ÇOK ÇİRKİNİM

Bikaç sene ver kendine, ben de küçükken güzeldim, ergenlikte sivilce doluydum hatta bildiğin şişko falan olmuştum :KK70: Sonra sivilceler geçti, gögüslerimin ölçüsü oturdu, kilo verdim falan herşey güzelleşti :) çevremde yine çok beğeniliyorum. Ki kaldı ki sen benden zayıfsın ve 2cm daha uzunsun :) simetrik gelmiyor ya yüzün, onlar da hep oturacak, düzelecek tüm yapın. Hafif bi makyaj ve bu bedenle çok güzel olacaksın. Sadece azcık zaman ver kendine. Burnunu bile çoook takarsan estetik yaptırırsın. Olur biter. Üzme kendini. Stres daha çok sivilce yapar zaten.
Insallah :KK66:

Yas daha 15, sen buyuyorsun guzel arkadasim. Ay ne guzel yaslar
Gozdeki, dudakta ki asimetri nasil oluyor ya? Emin misin senin bakisinda bir sorun olmadigina? Ki herkes guzelsin diyormus, niye oyle desinler olmasan?
Bana kimse guzelsin falan demiyor...pfff bak depresiflesicem gece gece sayende :)

Niye psikolojini bozuyorsun ki?? Neleri var yaa girde bir bak incele allah askına estetikle ne hale gelmişler, madem memnun değilsin az sabret estetik yaptırırsın sende olur biter...

Ayrıca kimse geçiş dönemindeyken güzel değildir emin ol... Sonradan oturuyor herşey yerli yerine...

Yas daha 15, sen buyuyorsun guzel arkadasim. Ay ne guzel yaslar
Gozdeki, dudakta ki asimetri nasil oluyor ya? Emin misin senin bakisinda bir sorun olmadigina? Ki herkes guzelsin diyormus, niye oyle desinler olmasan?
Bana kimse guzelsin falan demiyor...pfff bak depresiflesicem gece gece sayende :)
Herkes guzelsin demiyo, gozlerin guzel diyo. Ama gozlerim birbirinden farkli, dudagimun ve burnumun oyle oldugunu kardesim soyledi ben sordum. Sonra anneme sordum evet burnun oyle biraz dedi

Yok ya atamam. Burnum çok kötü bence. Dudaklarim guzel ama asimetrik bayaa. Gozlerimde de asimetri var ama herkes gozlerin cok guzel diyo ama burnum Allah im affet Yarabbim. Neyse sen hayal edersin

Ya kardeşim dalga mı geçiyorsun sen ya.
İnsanın hayal gücü " bu böyle şu şöyle diyince hayal et" diyince edilmez,senin bahsettiğin insan yüzü biz burada portre çizmiyoruz hayal edilmez o.
Ben kaç gündür Ceylinimdeceylinim Ceylinimdeceylinim e depresyon modu takılıyorum.
Ama bu kadarda olmaz ya.
Güzelsin güzelsin .
Bunu duymak istersen güzelsin.
Hey ALLAHım ya.
Bu arada benim anlattigin gibi 2 arkadaşım var biri güzel, diğeri normal biri.
Ama sen psikokoga git yani.

Ay kızlaaar aklıma Nihal Candan ın evrimi geldi. Umudu yitirmemek lazım, belirli bi yaştan sonra kendine bakmak herşeye yetiyor :KK70:

Ya kardeşim dalga mı geçiyorsun sen ya.
İnsanın hayal gücü " bu böyle şu şöyle diyince hayal et" diyince edilmez,senin bahsettiğin insan yüzü biz burada portre çizmiyoruz hayal edilmez o.
Ben kaç gündür Ceylinimdeceylinim Ceylinimdeceylinim e depresyon modu takılıyorum.
Ama bu kadarda olmaz ya.
Güzelsin güzelsin .
Bunu duymak istersen güzelsin.
Hey ALLAHım ya.
Bu arada benim anlattigin gibi 2 arkadaşım var biri güzel, diğeri normal biri.
Ama sen psikokoga git yani.
Ne sinirleniyosunuz ya.. Guzel oldugumu duymak istesem kendimi guzel hissederdim ve fotografimi atardim. Yargilamak icin mi geldin anlamiyorum ki. Neyse hayirli geceler sana

Ne sinirleniyosunuz ya.. Guzel oldugumu duymak istesem kendimi guzel hissederdim ve fotografimi atardim. Yargilamak icin mi geldin anlamiyorum ki. Neyse hayirli geceler sana

Sen bana hayal edersin sen dersen o tepkiyi alırsın :KK14:
Büyü de gel beybi sen.:KK14:
Sana da iyi geceler

X