ÇOK KÖTÜ BİR DURUMDAYIM ALDATILDIM VE ŞİDDET GÖRDÜM.

Izini kaybettir bu pislik adama.
Hepside komplocu.
Bende benzer bisey yasadim.
Aldatttigini yakaladim. Yok aldatmadim istersen kizi cagiriyim konusun dedi.
5 snra kiz geldi facebooktan konstuk.
Kiz " yok x seni seviyor, bizim aramizda bisey olmadi, ben istedim ama o olmaz dedi sana sadik kaldi " dedi.
Bende inandim.
Ve 10 ay snra asil gercegi ogrendim.
Kizi tehdit etmis her haltini gelmisini gecmisini biliyorum seni herkese rezil ederim diye.

Zaten su dayaktan snra aldatmamis olmasa kac yazar be. Kac kurtul canim. Engelle her taraftan. Izini kaybettir.

Darp raporu alıp şikayetçi olmaliydin. Nasıl sana vurmasına izin verdin ve şikayetçi olmadın bide sonrasında hala açıklamasını dinlemişsin. :KK4:

Mesele aldatması değil ki konu her ne olursa olsun sokak ortasında bir kadını defalarca kez tokatlayabilecek zihniyette biri olması.
Bu zihniyette birinden kurtulduğun için ve iğrenç yüzünü de 8 ayda görebildiğin için şükretmelisin bence.
Abin erkek kuzenlerin falan var mı?Şimdi polise gitsen ifadesini alıp serbest bırakacaklar (çünkü şort giydi diye uçan tekme atan adamı bile serbest bırakmışlarıdı) abin falan varsa 5 10 tane tokat patlatsa bu arkadaşa.Belki kendinden güçsüz birine vurmak ne demek anlar o zaman?
Daha sonra da tamamen iletişimini kesip yoluna devam etmelisin kendini üzmene değmez bu tip bir mendebur için.

X