Çok hastayım lütfen yardım edin

AdventureTime

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2016
932
397
Lütfen konum taşınmasın acil cevaplara ihtiyacım var.
Günaydın ablalarım.Saat sabahın 5 i ve ben uyuyamıyorum.Uyumak istiyorum uykum geliyor uyuyamıyorum.Çok halsizim.Yerimden kalkamıyorum midem bulanmıyor ama bi garip.Mideme ve karnıma bi an kramp girmiş gibi oluyor sonra hemen geçiyor.Yerimden kalksam bayılacak gibiyim.Okula da gidemeyeceğim enerjim 0 çok garibim hiçbir şey yapmaya mecalim yok.Sıcaklıyorum ateşim var mı bilmiyorum.
Dün hiç yemek yemedim annemden çorba istemiştim ama yapmamış unutmuş sanırım.Fast food vardı evde (köfte patates) biraz onu yedim onun dışında biraz abur cubur.Tek yediğim sağlıklı şey kahvaltıdaki yumurta.
Yemek yemediğim için mi böyle oldum?Dün gece de karnıma hafif kramp giriyordu gurulduyordu ama böyle halsiz değildim.Ne yapmalıyım nasıl geçer lütfen acil yardımm

Midenizi rahatlatmak için ılık bir çorba iyi gelir aslında.

Anneniz bugün evde olacak mı? Yapabilirse iyi olur.

Kesinlikle psikolojik destek almalısın. Psikiatriste git mutlaka.

Psikolojik bir durum bu. Seni üzen birşey mı oldu yoksa farklı bir hastalığın mı var çünkü anlattıkların eğer uzun zamandır böyle isen,psikolojik.
Yok hayır,uzun zamandır böyle değilim.Dün akşam biraz karnım ağrıyordu sadece o da çok önemsenmeyecek bir derecedeydi.
Bu sabah birden kötüleştim,hatta gece uyuyamadım.Şu an kafamda stres,sıkıntı gibi bir şey yok öncesinde de yoktu.Okul hayatım,aile hayatım da düzgün gidiyor.
Dediğiniz gibi olabilir mi bilmiyorum ama kafamda bir şey yoktu ve hala da yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…