çok çok az kullanılmış eşya...

emrecemre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2007
178
5
42
1 sene kullanılmış L KÖŞE 8 kişilik venge masa 6 sandalye ve bir adet salon takımı uzun konsolu.....arkadaşlar 1 senelik evliyken istanbula taşındım ve eşyaları balıkesirde kayınvalidemin bir odasına bıraktım...düşünen varsa yardımcı olurum....eşyalarım yenidir istanbulda yenilerini aldığım için onlar balıkesirde kaldı..fiyatları bilmiyorum ama çok uygun bir fiyata veririm...

Canim resim koyamam onlar balikesirde ben istanbuldayim..üst tarafi bej alt kismi kahve..kumaş köşe..çok şik ve modern..ben çok severek kullaniyordum fakat buraya taşinirken getirmedim..daha sonrada yenilerini aldim..çünkü ordan buraya gelmesi de neredeyse ayni fiyatti...diğer mobilyalaraimda çok moderndir..8 kişilik düz venge rengi bir masa..3 metreye yakin bir konsol ve deri 8 tane sandalye var...ilgilenen olursa yardimci olurum....

kızlar öncelikle eşyalar balıkesirde onu söyliyim..L köşe takımının üst tarafı bej alt kısmı koyu kahve...L kısmının kısa olan kısmı bazalı uzunda kalan kısmı açılınca çift kişilik yatak oluyor...1 sene kullandım..üzerinde ufak bir sigara yanığı var..eşim 1.ayda sigara düşürdü malesef..onun haricinde temiz ve kullanışlı ve kalitedir...

konsol 3 metre kadar uzun venge rengi kenarları gümüş rengi...çok modern..
masa 8 kişilik ama 12 kişi rahat yemek yiyebiliyor...düz venge rengi...kalın ayaklı..
sandalyelerin yarısı deri yarısı tay tüyü(nubuk gibi koyu kahve bildiğiniz tay tüyü rengi)

diğer şehirlere kargo çok tutar o yüzden balıkesir içi daha ii olur...

Canım o gusel mobilyalarını satıyorsun demek Yakın yerde olsaydı hemen alırdım.Bu arada artık hiç görüşemiyoruz msn den bir ses ver ltf.Antalya dan Sevgiler

Canım o gusel mobilyalarını satıyorsun demek Yakın yerde olsaydı hemen alırdım.Bu arada artık hiç görüşemiyoruz msn den bir ses ver ltf.Antalya dan Sevgiler

evet canım ya salon takımımı getirdim sadece..diğerlerini bıraktım orda....sen dahada iilerine layıksın arkadaşım....msn açamıyorum işyerindeki bilgisayar aktivasyon bilg.olduğu için..ama mutlaka en kısa zamanda görüşelim..çok şey birikti konuşacak....

resimleri yok malesef..çünkü ben istanbuldayım..arstil in sitesine gir..köşe takımlarında bodrum var..kırmızı bordo karışımı bir renk köşe L...ona benziyor...L nin ufak kısmı baza uzun kısmı açılır yatak oluyor...üstü bej altı koyu kahve....

fiyat ne düşünüyorsun. bide resim görmeden alışveriş nası olacakki. sonuçta eşya alnıyo. küçük bişi deilki görmeden bakmadan alınsın.bu şekilde kimse karar veremez canım.sevgiler

balıkesirde olanlar gidip görüp bakıcak canım..öyle alıcak..başka nasıl alınabilirki...elma değilki şeklini şemalini bilesin...tahminlede olucak iş değil...o yüzden istyen ihtiyacı olan gidip görebilir....fiyat hiç düşünmedim ama çok uygun bişey olacağı kesin..ben alırken çok pahalıya almıştım fakat şimdi sadece orda duracağına birinin işine yarasın diye yazdım buraya..orda durdukları yerden bana bir faydaları yok....

tamam canım eşimle görüşüp en kısa sürede sana dönücem. eğer kabul ederse pazar günü balıkesire gidip görme şansımız olurmua.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…