenmedigi için hersey bana kötü ve cekilmez geliyordu tanidigum herkesin numarsinj sonra hemem siliyordum biri soru sorunca Ucretliye iliskin canim sıkılıyordu al simdi kimse umursamiyir benu soru sormuyir kimse kpss gorince herkes puankmi soruyordu ona da sinir oluyirdjm şimdi kimse sormuyir artik insanlarin gözünde bittim ben beceriksiz cirkin akılsız rezil aşağılık bir insanim.ben tam olarak böyleyim ...

Hayir bana gore resim öğretmeni olsaydim dünyanın en mutly insani olacaktkm ama zamaninda adim atmadim sonradan tuttrdum olacam diye hem gec oldu hem guc şimdi olsam artkk bi anlami yok sizn caninizu sıktıysam ozur dilerim

Sen kendi kendinin kuyusunu kazıyorsun.

İçim şişti yeminle

Sen kendini sevmiyorsun , kendine saygı duymuyorsunki

Kim sana saygı duysun , seni sevsin.

Her söylenene bir kulp buluyorsun.

Ya ne hata yapabilirsin , ne yaptın ?

Ay daha yazmıyacağım size

Bu kadar yazılan şeye bi aaa tamam deniyeceğim bile demedin.

Sağlıkla kalın

Bir sürü yorum yazdınız. Okuyorum ama bu geri dönülmez hatanın ne olduğunu anlayamadım. Nedir bu hatanız? Ağır olan bedeli ne?

Lütfen bir uzman yardımı alın. Acil yardıma ihtiyacınız var gibi duruyor.

Evet demedim çünkü denedjm elimden gelen de bu siz bilirsiniz vaktijizi aldim kusira bakmauin tekrar

Ben anlattim hatami siz anlamissiniz belli ki sorun degil bi umut anlayan olur diye buraya yazmistim kusira bakmauin rahatsiz ettim hepinizi ozur dilerim ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…