ÇOK KÖTÜ BİR DURUMDAYIM ALDATILDIM VE ŞİDDET GÖRDÜM.

merhaba arkadaslar 8 aylık harika giden aşk dolu bir ilişki içerisindeyken son 1 hafta bana zehir oldu .erkek arkadasımla bulustum yemek yedik vs arabaya bindiğimizde telefonunu aldım bakıyorum ,telaşlandı laf karıstırmaya basladı aşkım adama bak ya askım telefonu versene birşey göstericem falan filan .daha sonra bende iyice kuşkulandım .telefonun silinenler bölümünde silmediği bi mesajlasma görüntüsü . aynı yerden alayım canım:) tamam 5 dk sonra ordayım .gibi bir mesaj .ben görür görmez bağırmaya basladım ısrarcı bi şekilde hala olmadı yok öyle bişi diye beni bi şekilde kandırmaya calısıyor..allahtan mesajlasma görüntüsünü kendime yollamıstım .aksam ağla sızla bir hal numarayı aradım.kız lisseden arkadasız ona güvenebilirsin sadece uzun zamandır görüşmedik dedi.ben sonra kapattım.ertesi gün tekrar görüştük ,ben erkek arkadasıma herşeyi anlat yalan söyleme dedim .o yine yalan söylemeye devam etti.sonra kızı cağıralım diyor ara diyor ben aramamıstım oturdugumuz yerde artık tamamen bitti istemiyorum dediğim an tokatların artı arkası kesılmedi ve o kadar ınsan varken bir kişi bile donup yarıdm etmedi kollarını yırtbıldım ellerımle bırde uzerıne dolu bardagı fırlattım peşimi bırakmadı .sonr aradım kızı ıkı kere görüştük bu hafta içerisinde senide bana anlattı nerde calıstıgına kadar biliyorum söylediğini düşünmüştüm dedi. erkek arkdasım hala komplo kuruyor bana inanma ona dedi .daha sonra artık kacmadı evet yaptım ama aldatmadım diyor şeytana uydum diyor. dünde baska bi kızla gördüm .kim bilir beni kaçıncıyla boynuzluyor da benim haberim yok. bu durumu nasıl atlatıcam bilmiyorum....çok kötü bi durumdayım.............
ee peki atlatmak istediğin nedir ben anlayamadım.
adamdan şikayetçi olmamışsın bişey yapmamışssın.
kızları bıraksın bana dönsün mü istiyorsun nedir?

15 yaşında çocuklarımsınız siz,kanım dondu,hep derim,en ıyısı susup gitmektır,konuşsan ,bu ne dıye hesap sırsan ne olcakki

Böyle bir kişilik için üzülmeye bile değmez! Aşk acısı insanı öldürmez ama şiddetten dayaktan ölebilir insan!
Önce bunun farkına var. Sana kimse el kaldıramaz ! Olmuş madem buna tepkini göster! Git darp raporunu al ve şikayette bulun takıntılı ve kişilik bozukluğu olan bir kişiyse bu sana daha büyük zararlar verebilir. Bu insan seni zaten Mutlu edemezdi istediğin kadar aşık ol !seni hep ağlatıp, şiddet uygulayabilir.1 kere olmuş sen şanslısın ki sevgiliysen olmuş( sevgiliysen bunu yapan evlenmiş olsa neler yapar)kimsenin senin gururunla oynamaya sana el kaldırmaya Hakkı yok! Bilinçli bireyler olalım lütfen. Git darp raporunu al ve burnundan getir.sen de ona bir ders ver! Asla ve asla dönüp yüzüne bakma üzülen o olsun! suç duyurunu yap savcılığa da bana zarar verebilir korkuyorum başıma bişey gelmesinden de!

Aldatılmak kötü bir duygu ancak bunu atlatman zaman alacak. Bu bir günde olacak bir şey değil. Reçetesi de yok pek. Sadece uzman birinden yardım alabilirsin, bir psikologa gitmeni öneririm. Öte yandan şiddet konusu daha vahim. Şanslısın ki adamın gerçek yüzünü erken fark etmişsin. Ya bu adamla evlilik olsa idi ve evlilik süresince şiddet görseydin... Şanslısın. Öfke kontrolü olmayan birinden bahsediyoruz ve kadına şiddet uygulayan birinden. Şu an için yapılacak tek şey gidip bir darp raporu almak. Bunu sana yapan başkasına da yapar ama bunu kendin için yapmalısın öncelikle. Sana vurmaya hakkı yok. diğer yaraların zamanla geçecek.

O kişiliksiz seni sevmiyor önce bunu yaz aklının bir köşesine. Seni sevmeyen bir adamla mutlu olacak değilsin herhalde.buarada adam derken cinsiyet belirtmek için dedim. Adam değil o şerefsiz. Seni aldatmış yetmemiş birde dövmüş. Yahu saygıda duymuyor ki sana.Darp raporu al şikayet et bu psikopat ruhlu manyağı..hemde hemen.!

Bu nasıl bir ilişki anlamadım ki, zevk mi alıyorsunuz tokattan, şiddetten, aldatılmaktan?

Adamı defet gitsin, hala neyin peşindesin?

o dayağı yedikten sonra neden hala konuşma fırsatı veriyosunuz bu adama. hadi şikayetçi olmyacaksın bari tamamen çıkar hayatından. numaranı vs değiştir.

o anda polis çağırman gerekirken defolup gitmesine izin mi verdin? polis müdahale etse böyle kadınlar demek ki sever de döver de deyip şikayetçi olmuyor.

Sevgilin için bu konuyu acmana bile gerek yoktu ayrıl gitsin ne bekliyorsun insanların erkektir yaprr bir sans daha ver demelerini falan mi ? cok şanslısn ki evli degilsin sukret bence

Kötü şeyler yaşamışsınız çok geçmiş olsun.
Fakat büyük bir hata etmişsiniz o dayaktan sonra tekrar görüşerek. Milletin içinde size saygısızlık eden, sizi rezil eden bir adam bir daha sizin yüzünüzü dahi göremez, görmemeli.
Büyük hakarete uğramış tekrar görmüşsünüz.
Geç değil ama.
Bundan sonra o pislikle, o insanlıktan nasibini almamışla görüşmeyin. Kesinlikle ne görüşün ne konuşun.
Mümkünse telefon hattınızı fln da değiştirin bence.
İrtibat kurmasına müsaade etmeyin.
Size en büyük hakareti yapmış.
Tek bir tokatın bile telafisi yokken insan içinden neler yapan adamla asla ama asla görüşmeyin ve kesinlikle bitirin

Dayakçı koca ve sevgiliyi hiç hazmedemiyorum kadının bunu kabul edip sevgilim kocam diye anlatmsı mide bulandırıcı git darp raporu al süründür ve görüşme sana daha çok iyi gelir emin ol

Önce bir şikayet etmeyi denesen .

Olay taze darp raporu alsan..

Mekan kameraları ve görgü şahitleri de var .

Bi güzel o dayak burnundan gelse ....

Olmaz mı ?

Olmaz.

Çünkü yapamayacağına dair bi sürü bahanen vardır şimdi muhtemelen .

Görüşme bari.

Bari bunu yap he mi ???
Of ne güzel yazılmış bu cümleler. Tam olarak dusunduklerim.

Sadaka ver.
Acil o herifi sikayet et.
Psikolojik yardim al.
Kendini sev..
Bir odun yuzunden hayata kusme.

Terket demiyorum. Terketmis olmalisin simdiye kadar..

X