Çok çirkinim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bilinmiyor123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2023
1
0
18
çok çirkinim kendimden iyice nefret eder oldum 16 yaşındayım ve bunun asla ergenlikte ilgili olduğunu düşünmüyorum şuanki z kuşağında çok güzel kızlar var onlara o kadar özeniyorum ki bende öyle olmayı o kadar isterdim ki zaten iğrenç bir dönemdeyiz eskiler hiç böyle değildi erkekler de kızlarda sadece tipe bakıyor tıp dışında başka hiç bir şeye bakmıyorlar şuan akadar çok şükür ne kimseden hoşlandım ne de sevdim kendimi çirkin hissetmemim sebebi asla bunlar değil diardaki kızları gördükçe o kadar moralim bozuluyor ki belki şuan ki söyleyeceklerim için beni yargılanacaksınız ama yemin ediyorum elimde olan birsey değil annem gerçekten gençliğinde de suanki haliyle de çok guzel bir kadın bayılıyorum anneme hatta arada gençliğini fln anlattı yakisikli eli iş tutan çok kısmeti çıkmış ama hastalığından dolayı evlenmeyi hiç düşünmemiş cok ağır bir rahatsızlığı var şuan burda söylemek istemiyorum ayni zamanda çok dindar babam işte onun tam tersi lütfen yargılamayın kötü söz söylemeyin ama babam gerçekten çirkin bir adam insan babasına öyle der mi diyeceksiniz ama yapamıyorum sinirlerim bozuluyor bu bir gerçek annemle babamın arasında 18 yaş var yaş farkı biraz fazla onu sorun etmesem de genelde paragöz kadınlar babaları yaşında adamlarla evlenmelerinin sebebi para oluyor ama babam hiç zengin değil aksine şuan çok büyük geçim sıkıntısı yaşıyoruz maddi durumda kucuklugumuzden beri çok sıkıntı yasiyoruz . bu ve birazdan da sayacağım tüm sorunları yetmiyormuş gibi her yeri sağlam olduğu halde iş te çalışmıyor Bağkur emeklisi yaşı 70 e yaklast artik yasi geçti çalışamaz ama gençliğinde de hoc bir işte çalışmamış şuan onun yüzünden hem geçim sıkıntısı hem de daha farkli sorunlar yasiyorum kardeşimle birlikte.annem 50 yasinda babam anneme biz çocukken şiddetten tutun akrabalarla bir olup yasatmadiklari kalmamış kendisi gençliğinde de hatta hala şuanda da çok pezevenk birisi annemi boz çocukken fln da sürekli utanmadan aldatmış kendisi aynı zamanda çok cimri evet emekli maas yetmiyor ama eve 1 lokma birsey almaz akliniza gelebilecek her türlü şeyi yapmış anneme ve kendisi dinsizin biri Allaha peygambere sövüyor annem nasıl olurda babamla evlenmiş aklım almıyor kadın kendi ahiretini de babam yüzünden yakmış olcak oysa çok dindar bi kadın hasta olsa bile namazını kılar,orucunu tutar asla kaçırmaz boyke sebepler varken nasıl babamla evlenmiş aklım almıyor.
Annem şuan bu onca yaşananlardan dolayı evlendiği için çok pişman ama artık iş işten geçti kardeşimle ben seneye 18 e giricez koca 18 sene...
Bu sorunu yaşayan tek ben değilim ben kızım iki z olan kardeşim erkek onunda tipi benim gibi babamdan dolayı tipi cokk iyi değil şuan kardesime boyke derken içim gidiyor dememem lazım ama ztn asla onun suçu değil babamın suçu kardeşime arkadaşları tipinden dolayı okulda sürekli dalga alay ediyorlar çocuğun iyice psikolojisi bozuldu bir sürü şeyler yasadi bu dalga geçmedi alay etmedir kaldıramadı okulu bırakmak zorunda kaldı ben çok şükür öyle dalga geçilme,alay edileme yasamadim ama yine üzülüyorum ikimizde asosyal olduk kardeşim kendisini cirkin oldugunu hissettiği için dışarı 1 adim atmiyor bende okul dışında hiç bir yere çirkin olduğum icin çıkamıyorum kardeşimle ben böylesine bi hayatı yaşamayı asla haketmedik asla ikimizde böyle bir tipte olmayı haketmedik biliyorum şuan haline şükret ne çirkinler var diyeceksiniz inançlı msin Allah in yarattığınu beğenmiyorsun nasik inançlisin? cok şükür tam olarak adamakill8 guzek bir şekilde inancliyim ve tam olarak düzgün bir şekilde tesetturluyum ama işte bu sorunlardan dolayı Allaha asla isyan etmek istemiyorum ama bende çok isterdim o kızlar gibi güzel, durumu iyi ,anne ve babamin birbirleeine olan o güzel sevgisini ben de o kadar isterdim ki bunlar yaşamak siz söyleyin böyle şeyleri yaşamamak için kardeşim ve benim ne günahım vardı kim istemez mutlu bir hayat? neler yapabilirim durumu m iyi olsaydı ve günah olmasaydı kardeşim ve kendime estetik yaptırmayı o kadar isterdim ki ama onu da yapamam Allah rızası için kalp kırmadan saygılı bir şekilde kardeşim ve kendimin bu durumlardan kurtarabilmek için ne yapabilirim tavsiye verebilir misiniz

O yaslarda herkes fizige bakar sonra olgunlukla isler degisir. Ici guzel insanlar arkadaslada sevgiliylede aile ile de iyi olurlar bunu gozlemledim. Hem o yaslarda her sey cok buyuk onemli gelir ama sonradan ne cahilmisim dersin. Zamanla anlayacaksin guzellik gencliktir. Ama cok cok takiyorsan kendi vucuduna yakisacak seyler giy yuzune uygun makyaj yap ogren YouTubeden falan spor yap hem moralinede iyi gelir ama en onemlisi ruhunu gelistir meslek ogren oku. Bu gunler geri gelmez opuldun

''çirkinim'' diyerek kendine bunu empoze etmemelisin. Senin yaşlarındayken ergenlik sivilcelerim yoktu bununla övünürdüm hep sonra bir anda bi baktım 19 yaşımda yüzüm resmen mayın tarlası gibi oldu sonra geçti herkesin bir kusuru oluyor kimse 4/4'lük değil.
Senin cildin,vucudun henüz gelişme aşamasında. Erken yaşta spora gidebilirsin (gelişme aşamasındayken spora gitmek + olur)
Ki, çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır unutma. Dişil enerjinle bile bir insanın dikkatini çekebilirsin dış görünüş önemli değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X