Çok kilo aldım..

Baharyagmuru35

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
14.264
14.661
Hergün yarın diyorum yürüyüşe gideceğim diyete başlayacağım hergün plan yapıyorum hatta geçen hafta iki gün yürüyüşe gittim zorlanıp geri bıraktım.
Daha önce çok yürüdüm zayıflmk için. Bir ay yürüdüm sıkı diyet yaptım sadece bir ayda bir kilo verince stres olup tekrar bıraktım. Aynaya bakınca gerçkten kendimden çok rahatsız olmaya başladım. Bu dünyada en çok istediğin şey ne deseler zayıf olmak derim.
Ne yapacağım ben en büyük sorunum bir türlü başlayamamak ve tatlı çikolata düşkünlüğüm. Kendimle savaşıyorum resmen. Geçen giyindim tatlı almaya gdiyordum aynaya baktım sen kendine napıyorsun deyip geri oturup gitmedim ama akşm dayanamadım aldım tekrar..
Gerçkten başlamak istiyorum ama nasıl yapacağım bülmiyorum. Acayip kilolu oldum artık deliricem... Yardım istiyorum öneri istiyorum..

Kaç kilosunuz boyunuz kaç? Kendiniz beceremiyorsaniz diyetisyene gidebilirsiniz.

Canim ben bikac sene once 83 kiloydum boyumda kisa uc ay yurudum her gun bir kilo anca vermisimdir sonra kiraz sapi cayi kullandim kendim yapt8m hazir degil akzamlari uyumadan ve ekmek sifir vs yemek listeme daha saglikli seyler ekleyerek 57 oldum simdi 61 falanim yeniden vermek istiyoeum ama bebis istiyoeuz kendimi zorlamak istemiyorum fkat formulum cevremdede takir takir isledi cayi incelemeni oneririm aktardan al kendin yap.

Boya göre çok da kilolu değilsiniz. Ama sağlık için biraz daha ihtiyac var sanırım. Dengeli ve sağlıklı beslenin öncelikle. Sebze ağırlıklı.

Hergün yarın diyorum yürüyüşe gideceğim diyete başlayacağım hergün plan yapıyorum hatta geçen hafta iki gün yürüyüşe gittim zorlanıp geri bıraktım.
Daha önce çok yürüdüm zayıflmk için. Bir ay yürüdüm sıkı diyet yaptım sadece bir ayda bir kilo verince stres olup tekrar bıraktım. Aynaya bakınca gerçkten kendimden çok rahatsız olmaya başladım. Bu dünyada en çok istediğin şey ne deseler zayıf olmak derim.
Ne yapacağım ben en büyük sorunum bir türlü başlayamamak ve tatlı çikolata düşkünlüğüm. Kendimle savaşıyorum resmen. Geçen giyindim tatlı almaya gdiyordum aynaya baktım sen kendine napıyorsun deyip geri oturup gitmedim ama akşm dayanamadım aldım tekrar..
Gerçkten başlamak istiyorum ama nasıl yapacağım bülmiyorum. Acayip kilolu oldum artık deliricem... Yardım istiyorum öneri istiyorum..
Benim için 80ni görmek imkansızdı oldu ve başladım kırılma noktam o kiloydu.

Bende genelde 49 50 arasinda gidip gelen biriydim. Bekarken aliştim ince bele uzun duran bacaklara doğum yaptim 78 ile sezaryen olduğum için hemen gitmesi 70e anca düştüm . 3 ay emzirebildim sonra baktim emmiyor oglum kendimi diyete pilatese ve leslie verdim ve 53e düştüm. Tabi bu sırada telefonuma zayif fit mankenleri indirdim baka baka oldum valla aynisi kendinizi güzel kiyafetlerse hayal edin ve şu felsefeniz olsun ben bunlarin tadini biliyorum yedim yedim böyle oldum bide incecik olayim onun tadini bilmiyorum deyin ben bu şekilde verdim

Kas oranı yağ oranından az oldugu için kötü bir görüntü oluşabilir.Kilo vermekten ziyade yağ yapacak şeyleri daha az tüketirseniz görüntü düzelmeye başlar.Ne kadar zayıflarsan zayıfla o yağlardan gitmediği sürece güzel bir görüntü elde edemezsin.Bu yüzden kararlı olmak,azimli olup bir işin devamını getirmek çok önemli.Önce kendinize güveni kilo vererek elde edin daha sonra hayatta birçok başarıyı beraberinde getirirsiniz zaten.

Canim ben bikac sene once 83 kiloydum boyumda kisa uc ay yurudum her gun bir kilo anca vermisimdir sonra kiraz sapi cayi kullandim kendim yapt8m hazir degil akzamlari uyumadan ve ekmek sifir vs yemek listeme daha saglikli seyler ekleyerek 57 oldum simdi 61 falanim yeniden vermek istiyoeum ama bebis istiyoeuz kendimi zorlamak istemiyorum fkat formulum cevremdede takir takir isledi cayi incelemeni oneririm aktardan al kendin yap.

Vay be mükemmel vermişsiniz. spor olarak sadece yürüyüş mü yaptınız

Bü hafta kendinizi sıkın başta hızlı vericeksiniz gerisi geliyo çünkü yaptıkca verebildiğinizi farkediceksiniz,bende iki sene önce 15 kilo verdim her aksam saat bir de de gelsem kendimi zorla yürüme bandına atıyodum bi başlayınca geris gelir aslında,suan aksamları callan yapıyorum onda da kendimi böyle gaza getiriyorum

X