Çok korkuttun beni annem :(

geçmiş olsun canım inş hersey yoluna girer.ailenle upuzun günler yaşaman dileğiyle..:nazar:

geçmiş olsun belinay benim babaannemede oluyodu böyle geçici hafıza kaybı sanırım.belli bi yaştan sonra oluyo işte.çok geçmiş olsun inşl.tekrarlamaz.

canım benim çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin ailelerimiz bizim baştacımız rabbim onların acılarını yaşatmasın çok üzüldüm bitanem inşallah önemli bir hastalık değildir.canım birde annen şekersiz çay içiyormu bilmiyorum ama şekersiz çay unutkanlık yapıyor paylaşayım istedim tekrar geçmiş olsun güzelim

çileğim teşekkür ederim bitanemm buraya yazmakla azda olsa rahatladımm iyiki varsınız

canım benim çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin ailelerimiz bizim baştacımız rabbim onların acılarını yaşatmasın çok üzüldüm bitanem inşallah önemli bir hastalık değildir.canım birde annen şekersiz çay içiyormu bilmiyorum ama şekersiz çay unutkanlık yapıyor paylaşayım istedim tekrar geçmiş olsun güzelim

yok bebeğim tek şeker yada 2 şekerli içer çayını çok teşekkür ediyorum bak bilmediğim birşey daha öğrendim sayende​

canım çok geçmiş olsun.
hiçbirşeyi yoktur inşallah. a.s.

Belinaycım çok geçmiş olsun canım inan üzülerek okudum yazını,allah korumuş anacığını
sakın korkma bi tanem anneciğinin hiç bir şeyi yoktur bak gör sevgiler Şeniz

Belinaycım çok geçmiş olsun canım inan üzülerek okudum yazını,allah korumuş anacığını
sakın korkma bi tanem anneciğinin hiç bir şeyi yoktur bak gör sevgiler Şeniz

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: inşallah bitanem inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

canım ya çok geçmiş olsun neyse ki sağsalim kavuşmuşsun anneciğine.allah korumuş,verilmiş sadakanız varmış bitanem.üzülme sende..
Anneni pek yalnız bırakmamaya çalışın.
öpüyorum

:teselli: Canım yaaa Allah korumuş anneciğini
onu yarı yolda eken tanıdığınıza çok kızdım:eek:klava:
Aslında annen kayboldum dememekle iyi yapmış gibi geldi bana
Annenin kaç tane çantası varsa hepsine ev adresinizi telefon numararınızı yaz mutlaka içine koy ki unuttum diğer çantada kalmış olayı olmasın
Dilerim tekrar böyle bişey yaşamazsınız ailecek
Rabbim bütün aileni korusun canım herşeyden:Saruboceq::Saruboceq:
Üzme kendini annende üzülür sonra:teselli:

:teselli: Canım yaaa Allah korumuş anneciğini
onu yarı yolda eken tanıdığınıza çok kızdım:eek:klava:
Aslında annen kayboldum dememekle iyi yapmış gibi geldi bana
Annenin kaç tane çantası varsa hepsine ev adresinizi telefon numararınızı yaz mutlaka içine koy ki unuttum diğer çantada kalmış olayı olmasın
Dilerim tekrar böyle bişey yaşamazsınız ailecek
Rabbim bütün aileni korusun canım herşeyden:Saruboceq::Saruboceq:
Üzme kendini annende üzülür sonra:teselli:

ahh deryaam okadın annemin teyzesi oluyor ama aynı yaşıtlar geç doğmuş neyse zaten o kadını bi göörim ah bi götrimmmmm annem ona güvenerek yolaçıkmışsenağlama dediğin gibi adresleri tüm çantalarına yazdık,annemde dedi kaybolduğumu söylermiyim ne olur ner olmaz dedi takisye neden binmedin dedim kızım tek başımayım bu zamana kadar tektaksiye binmedimki dedi ( biz annemi bu zamaana kadar tek hiç dışarı salmadık market bakkal dışında) neyse inan dün çok kötüydüm uyuyamadım bile ilk kez böyle birşey yaşadık annemi ilk kez o halde gördüm çok kötü oldum bende ve yanında hiç ağlamadım ben dahada üzülemsin die hep sakinleştirdim

Canım valla içim acıdı kendi annemi düşündüm bir anda... allahtan şekeri çıkmamış annenin.. bunada şükür canım ya kendini üzme annenin sırtı yere gelmez. Sizin gibi kızları var ne güzel işte...:nazar:

canım benim çok teşekkürler dediğin gibi RABBİME şükür şekeri çııkmmış o an :KK43:

geçmiş olsun arkadaşım allah korumuş inşallah bir rahatsızlığı çıkmaz yarın
bende geçenlerde çarşıya çıkıp postaneye falan gittim mecburen elektirik su faturası
falan bir şey yüzündende moralim çok bozuktu ve dolmuştan indim kafam durdu
nereye gideceğimi bilmiyorum kapalı yol var burda antalyada oraya gidip taksit yatırıcam
ama yok nerden gideceğim bir türlü aklıma gelmedi şimdi annemi arasam
söylesem kurkucak oturdum bir kenara bir sigara içtim bir su yarım saat bekledim
ama sinirdende ağlıyorum allahım sen aklımı koru diye dua ediyorum
yarım ssat sonra aklım başıma geldi gittim işlerimi halledip eve döndüm
annenizinde o yanında gitmeyen arkadaşa canı sıkıldı mutlaka sinirlendi onun için karıştırmıştır geçmiş olsun canım a.s.:1hug:

Oyyy kiyamam teyzemeeeee
e be teyzem sende ne diye gidersin bilmedin yerlere, hemde yanliz basina
off amaaa

merak etme, hiç bisi olmayacak teyzeme o guçlu bir kadindir
sende guçlu ol bakem
guzel haberlerle gel bize

operim ikinize o guzel yanaklarinizdan

Allah korumus teyzemizi!:teselli:

Üzülme belinaycim bak sagasalim yaninda iste...a.s

Bir dahada birakmayin sakin öyle tek kadini:nazar:

Gecmis olsunŞeniz

canım benim yaa cok üzüldüm, rabbim birdaha göstermesin ne korkunc bişi kaybolmak
cok cokk gecmiş olsunnn iyi yapmısın tel ve adresi yaz bir daha böyle bişi olcak olursa bile sizi arar yada adresi gösterir yardımcı olurlar bariiii inş annende bişi cıkmaz bitanem
Allahım sen koru bizleri yarabbim

X