Çok korkuttun beni annem :(

boşver canım inşallah kendi ailesinden yada kendinden biri yaşamaz bunu nediyelim böyle duygusuz kişilerde varmışş ben kendimi nasıl tuttum onada bilmiyorum gerçi verdiğim en güzel cevap şu oldu benim o arkadaşa "bunun neresinde gülüncek bişi var?? Bu nedemek nasıl bir cümle bu "istanbul anneni hamm diye yutmuş? Hastaneye keyfimizden gidiyoruz ilayda annem merak etmiş bi gidelim hastaneye dedi
"

çok geçmiş olsun öncellkle
olablir herinsanın başına gelebilir bu durumlar
kötü şeylerde gelebilrdi allah korumuş
bi ufak çocuk sevindirin cnm
tekrardan geçmiş olsun

azracım çok teşekkür ediyorum bitanem evet dediğin gibi ayrın hastaneye gittikten sonra bi çocuk sevindiricem​

Canım çok geçmiş olsun inşallah önemli bir sorun çıkmaz anneler bizim bitanemiz ya Allah acılarını göstermesin :Saruboceq: a.s.

canımm çok gecmiş olsun
Allah acil şifalr versın ...

Kayboldum diye insan aglar mi yaaa .

gecmişolsun belinaycım allah annene senin evlatlarını büyütmeyi nasip eder insalllah

çok geçmiş olsun anneciğinizdede inş kalıcı bir maraz yoktur.korkmayın allah bir daha ailenizle ilgili bi r korkaşatmasın y

Bu devirde, o yaşta, hava karardıktan sonra hele ki istanbulda yaşan biri kaybolursa tabii ki de ağlayabilir..
sizin buna şaşırmanıza ben yaptım kusura bakmayın ama..
Belinay merve sizede geçmiş olsun inşallah önemli bir şeyi yoktur annenizin.

sen fransada yaşadığın için konuya fransız kaldın herhalde git baş dön tekrar oku yazdıklarımı 53 yaşındaki şeker hastası bir kadından bahsediyorum ben lütfen biraz mantıklı şeyler yaz lütfen
Benim iyice zaten moralim bozuk iyice hassaslaşmışım birde böyle abuk sabuk dalga geçer gibi yazma arkadaşım bak arkadaşım diyorum hala sana inşallah bundan sonraki yorumların usturuplu olur canı yanan kişilerle daha fazla dalga geçmesen iyi olur yok eğer ben dalga geçicem kafam iyi diyorsan geyik bölümüne gir arkadaşım ben burda DOSTLARIMLA BENİ ANLAYAN İNSANLARLA DUYGULARIMI PAYLAŞIYORUM ONLARDA ANLIYORLAR VE BENİ SAKİNLEŞTİRYORLAR Dedim ya fransada yaşadığıni çin konuya fransız kalmış olabilirsin...

Ne mutlu ona ki sizin gibi evlatları var...geçmiş olsun..

çok geçmiş olsun belinaycım,
yarın dr gittiğinizde şekeri olduğunuda söylemeyi ihmal etmeyin sakın.bazı kişilerde şeker hastalığının geçici unutkanlık ve boşluk hissi yaşattığını duymuştum daha önce..belkide bundan dolayı oluyordur.şekeri yükselmiştir belki stressten veya yediği bi yiyecekten sonra.
o da böyle şeylere yol açıyordur.CADIARZU

canim benim yaaa :teselli:

cok gecmis olsun belinaycim..cok sukur basina bişey gelmemiş..cektigin stresi anliyorum..bundan sonra cok dikkatli olun canim..ama ona alzeimmer muameleside yapip üzmeyin kadincagizi :1hug:

böyle hassas,düsünceli evlatlar yetiştirdigi için annenin ellerinden öpmek gerekir Şeniz

zaten önce dahiliyeye götürücem aç gidicez tahlilleride yaptıralım die kan ve idrar testi isterler kesin orda dicem zaten şekeride var ölçülsün bakılsın dicem, ardından nörolojiye geçicez ordda unutkanlığını söylicem ve şeker hastası olduğunu yine dile getiricem sanırıım orasıda röntgen isticektir değilmi:uhm: peki bu röntgen beyinden çekileceğei için acıf alan hissedermii ??

röntgen veya mr da hastanın canı yanmaz merak etme canım

geçmiş olsun.

yok yok kesinlikle öyle hissettirmiyoruz artık konusu kapandı dünde kaldı zaten çok kötü korku atlatmış bilerek isteyerek olmamışki biz sadece dün çok telaşlandık ben biraz ağladım onu öyle görünce karşımda sonra ablamda geldi eve annem bizi görünce sarıldı ikimizede oturdu ağladı yaa birde şey koydu bana şöyle bişi dedi enişteme "aysuyu verdim aklım gitti belinayıda verrisem duvarlar üstüme gelir ben iyice kaybederim kendimi"senağlama

Son düzenleyen: Moderatör:

canim panik yapma hemen..annecigin belki sadece karanlik oldugu için,trafik felan oldugu için panik yapmiştir belkide..hemen kötü şeyler düşünme..rontgen,mr,tomografi vs insanin canini acitmaz bitanem..dedem 4 kere beyin kanamasi gecirdi..ordan biliyorum için rahat olsun o konuda..tüm tetkiklerini yaptir ki içinizde bi şüphe kalmasin ama en önemlisi moral..moralinizi yüksek tutun..kötü fikirlerden uzak tutun kendinizi inşaAllah hiçbişeyi cikmayacak annenin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…