ÇOK ÇİRKİNİM

Ya bence "Çirkin" insan yok ya... İnan samimi söylüyorum.

Bir bakarsın çirkin denilene, bir güzellik bulursun illaki. Bakan gözlerde var sorun. Burada da sorun aslında sen de.. yani kendini sevmelisin önce!

Ha dersen ki hala çirkinim falan.. Küçüksün daha, kendini böyle yıpratma!

Yanlış anlamazsanız sonradan mı küçüldü yoksa doğuştan mı?
Valla bilmiyorum ki. Ben 2 sene önce farkettim. Fotoğraflarda çok belirginde gerçekte anlamak için çok dikktli bakmak lazım Allah tan :))
Sen küçüksün daha zamanla yüzün oturur.

Adam akıllı bişe
Ya biliyorum biliyorum ama işte üzülüyorum

Abartıyorsunuz bence
Gülüşünü yitirmişsin, en büyük kaybın bu
Gülümseyipte güzel görünmeyene rastlamadım ben
Burnuna da çok takıksan ol bi ameliyat rahat et

Yok ya atamam. Burnum çok kötü bence. Dudaklarim guzel ama asimetrik bayaa. Gozlerimde de asimetri var ama herkes gozlerin cok guzel diyo ama burnum Allah im affet Yarabbim. Neyse sen hayal edersin
Tesettürlü oluşunla alakası yok.ergenlikle alakalı olduğunu düşünüyorum.özelden fotoğrafını atabilirsin istersen sana bikaç tavsiyede bulunabilirim..güvenebilirsin fotoğraf konusunda.

Daha çok küçüksün be güzelim. Senin yaşındayken bende çirkindim. Hepimiz ergenlikten geçtik.O ergenliği geçince insanlar güzelleşir zaten üzülme yani çirkinim diye

Ben 16 yaşında güzelim diyeni görmedim zaten. Bende çok çirkindim. Çünkü tam ergenliğin dibi orantısız büyüdüğün için öyle oluyor. Zamanla toparlar vücudun. Şu an kendine takıntılı olmanda yaşın ve hormonların gereği çok normal. Emin al kendini gördüğünden daha güzelsin. Büyüdükçede güzelleşeceksin.

Öyle mi dersin ya of insanlar beni bitiriyor ameliyat olsam kesin herkes estetik oldu diye dalgaya falan alır. Estetikli damgası yiycem :'(
Estetik kotu birsey degil. Artik siradanlasti. Onemli olan milletin ne hissettigi degil senin ne hissettign. Nasil mutlu olacaksan oyle yasa. Onun bunun lafins bakma.

Canım benim yaşın itibariyle yüz hatların değişiyor bi kaç sene içinde duzelir merak etme Allaha şükür tozun goruyo elin ayağın tutuyo benim de 2002 doğumlu kardeşim var oda çok takıyı sürekli sivilceleri var burnunun üstünden çıkıyor burnu çok sisiyor birde tüylü vücudu benimde öyleydi ama zamanla azaldı diyorum da inanmiyo ama şirket diyorum onada bahtiniz güzel olsun seni gorunusun için demesinler kalbin için sevsinler bak onunla da dalga geçiyor arkadaşları

Ayrıca burun kemiğinde sorun varsa bu estetik olmuyor canım ilerde nefes akışına engel olacağı için mecbur yapıyı doktorlar esimden biliyorum tıbbi bir gereklilik yani

O senin yaşının vermiş olduğu pskolojiden geliyor 4 yıl sonra ben çok güzel bir kızım diyeceksin gör bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…