Cok kararsizim lutfen yardim edin.

HNisaa

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2019
11
2
30
Merhabalar.3 yillik evliyim.evlenmeden once esimin cok borcu varmis bana soylemedi evlendigimiz gunden beri surekli sikinti yasadik borclar yuzunden kapima alacaklilar geliyordu.icra memurlari geldi.esim bana yuklu bi miktar kredi cektirdi.kendisi memur kendisi cekemedi o yuzden bana cektirdi.benim uzerime is yeri kurdu araba alip satiyodu ekis olarak ama isleri yolunda gitmedi borclar giderek artti.bu borclar yuzunden bana surekli yalan soyledi.oduyorum dedigi krediyi aslinda hic odemedigini ogrendim hakkimda hapis cezasi cikti tekstilde calisiyorum maasimda haciz var adima acilmis bir suru icra dosyasi var.en son dayanamadim onun ailesinede kendi ailemede herseyi anlatip evi terkettim suan kendi ailemin evindeyim.3 ay oldu esimin ailesi 1 kere arayip evine don demediler esim surekli ariyor pisman oldugunu bidaha bu hatalari yapmayacagini soyluyor.oturdugumuz ev ortakti herkes istedigi gibi girip çıkabiliyordu onu sorun edip donmedigimi dusunuyo esim o yuzdende ayri bi ev tutmak istiyor.acik soyluyorum ben ne yapmak istedigimi bilmiyorum.bosanmis bi sekilde hayatima devam etmek korkutuyor beni ama esimle devam edersemde yine ayni seyler olursa diyede korkuyirumavukat tuttum bosanmak icin ama mahkemeyi acmaya cesaret edemedim lutfen yardim edin.en azindan yorum yapin ki biraz olsun kafamda biseyler sekillensin artik.

Umarım çocuk yoktur.

Adamdaki rahatlığa bak, sağa sola borcu var, kendi kredi çekemeyince karısına çektiriyor. Sonra senin borcunmuş gibi elini eteğini çekiyor. Yok öyle bir dünya.

Evlilik öncesi olan borçlar seni ilgilendirmez, kendisi ödemek zorunda. Ha sonra çekilen kredi vs. Tabi sana patladı. Eğer avukat işin ehliyse, seni savunabilirse, sıyrılıp çıkarsın, olmazsa ... geçmiş olsun.

Ama tez vakitte boşan derim. Yalan üzerine kurulu bir ilişki/ evlilik yürümez. 3 sene iyi dayandın.

Borcu odeyecegini soyluyor ama bes parasi yok tabiki ailesi ödeyecek.odeyecekler ama bor omir bunu benim yuzume vuracaklar borclarinizi biz odedik diye.

Borclarini bir sekilde kapatsin oyle dusunun barismayi. Su anda geri donerseniz başa sarar

Borcu odeyecegini soyluyor ama bes parasi yok tabiki ailesi ödeyecek.odeyecekler ama bor omir bunu benim yuzume vuracaklar borclarinizi biz odedik diye.
Kendi oğullarının pisliğini temizlemek zorundalar, adamdan fayda yoksa. Istedikleri kadar söylensinler, duymamazlıktan gel.

Kendi oğullarının pisliğini temizlemek zorundalar, adamdan fayda yoksa. Istedikleri kadar söylensinler, duymamazlıktan gel.
Daha bir cok sebep var malesef beni bosanma kararina iten ama bir yandanda bosandiktan sonra toparlanamazsam diye korkuyorum cok severek evlendim

Gayet de kendini toparlarsın. Biraz zaman alır ama pejmurde olacak kadar da değil.

Eşiniz dolandırıcı resmen. Nasıl kabul edebildiniz kredi çekmeyi, üstünüze iş kurulmasını? İlla dönerim diyorsanız borçlar ödenmeden sakın dönmeyin. Boşanmak da sandığınız kadar zor değil. Severek evlenmişsiniz güzel de herkes severek evlenmiş buna boşanan çiftler de dahil. Benim şahsi fikrim kendinizi kurtarın yoksa bir bakarsınız koca ortada yok bir dünya borçla, alacaklılar kapıda kalakalmışsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…