çok korkuyorum hamile olmayım

yafrimu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
533
1
kızlar çok korkuyorum ben.. kimseyede anlatamıyorum sizlere danışmak istedim.. erkek arkadaşımla beraber olduk beraber olduk derken bısey yapmadık ama o boşaldı girip çıkma falan yok tabi. zaten bakireyim. adetim gecikti benim.. çok korkuyorum bu şekılde hamıe kalmış olabılırmıyım hani o boşalırken iç çamaşırıma gelsiyse falan olabılırmı sizde yoksa kuruntumu benımkı korkudan gecelerı uyuyamıyorum ya

hamile kalmak kolay değil ama Allah isterse olur bakire olup ta hamile olan var yani biliyorum bi ihtimal vardır en iyisi kan testi yapmak zaten adetin geçtiyse kanda hemen çıkar.

idrar testi aldım yapmayada korkuyorum.. adetim geçtimi onuda tam kestıremıyorum ama olmuş olmam gerekırdı.. goguslerım falan şişti sıvılce falan cıktı olmam gerekırdı ama olmadım hala... çok korkuyorum yaaa bu dedıgım şeyde 2 hafta once oldu 2 haftada belii olurmu hamıle olup olmadıgım

canım stres yaptığın için adetin gecikiyordur 2haftada belli olurmu demişsin kan testi yaptırırsan gebeliğin varmı yokmu ortaya çıkar stres yapma ben evlilik öncesi cinselliği pek tasvip etmiyorum açıkçası 2dakikalık zevk için günlerdir nasıl sıkıntı çekiyorsundur ve erkek arkadaşının senin kadar umrundada değildir çektiğin bu sıkıntıya değmez kendine yazık etme kendini harap etme ne diyim...

canım stres yaptığın için adetin gecikiyordur 2haftada belli olurmu demişsin kan testi yaptırırsan gebeliğin varmı yokmu ortaya çıkar stres yapma ben evlilik öncesi cinselliği pek tasvip etmiyorum açıkçası 2dakikalık zevk için günlerdir nasıl sıkıntı çekiyorsundur ve erkek arkadaşının senin kadar umrundada değildir çektiğin bu sıkıntıya değmez kendine yazık etme kendini harap etme ne diyim...

bende etmıyorum canım hatta aaa asla boyle sey olurmu derdım buyukmu konustu desem hayır aptal gıbı neysekı dıger turlu ızın vermedım..

olurmu acaba yaaa bu sekılde hamıle kalırmıyımkı yarın sabah ıdrar testi yapıyım ama hamıleyım gıbıme gelıyo yaaa ama yok olmazkı boyle hamıle kalınırmı ki ıc camasırıma degıp degmedıgınden bıle emın degilim..

böyle hamile kalanlara şaşıyorum ben beş yıl bekledim hamile kalabilmek için.ama kalma şansınızda var burda çok okudum bu şekilde hamile kalanı

kan testinde asla yanılma olmaz demı pazartesı saglık ocagında yaptırıyım ????????????

inşallah değilimdir nolur dua edın

bence olma ihtimali cok dusuk..genelde camasırın uzerine bosalma dahi olsa ihtimalin az oldugunu soyler doktorlar bencede degilsindir fazla stres yapma

bence olma ihtimali cok dusuk..genelde camasırın uzerine bosalma dahi olsa ihtimalin az oldugunu soyler doktorlar bencede degilsindir fazla stres yapma

inşallah yaaaa inşallah boş yere telaş yapıyorumdur sıcaklardan falan gecıkmiştir inşallah adetim..

ıc camasırıma bıle boşalmadı yanı boşalırken gelmiş olabılır bıraz dıye aklıma takıldı.. Allahım ne kotu bısey bu yaaa Allah korusun Allah akıl fıkır versın hepımıze bekarlara bız 3 yıldır beraberız ılk kez boyle bısey oldu bı dahada aslaaaaaaaa ki ben bıde bakıreyım hamıle olsam kürtaj falan kızlıgımda gıder Allahım sen koru yaa

eh sende abartma ozaman hicbir sorun yok test bile yaptırma ya boyle bir hamile kalma olasılıgı varmıdır:) kuruntu yapıyosun takıntı haline getirmissin hem bakiresin hem surtunem bile yok camasıra falan bosalma yok:) nasıl kalacan..arada gecikir adet normaldir

eh sende abartma ozaman hicbir sorun yok test bile yaptırma ya boyle bir hamile kalma olasılıgı varmıdır:) kuruntu yapıyosun takıntı haline getirmissin hem bakiresin hem surtunem bile yok camasıra falan bosalma yok:) nasıl kalacan..arada gecikir adet normaldir

ya ama hadı ıc camasırıma bulastıysa ıcıme kaçtıysa ???? benım adetım bı gun bıle gecıkmezdı canım yaaaa goguslerım falan sıstı bı ıkı sıvılce cıktı gectı bıle ama ortada bısey yok.. nası korkuyorum anlatamam olurmu olur ama olmasın yaaaaaamafoldumben

haha içime kaçtıysamı?canım benim yok öle bişey ya..hadi direk çamaşırın olmadan olsa neysede bence stresten geçikmiştr adetin nolur test yaptığında yaz bende merak ettim ama...kesinlikle diilsin...

inşallah yaaaa inşallah boş yere telaş yapıyorumdur sıcaklardan falan gecıkmiştir inşallah adetim..

ıc camasırıma bıle boşalmadı yanı boşalırken gelmiş olabılır bıraz dıye aklıma takıldı.. Allahım ne kotu bısey bu yaaa Allah korusun Allah akıl fıkır versın hepımıze bekarlara bız 3 yıldır beraberız ılk kez boyle bısey oldu bı dahada aslaaaaaaaa ki ben bıde bakıreyım hamıle olsam kürtaj falan kızlıgımda gıder Allahım sen koru yaa

canım gönlün rahat olsun hemen öyle hamile kalınmıyor çok çok zor bir ihtimal o zaman yumurtlama günün olacakta partnerin içine boşalacakta ancak öyle hamile olunur diğer türlü zor.gönlünü ferah tut her ne yaşıyorsan kendin bilirsin ancak temkinli ol sonra sıkıntılı günler seni bekler malesef

gülermisin ağlarmısın ! korunmasız ilişkiye gir hemde evli bile olmadan sonrada acaba içimemi kaçtı :eek:klava: ne bekliyorsunuz nasıl bir cevap istiyorsunuz anlamıyorumki. modern dünyanın heryanı ellenmiş ama bakireliği duran sahte masumlarıkötükedihüso çok afedersin ama bu haltı yemeden soruyomusunuz yapayımmı diye? hayır. o zaman herşey bitincede sormayın bence. bi kadınla erkek birleşince civciv çıkmaz çünkü! bilmem anlatabildimmi.

canım ayrıca gebelik testi yapabilirsin çıkar madem adetin düzenli kötü yada iyi net olarak sonuç alırsın.ama bencede stresten gecikmiştir.sıkma canını

gülermisin ağlarmısın ! korunmasız ilişkiye gir hemde evli bile olmadan sonrada acaba içimemi kaçtı :eek:klava: ne bekliyorsunuz nasıl bir cevap istiyorsunuz anlamıyorumki. modern dünyanın heryanı ellenmiş ama bakireliği duran sahte masumlarıkötükedihüso çok afedersin ama bu haltı yemeden soruyomusunuz yapayımmı diye? hayır. o zaman herşey bitincede sormayın bence. bi kadınla erkek birleşince civciv çıkmaz çünkü! bilmem anlatabildimmi.

arkadaşım nasılda çabuk insanları yargılıyorsunuz olabilir yapmıştır herkes kendi hayatını yaşıyor.bu insan zorda kalıp bize akıl danışıyor diye fırsattan istifade hemen ahkam mı kesmek gerek.bize ne herkes kendi hayatına baksın ne meraklıyız insanları sıkıştırmaya yargılamaya ayıp valla

biz nasıl sorgulamadan cevap veriyoruz sizde oyle verin kimse kimseyi bu konuda sorgulayamaz sizene yaptıysa yaptı canım aaaa sizemi kaldı derdi soru sormus cevap veren verir vermek istemeyen vermez ama bu tarz konularda niye illa birileri cıkar boyle konusur..bide kızıyonuz yani cok tuhaf ya

biz nasıl sorgulamadan cevap veriyoruz sizde oyle verin kimse kimseyi bu konuda sorgulayamaz sizene yaptıysa yaptı canım aaaa sizemi kaldı derdi soru sormus cevap veren verir vermek istemeyen vermez ama bu tarz konularda niye illa birileri cıkar boyle konusur..bide kızıyonuz yani cok tuhaf ya

canım aynen sana katılıyorum ne ayıp şeyler bunlar fırsatçılık resmen biri sana çaresziliğini anlatıyor akıl danışıyor hoşuna gitmiyorsa yaptığı hiç konuşma ama kesinlikle ahkam kesme bu çok ayıp bir şey kimse kimsenin hayatına karışamaz

ben onu sorguladımsa sizde beni sorgulaşmışsınız buda garip bi çelişki. ayrıca hergün çıkıp birileri çok normalmiş gibi bunlardan bahsettiğinde emin olunuzki biraz daha normalleşiyor toplumun gözünde tüm bu olanlar. hiç kimse bana yapılanların doğru olduğunu ve özgürlükle ilgili olduğunu söyleme cahilliğinde bulunmasın lütfen. zira sokaklar ve çocuk yuvaları bu özgürlüğün tohumları ile dolu bu ülkede. taktir edeceğiniz konular size kalmış ancak neyi ahlaksızca bulacağımada bırakın ben karar vereyim...

X