Çok korkuttun beni annem :(

annesine aşık ve onunla yaşayacağı güzel günlere doyamadan ayrılmış biri olarak yazını ağlayarak okudum

çok haklısın çünkü annesizlik çokkkkkkkkkkkk zorrrrrrrrrr çokkkkkkkkkkkkkk

hıçkırarak ağlıyorum annem nerdesin sadece kokunu duysam oda yeter

ANNENE DÜŞKÜN OLMAN ÇOK GÜZEL KIYMETİNİ BİLİYOR OLMAN DA BİR KEREDE BENİM İÇİN SARIL VE ÖP SELAMLARIMI DA TABİ

HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN

hepinizi çok seviyorum çok teşekkür ederim sizlere annem için çok güzel şetyrler yazmışssını zve teyzemiz diye bahsetmeniz beni çok mutlu etti yarın saat 14:04 de dahiliyede sonra 15:00'de nörolojide randevumuz var inşallah ters bişi çıkmazz [/B]

belinaycım bende anneme çok düşkünüm.
hala sabah uyanınca ilk işim annemi aramak oluyor.
çok geçmişler olsun canım.
ALLAH c.c acılarını göstermesin..............

Dilacım aminnn bitanemm ben resmen anneme hem düşkün hemde aşığım annem ablam ve ben görseniz 3'ümüz arkdaş gibiyiz yeri gelir anne kız gibi olurruz ama aha çok arkadaş gibiyiz inan dün okadar kötüydümkiii bu saatlerde

Canım çok geçmiş olsun umarım annenin önemli bir şeyi yoktur İnşallah sadece panikleyip telaştan kaybolmuştur çünkü gerçekten yaşı çok genç
Acil şifalar diliyorum canım

inşallah birtanem evet yaşı henüz 53 inşallah annemin benim tontişim dediğim meleğimin kanatsız meleğimin hiçbirşeyi yokturr

ğeçmiş olsun insallah bir sorun cıkmaz allah annene sağlıklar versin annelerimizi başımızdan eksik etmesin insallah

Çok geçmiş olsun belinaycım..:teselli:
içini ferah tut iyi düşün iyi olsun...a.s.

Belinay canim, ilk basta geçmis olsun. Ama annen alayarak kayboldum deyince, içimde gülesim geldi.
Yazik demek ki taksiye binmeye akil edememis, korkudan. Aslinda korkulacak birsey yokki.
Istanbul anneni hamm diye yutmus demekki. Neden hastaneye gidecek onu anliyamadim?

ben şehir dışında okuyordum.kardeşim mesj attı annemi ara dedi.aradım.annemin sesi kötü..ağladı ağlayacak ama bişi demedi..bende bişi demedim.konuştuk.sonra kapattım.ben zannettim ki annem beni özledi , o yüzden üzgün..neyse o olayın üstünden biraz zaman geçti..doğum günümde babam ile konuştum..babam annemin kapkaça uğradığını söyledi..biri arkasından gelmiş,cüzdanını almış..pazarda hemde..annemde panik olmuş,sinirleri bozulmuş..babamdan öğrendim durumu..sonra annemede birşey demedim,yani böyle böyle olmuş diye..ama gerçekten çok üzülmüştüm..ya bir şey olsa idi.Allah korusun bıçak falan çekselerdi(
sana da geçmiş olsun arkadaşım

kızlar yarın tümgün hastanedeyim şimdi size şunu sorucam yarın nörolojiye gittiğimizde annemin bu unutkanlığınıda söylice..yarın nöroloji beyin filmi çekermi? herşey çıkar dimi röntgende falan?

ilayda allah aşkına bun neresinde gülüncek bişi var?? Bu nedemek nasıl bir cümle bu "istanbul anneni hamm diye yutmuş? Hastaneye keyfimizden gidiyoruz ilayda annem merak etmiş bi gidelim hastaneye dedi

geçmiş olsun canım
inşallah annenin önemli bişeyi yoktur

belınaycım cok gecmıs olsun allah acıl sıfalar versın canım .. umarım hersey gonlunce olur

teşekkür ederim mihribancım dualarınızı eksik etmeyin ne olur

cnm allah korusun seni şüpheye düşürmek istemem ama bunlar alzheimer belirtileri olabilir.yaşadıkları onu gösteriyo ama basit bi b12 eksikliği de olabilir. her sonuca kendini hazırla cnm allah acil şifalar versin

bet@ canım bunu azönce msn de konuşurken bir arkadaşımda dedi teşekkür ediyorum

Canım geçmiş olsun...
Annenin durumu alzheimer belirtileri olabilir ama şöle bişeyde var insan telaşlanınca herşeyi bir anda unutabiliyor bizim bile bu genç yaşımızda bu şekilde karşılaştığımız olaylar oluyor. Sen üzme kendini. Annen bir doktora görünsün yine...:teselli:

insan böyle birşeye sizin gibi, duygusuzca da yaklaşabiliyormuş ya.
daha neler göreceğim bu insanlardan dedim sizi okuyunca.
benim babam da yaşlı ve bazan böyle kaybolduğu duygusunu yaşadığını söyler.
yaşlılıkta olabilir böyle unutkanlıklar.
taxı, de akıl edemeyebilir.
tabii ki doktora görünmesi iyi olur.

allah sizi de yaşlılığınızda böyle birşeyle karşılaştırmayacak mı acaba?

(annem, ben 22 yaşındayken öldüğü için çok sinirim bozuldu bu yazıya)

çok geçmiş olsun öncellkle
olablir herinsanın başına gelebilir bu durumlar
kötü şeylerde gelebilrdi allah korumuş
bi ufak çocuk sevindirin cnm
tekrardan geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…