ÇOK ÇİRKİNİM

Ben 16 yaşında güzelim diyeni görmedim zaten. Bende çok çirkindim. Çünkü tam ergenliğin dibi orantısız büyüdüğün için öyle oluyor. Zamanla toparlar vücudun. Şu an kendine takıntılı olmanda yaşın ve hormonların gereği çok normal. Emin al kendini gördüğünden daha güzelsin. Büyüdükçede güzelleşeceksin.

Ben 16 yasindayken kendimi cok guzel sanirdim. Cunku ilk goruste cok begendigim adam bana hayran olmustu. Bir ergen icin yeterli bi sebep :)

Sonra yasadigim ozguven dususu cok cok dramatikti ama :KK43: Vasat hatta cirkin hissetmeye basladim.

Aslinda guzelsinizdir de farkina varamiyosunuzdur konu sahibesi. Lisedeyken genelde tam tersi hislere kapilir genc kizlar. 20'lere dogru gececektir bu hisleriniz :KK200:

cırkınım ne demek yahu
kendını sev
herkes gıder kendınle sen basbasasın o yuzden o agızı o burnu o kası gozu sevmelısın .. mutlu olmak ıcınn :KK66:

Yorumları okudum herkesin haklılık payı var. Ama herkesin bir takıntısı vardır.Önemli olan senin kendini nasıl gördüğün eğer ne istediğini gercekten biliyorsan bu durumdan rahatsız oluyorsan ileride bu ameliyatı ya da çözüm yollarını düşün ama şimdilik çok erken.Ayrıca seni takdir ediyorum farkındalığın yüksek bende de asimetri vardı doğuştan ama ben bunu senin yaşlarında farkedemedim çok geç farkettım ben de takıntılıyım çözüm yollarını araştırıyorum ergende deilim takıntılı ve sorunlu olmanın ergenlikle ya da başarılara imza atmakla alakası yok eğer özgüven takviyesi istiyorsan ve en önemlisi mutlu hissedeceksen kendini tabi ki düşün şimdiden araştır bence estetik kolay iş değil bu konuda herkes uzman ama senin istediğinle doktorun yapacağı işlemin uyuşması ve yaptığı operasyonun arkasında duran doktoru bulmak çok güç neticede düşünmek ve yapmak felsefesi arasında çok fark var..

X