ÇOK ÇİRKİNİM

Her bayan güzeldir. Kendini kimseyle kıyaslama Mutlu olmaya bak. Bakımlı olabilirsin mesela yasın daha cok genç. Yüz maskeleri yapabilirsin tam ergenlik çağındasın yani sıkıntı yapacak bir şey yok

2000 doğumlu ay ne güzel:) ergenlikten çıkınca güzelleşirsin canım benim. Ruhun güzel olsun dicem tatmin etmicek. Ama yüzünu begenmiyosan ilgiyi başka yerlere çek saçların güzel olsun.kıyafetlerin güzel olsun ay ne biliyim küçüksün bisey de diyemsn:)

Hepinize tesekkurlerr:)) kime sorsam bir iki yila degiscek sen de amma abarttin diyolar :) sen kendini cok inceliyosun dediler insallah bi iki yil sonra duzelir:)

Merhaba. 2000 aralık dogumluyum. Çok fazla çirkinim biliyorum Rabbim bu yuzu layik görmüş ama utanıyorum yani. Yuzumu anlatcak olursam burnum yamuk yani. Burun deliklerimin bi kucuk biri buyuk. Dudagim yamuk. Gozlerim birbirinden farkli. Yani yuzum belli bi sekilde asimetrik. Video cekiyorum surekli. Bildiginiz oyle. Burnumda küçük bi ben var sag tarafinda sag yanagimda busuru sivilce var solda bunlar yok. 162 boyum kilom kirkbes. Zayifim yani herkes cok zayifsin diyo ama genetik napiyim. Annemin yuzu gayet guzel ben oyle degilim ona cekmemisim herkes sima olarak benzetir ama ayrintiya girince ben cok kotuyum. Nasıl gecicek burnum zaten duzgun degil burun sirti laz burnu gibi (lazlari asagilamak icin soylemiyorum genel kavram olarak) uzun yani. Bi de delik farki cikti simdi cok mutsuzum. Hayattan sogudum artik. Arkadaslar cirkin degilsin diyo ama eminim beni teselli etmek icin. Bebekken cocukken yani bes alti yedi yaslarinda cok güzeldim. Herkes bayilirdi. Ergenlige yaklastigim zaman iyice cirkinlestim burnum bozuldu yüzüm her sey mahvoldu dış gorunus anlaminda. Burnumun kikirdagi mi yamuk acaba bi doktora mi gitmem lazim zatrn oyle eskisi gibi nefes alamiyorum. Cok mutsuzum ya cok ozguven denen sey bende yok ne yapmaliyim sadece biraz guzellik istiyorum elhamdulillah halime ama sadece biraz. Ne yapmam lazim omur boyu boyle devam mi etcek
Rıca etsem resminiZi atabilirmisiniz özelden de olur buradan da

Ay yavrum ben de senin yaslarinda ne guzeldim hey gidi gunler .. Baya guzeldim simdi sen soyleyince dusundum de ama simdi 25 deyim ve inan o gunleri ariyorum yani demek istedigim hic belli olmuyo bu isler. Insanin yuzu cok degisiyo ergenlikte orta okul doneminde benim de burnum huyur gbi olmustu ama degisti sonra mesela. Daha yuzun sekillenme doneminde. Sivilce icin doktora git ve kesinlikle elini yuzune surme ama kesinlikle sivilceleri sikmayi birakinca onlsr gidiyo. Hurnun icin de devletbhastaneleri de artik hani bu et falan alirken kucuk bi estetik gbi bisey yapabiliyolsr doktora gorun ama gelisme doneminde oldugun icin cok normal bunlsr

Senin yaslarinda bende cok cirkindim senin gibi aynanin karsisina gecip aglardim nerdeyse burnum kemerliydi ve ustu delik desik izdi cok tombuldu yanaklarim kaslarim falan yok denecek kadar azdi. Ergenlikten sonra yuzum oturmaya ifadem olusmaya basladi saclarimi degistirdim boyattim zayifladim makyajla kusurlari kapattim 28 yasindada param olunca burnuma estetik yaptirdim simdi cok guzel hissediyorum kaslarimada kas fari kullaniyorum yani demem o ki hayati kendine zehir etme biraz sabret tatlim:)

Kiyamam ben sana. Eminim hic cirkin degilsindir ama o yaslarda insan kendini cok cirkin gorur , biz de oyleydik. Hic uzme kendini hayatina bak.

Orta okula başladığım sene kendimi kaybettim resmen Allahı'ım dedim bu nasıl bir ben :)
22 23 yaşlarıma kadar kendimden soğudum desem yeridir.
Eski fotolara bakıp gülüyorum hala..
Eski beni tanımayanlar fotolarımı görünce bu sen olamazsın diyorlar inanamıyorlar.Uzun süre görüşmediğim eski arkadaslarımla karsılastıgımda beni tanımakta zorluk cekıyorlar.
Şimdi ne kadar söylesek sana boş gelecek ama inan düzeliyor..

Töbe koyamam ama dediğim kadarım eminim
:KK43:((((
Kalkip seni yasin itibariyle cok sukur sagliklisin elin ayagin tutuyor diye teselli etmeyecegim.cunku suan bunlari anlayamayacak goremeyecek yastasin..
birgun saglik ocagina gitmistim.
Sira beklerken 20 yaslarinda kucaginda bir bebegi olan biri gozume ilisti.ben bile gozumu alamadim.alalade giyimli yuzunde hic makyaj olmayan biri.oyle guzeldiki.allahim ne ozenerek yaratmis dedim.sonra ogrendim ki cok zorluklarla mucadele ediyormus kucaginda bebegiyle.burda bahsetmeyecegim.
Bir baska yakinim var.ergenlik doneminde yuzu sivilce dolu disler ayrik inanilmaz zayif goz alti cokuk bir kiz.
Gun gectikce once sivilceleri gitti.sonra saclarina bakim yapti.dislerine tel taktirdi yaptirdi.bakimlar yapti kendine..o kizdan eser yok.hayretler icine dustuk hepimiz.
Guzellesti.evlendi ve cok mutlu hayatini yasiyor simdi.
Once kendine cirkinim demekten vazgec.ozguvenini yukselt.sen kendini nasil gosterirsen etraf oyle gorur unutma.zamanla cok daha iyi hissedecegine eminim..

Herkesin kusuru var Tek tek incelersen daha cok bulursun yasinda kucuk daha ergenlikten cikmadin genel olarak bakacaksin kendine. Dikkat et psikolojin bozilmasin.

çirkin ördek kuğu olma yolunda:) 18 yaşina gel bi güzelleşirsin kendini. bu yaşta makyaj bile yapıyor kızlar..
ben yapmazdim yapsam gözaltim simsiyah olurdu iyy sevmezdim.. arkadaşlarim yapardi lisedeyken..:)
çok doğaldim şimdi 27 yaşindayim. eskisi gibi güzelliğim kalmadi..

Merhaba. 2000 aralık dogumluyum. Çok fazla çirkinim biliyorum Rabbim bu yuzu layik görmüş ama utanıyorum yani. Yuzumu anlatcak olursam burnum yamuk yani. Burun deliklerimin bi kucuk biri buyuk. Dudagim yamuk. Gozlerim birbirinden farkli. Yani yuzum belli bi sekilde asimetrik. Video cekiyorum surekli. Bildiginiz oyle. Burnumda küçük bi ben var sag tarafinda sag yanagimda busuru sivilce var solda bunlar yok. 162 boyum kilom kirkbes. Zayifim yani herkes cok zayifsin diyo ama genetik napiyim. Annemin yuzu gayet guzel ben oyle degilim ona cekmemisim herkes sima olarak benzetir ama ayrintiya girince ben cok kotuyum. Nasıl gecicek burnum zaten duzgun degil burun sirti laz burnu gibi (lazlari asagilamak icin soylemiyorum genel kavram olarak) uzun yani. Bi de delik farki cikti simdi cok mutsuzum. Hayattan sogudum artik. Arkadaslar cirkin degilsin diyo ama eminim beni teselli etmek icin. Bebekken cocukken yani bes alti yedi yaslarinda cok güzeldim. Herkes bayilirdi. Ergenlige yaklastigim zaman iyice cirkinlestim burnum bozuldu yüzüm her sey mahvoldu dış gorunus anlaminda. Burnumun kikirdagi mi yamuk acaba bi doktora mi gitmem lazim zatrn oyle eskisi gibi nefes alamiyorum. Cok mutsuzum ya cok ozguven denen sey bende yok ne yapmaliyim sadece biraz guzellik istiyorum elhamdulillah halime ama sadece biraz. Ne yapmam lazim omur boyu boyle devam mi etcek

Benim de aynı şekilde. Hatta düşünüyordum acaba benim gibi olanlar var mıdır. Burnum yamuk. Burun deliklerim asimetrik. Dudağım yamuk. Yüzümde bir sürü sivilce izi var. Hadi ameliyatla bunu düzelttirdim diyelim , o kadar korkuyorum ki, çocuğuma genetik olarak böyle bir geni aktaracağım için. hamileyken bunu düşünmekten uyuyamıyordum. Sonra bebeğim öldü karnımda. Tekrardan hamile kalmaktan korkuyorum. Seni çok iyi anlıyorum.

.. calis cabala biryerlere gel kariyer yap..iyi bir meslek edinip guzel paralar kazan.. herkesin imrendigi tatillere git..... insanlar zekandan bahsetsin. Yuzunun guzelliginden degil.... fiziki guzellik nedir ki... ileride anlayacaksin...

Benim de aynı şekilde. Hatta düşünüyordum acaba benim gibi olanlar var mıdır. Burnum yamuk. Burun deliklerim asimetrik. Dudağım yamuk. Yüzümde bir sürü sivilce izi var. Hadi ameliyatla bunu düzelttirdim diyelim , o kadar korkuyorum ki, çocuğuma genetik olarak böyle bir geni aktaracağım için. hamileyken bunu düşünmekten uyuyamıyordum. Sonra bebeğim öldü karnımda. Tekrardan hamile kalmaktan korkuyorum. Seni çok iyi anlıyorum.
Lutfen bir psikologa gidin.. dusunceleriniz patolojik boyuttta.. ne demek cirkinligim bebege de gecer diye endiselenmek?? NE DEMEK???
Allahtan bahti kaderi şansı guzel evlat isteyecegine yuz guzelligine mi takildin... rica ediyorum kendinize gelin... dunya guzeli olsaniz ne olacak ki.... kaderimiz guzel olsun.. insallah kaderi bahti guzel akilli zeki cocugun olur da ulkesini kalkindirir.. burnu yamuk olsa nolur ki....gerisi BOMBOŞ

Sivilceler icin forumda bir maske var balli tarcinli ben onu yapmıştım ergenligimin baslarinda cok ise yaramisti, tavsiye ederim. Izler icin ilerde bir güzellik merkezine gidebilirsiniz.burnunuz icin de artik zaten cogu kisi estetik yaptiriyor, bu kötü bir sey degil ki.. ancak guzellik tek basina bir ise yaramiyor o yüzden once psikolojinizi duzeltmeye ,kendinizi sevmeye ve gelistirmeye odaklanirsaniz cok daha mutlu olursunuz :)

Hişşşşttt sakin ol liseli.. Çirkin değilsin sadece ergensin. Şu lanet olasıca dönemi atlattığında eminim her bir hücreni sevmeye başlayacaksın. Allah'ın yarattığı her kul özel vede güzeldir, böyle şeyler düşünüp kendine haksızlık etme. Şu ergenlikten bir çık "Hmm yok be o kadar da kötü değilmişim, aslında güzelmişim lan ben" diyeceksin. Sen şimdi kendinle barışıp sadece derslerine odaklan bakalım..

Ergenlik çağında çok güzel olunmuyor zaten. Bak sınıf arkadaşlarına mesela. Sivilceler, ve sıkılmış sivilceler, garip garip saç ve kahkül modellerine özenmeler falan filan.
Ama burnunda bir sorun olabilir. Onun için doktora git. Kıkırdak eğriliği olabilir dediğin gibi, veya başka bşr şey.

Ay gunah insan bu kadar kendini, Allah in yarattigi bir seyi asagilar mi yahu? Wallahi cok gunah. Yatip kalkip haline sukredecegine su dedigin laflara bak.

Guzellik nedir biliyor musun? Bakimdir bakim. Cirkin kadin yoktur, bakimsiz kadin vardir lafini hic duymadin mi? Sacin, basin, kasin, biyigin, makyajina bakacaksin. Temiz olacaksin, guzel giyineceksin, sagligini koruyacaksin.

Allah baska dert vermesin

Gözlerin zaten biri büyük biri küçük olur. Sivilceler ergenlik sivilcesidir çok takiyo san bi cildiye ye git .çirkin olduğunu sanmıyorum

canımsın üzülme gülüm kuzenim geldi gözümün önüne
bak sana ne diyecem. Gözünü kapat bir düşün
nefes alıyorsun gülebiliyorsun :) en önemlisi duygularını anlatabiliyorsun
kalbin temiz ki bize konu açıp derdini anlatıyorsun
bence sen çok güzelsin sen Allah'a dua et ellerini aç güzel bi abdest al elini yüzünü yıka
Ya Vedud Ya Allah de.. sürekli
ve yaşın da küçük biliyor musun
bu yaşlarda çok normal düşünmen

X