Çok Güzel Bir Duyguymuş:))))

canım ablam sana kanım çok kaynadı anlatamam keşke sende benim ablam olsaydın. seninde biricik güzel ablam seninde sevdiklerini yanından eksik etmesin, yavrularının hep yanında olursun umarım. seni pek tanımıyorum ama inan yapmacık değil sölediklerim.

cnm benim yaa samimiyetine öyle çok inanıyorum ki buluşmada o hep gülen gözlerin enerji verdi bana Şeniz bende ablan sayılırım cnm yerimseniben ben tek çocuğum biliyomusun senin gibi manevi kardeşlerim var hep :lepi:

nan delü sabah sabah ağlatçaktın az daha beni tuttum ama:eek:klava: (niye tuttuysam onuda bilmiyorum tutumlu karıyım herhalde ondan :icecream:)

Allah daha nice güzel ilk günler yaşatsın ikinizede (oğlunda çok bilmiş ha çok güldüm)a.s.

genc kizimin kaderinin bahtininda güzel cizilmistir insallah bu baslayan hayat yolunda.. yücce rabbim daha daha güzel günler nasip etsin sizlere..

nan delü sabah sabah ağlatçaktın az daha beni tuttum ama:eek:klava: (niye tuttuysam onuda bilmiyorum tutumlu karıyım herhalde ondan :icecream:)

Allah daha nice güzel ilk günler yaşatsın ikinizede (oğlunda çok bilmiş ha çok güldüm)a.s.
kıyamam sana bitanem sağolasın :1hug: allah sanada hayırlı evlatlar nasip etsin.. :Saruboceq:
genc kizimin kaderinin bahtininda güzel cizilmistir insallah bu baslayan hayat yolunda.. yücce rabbim daha daha güzel günler nasip etsin sizlere..

çok teşekkürler cnm amin.. :Saruboceq:

canım arkadaşım bu yazına sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim inan
kızının genç kız olması ve bunu seninle paylaşması ne güzel umarım bende kızlarımın o günlerini görebilirim
canım benim anneciğin görememiş seni ama bak sen yavrularını gördün işte Rabbim bi yerden alınca diğer yerden veriyor
hep diyorum tatlım inşallah sen yavrularının en güzel günlerinde yanlarında olursun Rabbim sana da yavrularına da uzuuun uzun ömürler ihsan etsin
onlar annelerini doya doya yaşasınlar:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım arkadaşım bu yazına sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim inan
kızının genç kız olması ve bunu seninle paylaşması ne güzel umarım bende kızlarımın o günlerini görebilirim
canım benim anneciğin görememiş seni ama bak sen yavrularını gördün işte Rabbim bi yerden alınca diğer yerden veriyor
hep diyorum tatlım inşallah sen yavrularının en güzel günlerinde yanlarında olursun Rabbim sana da yavrularına da uzuuun uzun ömürler ihsan etsin
onlar annelerini doya doya yaşasınlar:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

çok düşüncelisin cnm sağoalsın acımıda sevincimide paylaşan herkese çok teşekkür ederim :enbuyukkk:
Allah ım sanada evlatlarının en güzel en özel günlerini göstersin :Saruboceq: öpüyorum bitanem Şeniz

Ablacım...
Çok mutlu oldum gözünaydın..
Sen harika bi annesin Şeniz
Seni çok seviyorum ben ya :1rolleyes:

cnm benim yaa samimiyetine öyle çok inanıyorum ki buluşmada o hep gülen gözlerin enerji verdi bana Şeniz bende ablan sayılırım cnm yerimseniben ben tek çocuğum biliyomusun senin gibi manevi kardeşlerim var hep :lepi:

ablam benim dünyaya belki tek çocuk olarak geldin ama bizim gibi kardeşlerin ablaların oldu galiba ne istersen ulaşabilirsin bana yapabileceğim bişi oldu an yaparım.:1hug:

X