Çok Güzel Bir Duyguymuş:))))

okurken tüylerim kalktı acaba banada yaşatırmıki allah dedim çok hoş bir duygu eminim:1hug:

Çok duygulandım ya...
Allah kızına hayırlı gunler gostersın kaderı guzel olsun ınsallah..

okurken duygulandım,sevindim bi tuhaf oldum ama ne mutlu ki kızlarının senin gibi annesi var Allah tüm mutlu anlarında yanlarında olmayı nasip etsin canım benim

okurken tüylerim kalktı acaba banada yaşatırmıki allah dedim çok hoş bir duygu eminim:1hug:

Çok duygulandım ya...
Allah kızına hayırlı gunler gostersın kaderı guzel olsun ınsallah..

dilekleriniz için sağolun kızlar a.s. allah hepinize böyle güzel özel anlar yaşatsın :Saruboceq:

Canım genç kızın ve senin için güzel günler ve her mutlu anınını birlikte paylaşmalar dilerim.

cok mutlu oldum okurken allah hep kızlarının yanında etsın senı ısallah
senınde kızlarınında hersey hep gonlune gore olsun

genç kız annesi oldun, ne güzel.
Allah mürüvetlerini görmenide nasip etsin.
hayırlı yazılar yazsın inşallah. AMİN.

Canım genç kızın ve senin için güzel günler ve her mutlu anınını birlikte paylaşmalar dilerim.

cok mutlu oldum okurken allah hep kızlarının yanında etsın senı ısallah
senınde kızlarınında hersey hep gonlune gore olsun

genç kız annesi oldun, ne güzel.
Allah mürüvetlerini görmenide nasip etsin.
hayırlı yazılar yazsın inşallah. AMİN.

hepiniz çok iyisiniz çok sağolun içten dilekleriniz için a.s. allah hiç birimizi sevdiklerimizin yanından ayırmasın :Saruboceq:

Sabah sabah ağlattın beni canım ya ne kadar güzel anlatmışsın.Allah kızının bahtını açık etsin beyaz gelinlikle görmeyide sana nasip etsin inşallah.Sevgiler...

Sabah sabah ağlattın beni canım ya ne kadar güzel anlatmışsın.Allah kızının bahtını açık etsin beyaz gelinlikle görmeyide sana nasip etsin inşallah.Sevgiler...

cnm benim amin :Saruboceq: çok teşekkürler a.s.
sanada balınla birlikte uzun, mutlu,sağlıklı bir ömür dilerim Şeniz

canım mesajını okuyunca inan çok duygulandım Rabbim inşallah gelin olduğunuda gösteririr ...

canım ablam şimdi okudum yazını sonunu getirene kadar yanaklarım ıslanıverdisenağlama. her gün şükrediyorum annem, babam, ablam yanımda ve beni çok seviyolar. kendimi hatırladım pek ufak sayılmazdım farkındaydım herşeyin ama bende anne diye bağırmıştım kaydirigubbakcemile2. en sevdiklerimizle geçirdiğimiz her dakka o kadar değerliki içimize sindiği gibi biz gibi yaşamak gerek.a.s.

Allah sevdiklerini yanından eksik etmesin cnm benim :Saruboceq:
kıyamam sana :teselli:

Allah yavrularımızı hepimize bağışlasın................................

ay canım benim ya..
allah size de genç kızlarınızada hayırlı uzun ömürler versin..
teyzemde kuzenim olduğunda kızıyla ilgileneceğine ağlaya ağlaya bize gelmişti
heyecan,saşkınlık had safhada oluyor..

çok sağol cnm güzel duaların için :1hug:
Allah sizlerede bu duyguları yaşatsın :Saruboceq:

ohh ohhh bir güzel yemeğe gidin anne kız:CüvCüv:

Bizim daha 5 senemiz var demekki.

ohh ohhh bir güzel yemeğe gidin anne kız:CüvCüv:

Bizim daha 5 senemiz var demekki.

sağol cnm Şeniz ilk gördüğünde kutladık cnm yemekte hatta bugün 2 . kez oldu
Allah sanada göstersin cnm bu günleri :Saruboceq:

inşallah tüm mutlu zamanlarında kızlarının yanında olursun

Allah sevdiklerini yanından eksik etmesin cnm benim :Saruboceq:
kıyamam sana :teselli:

canım ablam sana kanım çok kaynadı anlatamam keşke sende benim ablam olsaydın. seninde biricik güzel ablam seninde sevdiklerini yanından eksik etmesin, yavrularının hep yanında olursun umarım. seni pek tanımıyorum ama inan yapmacık değil sölediklerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…