Cok duygusalım kötü mü sizce

melisaa3456

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2024
11
2
24
Hastanede staj yapıyorum bu hafta cuma son gün içim bi buruk şimdi de durup durmadan ağladım ordakilere çok alıstım işimi de seviyorum bi tuhaf hissediyorum kendimi kötü bişey mi bu sizce onlar da benden memnun

Genel halinizmi anlık mi.Herseyin fazlası zarar.Cok diydusallik çok hata yaptırır insan ilişkilerinde sadece duygularla değil akıl ve mantiklada alınmalı kararlar.Cok hassas insan olmak bu dünya için olacak bir durum değil.Doga bile güçsüz olanı eler belgesellerde izlemissinizdir belki.Tabiki robot değiliz duygusuz değiliz.Yinede duyguların peşinde sonbahar rüzgarında savrulan yaprak gibi savrulmak kötü birşey.Yetiskin olmak duygularını kontrol edebilmektir bunu sadece çocuklar ve deliler yapamaz.Geri kalanların yapmasi beklenir.Tabiki ağlayabilirsiniz rahatlatır belki.Kroniklestirmediginiz sürekli hale gelmediği sürece sorun değil

Genel halinizmi anlık mi.Herseyin fazlası zarar.Cok diydusallik çok hata yaptırır insan ilişkilerinde sadece duygularla değil akıl ve mantiklada alınmalı kararlar.Cok hassas insan olmak bu dünya için olacak bir durum değil.Doga bile güçsüz olanı eler belgesellerde izlemissinizdir belki.Tabiki robot değiliz duygusuz değiliz.Yinede duyguların peşinde sonbahar rüzgarında savrulan yaprak gibi savrulmak kötü birşey.Yetiskin olmak duygularını kontrol edebilmektir bunu sadece çocuklar ve deliler yapamaz.Geri kalanların yapmasi beklenir.Tabiki ağlayabilirsiniz rahatlatır belki.Kroniklestirmediginiz sürekli hale gelmediği sürece sorun değil
Teşekkür ederim 🙏🏻

Ben de karakterim gereği duygusal bir insanım🤭 Bence duyguları açıkça ifade etmek güzel bir şey ama kendimizi yıpratmadan dozunda yaşamak lazım diye düşünüyorum 💕

Bu arada deliler derken zihinsel sorunu olan kişilerden bir yerde tedavi olma olasılığının hiç olmadığı kişilerden doğal olarak duygularını kontrol etmelerini bekleyemeyiz onlara bu konuda kesinlikle birşey soyleyemeyiz yazmaliydim.Yazi daki tabir için özür dilerim kötü bir maksat taşımıyor elbette biraz halk dili ile kullanılan bir tabir oldu fakat kullanmamaliydim..Kendime arada delirme desende kimsenin alınmasını gerektirecek bir kelime yazmak istemem.Deyim olsa bile.

Hastanede staj yapıyorum bu hafta cuma son gün içim bi buruk şimdi de durup durmadan ağladım ordakilere çok alıstım işimi de seviyorum bi tuhaf hissediyorum kendimi kötü bişey mi bu sizce onlar da benden memnun
Kötü ama senin için kötü zararın kendine.bilen olursa bilerek üzer ağlatır üstüne zevk alır duygularını bastırman lazım biraz ama hormonal de olabilir reglin yakınsa yada hamileysen sürekli böyle değilsen

X