Çok Güzel Bir Duyguymuş:))))

kız burcu gözün aydın...darısı küçük kızının başına..bana da kızımın ilk gününü hatırlattın...ben de ağlamıştım mutluluktan...babasını arayıp akşam kızım için bir hediye almalısın dedim..anlamadı tabii ama almış getirmiş..sordu sonra bana''hayırdır bu gün ne ki''dedi...ben de kızımız genç kız oldu o yüzden dedim...yani bi şekilde ona da duyurmuş oldum..sana da tavsiye ederim..hem kızın mutlu olur hem de baba...a.s.

canım Allah daha nice güzel günlerini görmeyi nasip etsin inş. :Saruboceq: ve o güzel günleri birlikte yaşamanızı nasip etsin :Saruboceq:
çok teşekkür ederim cnm aminnn :Saruboceq: Şeniz
ay ay ayyy ablacım çok sevindim ve çok imrendim aranızdaki ilişkiye
Rabbim güzel günler göstersin ikinize de
Artık sen de bir genç kız annesisinnn sositososito
sağolasın bebişimm hep böyle ilişkimiz güzel kalır inş. :Saruboceq:
burcu yavff benim oğlum ne zaman yanıma gelcek "anne anne geldi" dicek bana yaaa ee desin artıkk

:roflol: geldi geldimi ..gördüm gördümmü acaba :jeyyar:

burcu ablam ne güzel anlatmısın valla suan annemle ikimiz aglıyoruz onada okudum yazdıklarını
gözlerimiz doldu tastı hatta aglıyoruz yeminlee
ne güzel anlatmısın yazmısın duygularını sen artık bir genc kız annesisin ne güzel bir duygudur bu yarabbi...
benimde ilk oldugu zaman geldi aklıma malesef annem evde degildi halama demişti aynı korkak ürkek seslee ve utanarak :)))))
ayyy ne güzeldi simdi hatırladımda anne olmak baska sey yaaa Şeniz
inş ALLAH gelinlikli halinide görmeyi nasip eder ablam sana

çok teşekkür ederim cnm ..aslında bende hemen tele sarılıp msj attım sonuçta babası bilsin dimi biricik kızımızın en önemli gününü kaydirigubbakcemile3 tavsiyene uyucam ama kızım aman anne babama söyleme dedi utanırmış küçükte diyoki çok bilmiş aa babamı ne ilgilendirki bu durum kaydirigubbakcemile3

çok teşekkür ederim cnm aminnn :Saruboceq: Şeniz

sağolasın bebişimm hep böyle ilişkimiz güzel kalır inş. :Saruboceq:

:roflol: geldi geldimi ..gördüm gördümmü acaba :jeyyar:

yok kıs daha yeni sordu ne zaman gelcek diee :jeyyar:
ahh kafam benim:tomato: salak kafamm :tomato:kafama edim
:tomato:

canlarım benm ne güzel ya sizinle mutluluğu paylaşmak a.s. annciğinin ellerinden öperim Şeniz aminn bitanemm :Saruboceq:

yok kıs daha yeni sordu ne zaman gelcek diee :jeyyar:
ahh kafam benim:tomato: salak kafamm :tomato:kafama edim
:tomato:

öyle deme kız kendine sen bilinçli bir anne olarak görevini yaptın tabe biraz erken ve aceleci davrandın ama olsun kaydirigubbakcemile3 çocuk gama düşcek gelmedi diye

canlarım benm ne güzel ya sizinle mutluluğu paylaşmak a.s. annciğinin ellerinden öperim Şeniz aminn bitanemm :Saruboceq:

söyledim anneme oda seni öpüyo ablam a.s. Şeniz
annem yası genc daha sen kac yasındasın ablam annem benden 20 yas buyuktur
bu sene 44 yasına gircek işte kısmetse ALLAH ım ona uzun ömürler versin inş:Saruboceq:
annem başka yaa herkesin anneside öyledir biliyom bu aralar bizde cok duygusalızz:çok üzgünüm:
su isteme işi varya benim ayrılcaz filan diye üzülüyoz senağlama
sonada durup diyo ki sen mutlu olda tek biz hiç aglamayalım inş :Saruboceq:

valla yorum süpermişkaydirigubbakcemile3burda komşumuzun kızı var ankarada evli oda kendi kızınınkinde bütün aile büyüklerini toplayıp yemek vermişti bide yemekte açıklamış toplanmamızın sebebi bu die çok utanmışlar anane ile dede. bize kendisi anlatmıştı " erkek çocukların sünnetlerini kutluyoruz yaa buda kutlanmalı bence "die çok radikal biriydi
yani babaya sölenmeli ama diğerlerine gerek yok

ben 33 yaşındayım cnm kızımla aramızda siz gibi 20 yaş var..allahım bahtını güzel yapsın cnm annene katılıyorum hem ne demişler hem ağlarım hem giderim dimi :jeyyar:

evt nette bir haber okumuştum artık kızlarada bu günlerinde parti yapalım diye aslında güzel ama bizim toplumumuz biliyosun utangaçtır
zaten bizim söylicek kimsemiz yok cnm babaanne uzakta söylesekte ona bi anlam ifade etmez ee benimde tarafımda kimse yok biz bize kutlarız bizde akşama hihoyyyt

ben 33 yaşındayım cnm kızımla aramızda siz gibi 20 yaş var..allahım bahtını güzel yapsın cnm annene katılıyorum hem ne demişler hem ağlarım hem giderim dimi :jeyyar:

AMİN İNŞALLAH ablam :Saruboceq:
dogru dıyosun hem aglarım hem giderim oluyo valla yerimseniben

Ay canım benim bir anne için güzel duygudur:)
---------şimdiki gencler erken yaşıyorlar bu durumları
ben evlenmeden bir ay oncesi olmuştum yaşım 15 di felan
----------------bende bi anımı anlatıyığım:)
bi aliş veriş merkesinde yim o kadar pet almışım ki eşimde var yanımda tabiki evde bi ben ve ikide kızım eşim hiç anlamaz halimizi kasiyer sormuş eşime abi hepsinimi alıyorsun eşim yok birtene alacağım gülmekten yerler yıkılmıştım o gün:) zavalı nerden bilsin evde üç kanmalı hasta var:)

inş kızının hayatında karşısına çıkacak her basamağında yanında olursun cnm elinden tutar hep varlığınla ona destek olursun.

ayy cnm benm senin evliliğn baya erken olmuş ya adet olmasaydın ergen olmadan eş mi olcaktın kafamçokkarıştı bizimde sonumuz sizin gibi cnm öteki kızımda 9 yaşına gircek nisanda şurda 3-4 yıla kalmaz 3 kanamalı hasta olcaz kaydirigubbakcemile3
bizim bir arkadaş vardı onunda 2 kızı bide kendi her yaz tatile gideerlerdi hiç unutmam bi yaz tatile çıkamadılar eşi isyan etmişti adam ne zman izin ayarlsa evdeki bayanlardan biri adet oluyordu kaydirigubbakcemile3

Kız senin küçük cadı çok bilmişşş...yanmışsın sen..yok karar verdim büyük kızını alcam oğluma..:teytey:

inş kızının hayatında karşısına çıkacak her basamağında yanında olursun cnm elinden tutar hep varlığınla ona destek olursun.
çok sağol cnm dileklerin için Şeniz
Kız senin küçük cadı çok bilmişşş...yanmışsın sen..yok karar verdim büyük kızını alcam oğluma..:teytey:

kaydirigubbakcemile3 hiç sorma küçüğümüz pek bi bilmiştir tıpkı baba ee büyük içinde bana bak onu gör kaydirigubbakcemile5

canim benim hayirli olsun darisi mustakbel gelinimin basina :jeyyar: insallah agrisiz sizisiz duzenli gecirir :Saruboceq:, ay kiyamam ya bugun kendi dershane de ama akli hep baska yere olucak-tatlicadiarzu-
ben liseye kayit olmaktan gelirken olmustum otobuste hisseddim ilk eve girer girmez anneme soylemistim yengemlerde vardi annem hemen sarildi kizim genckiz oldu diye yengemlere soylemisti dayimin kizi da beni tuvalete giderkken slklstlrlp banane ben de gorcem diyor dudelikafadulden

amin cnm tşk ederiz Şeniz
dayının kızıda amma meraklıymış kaydirigubbakcemile3 ne varsa görceği kandan başka kaydirigubbakcemile3

gerçekten çok duygulandım, umarım hayatının her önemli anında anneciğini yanıbaşında bulurlar.
ilk öğrenince tokat atarlarmış, kırmızı yanaklı olsun diye kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…