Jinekoloji Çok fazla kanamam oldu

carcrushed

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2023
3
0
19
Merhaba 19 yaşındayım normalde reglim çok ağrılı ve zor geçer doktora gittim bunun için ama bir şey çıkmadı fakat bu sefer ki reglim hepsinden daha kötü geçti ayağa kalkamadım ve aşırı derecede kanamam oldu bir anda 2. Günüm bugün ve şu an kesildi gibi oldu hiç gelmiyor karnım da hala ağrıyor annem normal geçer dedi fakat korktum daha önce hiç böyle olmamıştı doktora gitmeli miyim

Bence bir doktora daha görünün şu son olaylardan sonra başka görüş almanın önemi ortaya çıktı.

Tabii ki doktora gidin ancak çok telaşlanmayın benim kanamaları da böyle sürprizler yapar bazen ağrılı bazen ağrısız bazen az bazen çok. Geçmiş olsun

doktora gittiğinizde hangi testleri yaptılar, neye baktılar?

ilk gün ağrılı cok kanaması olup sonra kesilen, ara ara bayılcak kadar şiddetli yaşayan, arada pıhtı gibi ya da çok koyu renkte kanaması gelen vs. özellikle de sizin gibi genç kadın çoktur, ciddi bir şey değildir muhtemelen ama tabi ki tekrar gidin bi görünün.

doktora gittiğinizde hangi testleri yaptılar, neye baktılar?

ilk gün ağrılı cok kanaması olup sonra kesilen, ara ara bayılcak kadar şiddetli yaşayan, arada pıhtı gibi ya da çok koyu renkte kanaması gelen vs. özellikle de sizin gibi genç kadın çoktur, ciddi bir şey değildir muhtemelen ama tabi ki tekrar gidin bi görünün.
Ultrason ve hormon testi yaptılar. Histeroskopi yapalım dediler fakat ailem izin vermedi. Şimdi de gitmeme izin vermiyorlar.

X